sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Stargate sg-1 + Stargate Atlantis
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14128

PostPosted: Sun 29.7.2007 22:57    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
A posledny diel coho? SG som videla, velmi sa mi pacil, aj ked to s Asgardmi Shocked Crying or Very sad A Atlantisu nevidela. Neviete ako je to dalej? Vraj uz SG dalsie serie nebudu, len nejake filmy Sad A neviete kolko serii ma zatial Atlantis?

SG už prej dál nebude, točej filmy, Atlantis ještě dotočená není, na podzim se chystá premiéra 4. série.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Mon 30.7.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

u me vede na 100 procent Aatlantis Cool
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 6.8.2007 13:26    Post subject: Reply with quote

som zufala. prave som sa docitala, ze v stvrtej serii odide Carson Beckett Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad to nemozu urobit, on je taky mily a ludsky a ten jeho prizvuk uplne milujem Love A co je tiez hrozne, odide aj Elizabeth Shocked Sad a vraj tam pride namiesto nej Sam Shocked Nuz, nic proti nej, ale toto si mohli odpustit Rolling Eyes

buuu Brecik Brecik Dogeyes
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14128

PostPosted: Mon 6.8.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
som zufala. prave som sa docitala, ze v stvrtej serii odide Carson Beckett Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

jak jako ve čtvrtý?
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 6.8.2007 20:28    Post subject: Reply with quote

no, vo stvrtej. bude mat premieru v semtembri, takze neviem kedy sa ku nej dostanem Sad a vraj z toho idu urobit nejaky "dark" serial Shocked Rolling Eyes tak len dufam, ze z toho nebudu sami sosajuci a skeriaci sa Wraiti Mad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
CuteKid
You know you love me.


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 203

PostPosted: Thu 23.8.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

Já jsem začala koukat na SG-1 asi před 2 tejdnama a zatím jsem na začátku druhé série.Musim říct,že ten seriál mě totálně dostal a uplně ho miluju Love Kdyby jste mi chtěl někdo prodat některý série(mimo první a druhou),byla bych ráda.Můžu i za něco vyměnit.Tak dyštak sz,díky.Jo a nemohl by mi někdo prozradit,jestli se nakonec dá Jack a Sam dohromady?Já jsem hrozně zvědavá. Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Thu 23.8.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

SG-1 sem videla cely, Atlantis jen prvni (nebo mozna 2?) serii, ale libila sem mi moc, sice stara SG-1 je klasika, ale ty potvurky v Atlantis jsou osklivejsi, nechutnejsi, a nejvic me bavi ten Zelenka, jak tam vzdycky neco rika cesky Laughing
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14128

PostPosted: Thu 23.8.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
no, vo stvrtej. bude mat premieru v semtembri, takze neviem kedy sa ku nej dostanem Sad a vraj z toho idu urobit nejaky "dark" serial Shocked Rolling Eyes tak len dufam, ze z toho nebudu sami sosajuci a skeriaci sa Wraiti Mad

a viděla si celou 3. sérii? myslim, že o Wraithy už tolik nepůjde... jakože nejenom
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 1.9.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

Mykena - videla. Len si neviem predstavit co ine temne by tam mohli riesit Laughing

CuteKid - nedaju, aj ked naznakov bude dost. Wink Inak rada by som ti pomohla, ale postovne do CR je strasne a tych dvd by bola uplna kopa. Shocked Rolling Eyes Nemas niekoho v okoli kto by ti to vedel stiahnut? To je asi najlahsia cesta.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14128

PostPosted: Sun 2.9.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

já nevim, třeba replikátory
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 3.9.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
Mykena - videla. Len si neviem predstavit co ine temne by tam mohli riesit Laughing

CuteKid - nedaju, aj ked naznakov bude dost. Wink Inak rada by som ti pomohla, ale postovne do CR je strasne a tych dvd by bola uplna kopa. Shocked Rolling Eyes Nemas niekoho v okoli kto by ti to vedel stiahnut? To je asi najlahsia cesta.



Tak to mě štve,já jim tak fandim Crying or Very sad Ale nedávno jsem četla o těch 2 filmech,který se teď točej a byl tam náznak,že možná by spolu bejt mohli...Jsem fakt zvědavá.Jinak já si to stahuju přes Torrenty,jenom jsem si to chtěla o prázdkách od někoho koupit,protože jsem měla hodně času a chtěla jsem na to hnedka koukat.Teď už ale stejně nebudu mít čas,takže je to v pohodě Smile
Back to top
 
CuteKid
You know you love me.


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 203

PostPosted: Mon 3.9.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

Ten guest jsem byla já.
Back to top
View user's profile Send private message  
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Thu 6.9.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
som zufala. prave som sa docitala, ze v stvrtej serii odide Carson Beckett Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jo, to mě taky naštvali. Vůbec jsem o tom nevěděla, pak jsem se dívala na ten díl a oni (jako producenti či kdo) ho ZABILI!!!! On byl strašně super a milovala jsem ten jeho přízvuk Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms