sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Na co nikdy nezapomenete
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 23.7.2007 12:12    Post subject: Reply with quote

dnes nemam chut psat nic strasnyho =)

- takze jako prvni me napadla prvni libani na plazi, pri nechutne kycovitym, zapadu slunce na molu, s klukem kterej je asi moje dvojce, protoze delame stejny posunky ve stejnou chvili (napr. se drbem na brade Very Happy )

- na 15 let a na moji bomba partu. Na ty prazdniny, kdy jsme se vzdycky opili v parku, kourili, prespavali v zahradkarsky oblasti. Byli vsichni do nekoho zamilovany. A meli se radi =)

- urcite nikdy nezapomenu na to, co prozivam ted. Zvlast na par silnych zazitku, kdy jsme se vybourali na motorce, nebo jsme se sli koupat z baru tak ve tri rano do more a pak se tam vratili a desne se opili.

- nikdy nezapomenu na 27 nebo 28 zari 2006 Embarassed Celej den byl uzasnej, ale ta noc byla opravdu nezapomenutelna Love .. V ten den jsem byla stastna, ze ziju a ten zivot jsem fakt prozivala. Nezapomenu na Karluv most a na cestu metrem s Cernaku.

- nikdy nezapomenu na ten silnej zazitek, kdyz jsem vysla na Akropolis =)

a ty smutny jindy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 23.7.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Arrow na rozchod s alkáčem a to, jak jsem jeho mámu poslala do prdele
Arrow na to, jak jsem musela našemu psovi najít novej domov a pak jí tam nechala.. Ty její očička Sad
Arrow na to, za co se stydim..
Arrow na to, jak umřela naše fenka
Arrow na to, jak umřel děda
Arrow na skvělý prázdniny 2003
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Mon 23.7.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

Idea na to, jak jsem hrozne brecela ve 3. tride kdyz mi M. prebrala moji uplne 1. nejlepsi kamaradku
Idea jak jsme se nesnasely s moji soucasnou nejlepsi kamaradkou, kdyz jsme byly maly.. byly jsme obe moc velky osobnosti a neslo to dohromady (ted je to nase vyhody - a kazda jina jsme porad)
Idea na to, jak jsem poprvy uvidela P., kdyz nam bylo 11, a presto, ze jsem ho predtim nikdy nevidela, jsem vedela, ze je to on
Idea na to, jak se me P. zeptal, kdy mam narozeniny.. a skoro me neznal
Idea jak jsem brecela na konci 5. a 6. tridy, ze nechci prazdniny
Idea na lyzak v sedmicce, jak jsem si poprvy uvedomila, koho ve skutecnosti chci, a jak jsem nosila jeho zavodni cislo
Idea jak jsem udelala tridni rozbroj, protoze jsem si chtela presednout k jiny spoluzacce, a jak jsem videla L. brecet
Idea jak jsem byla hloupa a myslela si, ze to bude mit nejakej dobrej vysledek (bez komentare)
Idea jak jsem se pak snazila o V. - a jak me strasne nastval
Idea jak jsem po dlouhy dobe poprvy uvidela K., jak jsme spolu kamaradili, jak jsem probrecela dalsi dva tejdny, protoze jsem vedela, ze ho rok neuvidim
Idea jak mi poprvy rekli, ze dostanu korzet a ja se rozbrecela pred celou cekarnou (jedla jsem sunkovej salam a rohlik)
Idea na tanecni a ten trapas, ze jsem porad jeste nemela tanecnika.. a potom jsem ho nasla tesne pred prodlouzenou
Idea na Silvestra 2005, kdyz jsem se rozhodla rict P. pravdu
Idea na znovusetkani s K. a dalsi pulrok Love
Idea samozrejme na 14/10, den, kterej toho zmenil hodne.. rovnou na nekolika frontach (doted mam z toho dne listek z busu)
Idea 26/11, vecer, kterej mel neco znamenat
Idea 9/12, 31/1, 8/2, 15/3, 25/3 ... dny spojeny s Ř.
Idea a konecne 2/7 ... navrat k zacatkum. P.

Idea a jinak celkove prazdniny 2004, 2006 a myslim ze 2007 jim budou delat obdivuhodnou konkurenci ...
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Mon 23.7.2007 15:28    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 24.7.2007 8:28    Post subject: Reply with quote

- na to, jak jsem se ztratila v Barceloně Crying or Very sad Bojik (to byl snad nejhorší večer mýho života, vylízala jsem se z toho, ale pak jsem se tam zhroutila a za dva dny letěla domů)
- na to, jak se se mnou rozešel bývalý (nebo já s ním? Laughing Evil or Very Mad ), jak jsem mu dala facku, on se podivně šklebil a jeho kamarádi na mě pak ukazovali posunky, jako že si na mě počkají nebo co? ( Laughing )odkráčela a pak jsem půl roku žila jako ve špatném snu Rolling Eyes Crying or Very sad

A pozitivního?
- jak jsme odlítali prvně do Mongolska, byly mi čtyři, držela jsem si v podpaží svou panenku Helenku (jen o málo menší než tehdy já), babička stála na takové té verandě nebo jak to nazvat na Ruzyni ( Laughing ), zapadalo slunce a mávala nám
- jak jsme pak s našima seděli u jurty ve stepi, pozorovali divoké koně v zapadajícím slunci a taky tu krásnou vůni stepních rostlin
- na mou oslavu 7. narozenin
- na Doubí, jak jsme s bratrancem a sestřenkou usínali v babiččině a dědově ložnici a babička musela kvůli mě sundavat "babu Zimnici" (Zimu ze Čtyř ročních období od Muchy), ptž jsem se jí bála Laughing , jak nám četla pohádky, jak jsme si hráli, chodili na výlety...na nic nezapomenu Crying or Very sad
- na to, jak jsem odmaturovala a patřil mi svět Twisted Evil
- na rok 2002, kdy mi bylo 19 a řešila jsem chlapy a přitom jsem se měla krásně ( Confused ), škola mi šla, měla jsem ty nejlepší kamarády, chodili jsme pařit (pořád je mám, ale už se nevídáme tak často Confused ), jezdila jsem domů na půlku týdne, naši byli ještě spolu Confused , zařizovali jsme nový byt, pak jsem potkala i tu první lásku...kdybych si byla užívala toho, jak krásně se mám a neotravovala si život, byla to snad nejhezčí doba v mým životě Cool
- na přítele, na všechny okamžiky, kdy jsme se pšklivě hádali a rozcházeli a jak jsem si vždycky uvědomila, že ho miluju a že jsem na něm závislá Wink

Vůbec, jak tak koukám, v mém životě nebyly takové "velké zvraty", spíš delší období spokojenosti nebo trápení Confused Teď je určitě jedno z těch lepších Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms