sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co nejšílenějšího jste ve svém životě provedli?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 15.7.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

Já jsem se na studijní cestě vracela později do hotelu, přesněji okolo třetí ráno, kamarádka měla nechat otevřeno, pokoj 315. Přišla jsem, zavřeno. Ťukám, nic. Tak jsem začala pořádne bouchat a otevřela mi Němka v pyžamu Laughing Omluvila jsem se a pelášila pryč... Zkoušela jsem všechny kliky na patře a nic Laughing Tím číslem jsem si byla jistá... Tak jsem šla na recepci a začala vysvětlovat situaci, že jsme přijeli s jistou CK a že nevím, kde spím... jenže ona o tom nic nevěděla Shocked Smiřovala jsem se s tím, že budu spát na recepci, navíc mě začal obtěžovat jeden Němec, no komedie. Pak jsem se úplně zoufalá zahleděla na recepci a viděla nápis Borianna hotel. A pak mi to došlo Laughing Byly to dva stejné hotely vedle sebe, Borianna/ Nona. No a my samozřejmě spali v tom druhém Laughing A to ještě nic není, "kolega" co tam byl se mnou se škrábal do pokoje okýnkem (měli divně okýnka z koupelny na chodbu), vlezl do koupelny a došlo mu, že tam jsou nějaký cizí věci, tak zase zdrhal Laughing Když mi všechno došlo a vyšla jsem z hotelu, slyším jak na mě volá. Stál na terase v patře (on byl ve vyšším) a křičel na mě: ,,máš ten stený problém co já"? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35575

PostPosted: Sun 15.7.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 16.7.2007 16:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.7.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

Ako pisala Theresa tie nebezpecne veci, no.. ja som povedala rodicom pred rokom ze idem na krestansky tabor a skoncili sme u kamosky na chate. V Chorvatsku.. Embarassed Laughing ale bolo super Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Sun 15.7.2007 12:36    Post subject: Reply with quote

ja delam sileny veci porad, takze uz mi to ani sileny neprijde.

Ale pak, kdyz to nekde vypravim, tak na me lidi koukaj s otevrenou pusou.

takze napr:

moje nocni vylety stopem na ruzny akce. Kamarad napsal, ze parej v Olomouci, ja stoupla v jednu rano s kamoskou na silnici sdvihla palec a uz se vezla.

Nebo moje nocni vylety stopem s kamaradkou neznamo kam: probihalo to asi takhle:
Kam to bude holky?
To je jedno .. nekde kde to zije
ale ja jedu jen do Holic (napr.)
a my: tak do Holic Very Happy

V 16 utek za Milanem o pulnoci s tim, ze se mi nejak podarilo rozbit a moje finta, zaplej magnetak a plysaci pod perinou nezafungovaly. A nechala jsem si doma mobil a mama nevedela, co se mnou je, protoze jsem se rano nemohla dostat domu. a tak jsem brecela na schodech pak jsem se nastvala a rozkopla jsem dvere.

no nebo pred mesicem a tydnem, jsem nastoupila s opilyma Rekama opila do auta a jestli s nima nepojedu na diskoteku. Tak jsem jela, ale tohodle nelituju Twisted Evil Love

Nebo kdyz me chytli policajti na leseni u autobusaku a ja jim nakecala, ze trenuju, abych mohla bejt tak dobra, jak ten Francouz, co leze po mrakodrapech a oni ho vzdycky odvedou v poutech a prosila jsem je at me daj taky pouta Very Happy a jeste jsem jim rekla, ze muj kamarad, kterej stal uz na strese autobusaku a ma dlouhy vlasy a mel komicky rozpazeny ruce a jeste jak to svetlo ho osvicovalo je Jezis ,,,
tak me poslali spat Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sun 15.7.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

ALUNKA jéééj ty si divoká prečo nebývaš tu kde ja? Crying or Very sad Wink
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 15.7.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Alunka wrote:

ja jim nakecala, ze trenuju, abych mohla bejt tak dobra, jak ten Francouz, co leze po mrakodrapech a oni ho vzdycky odvedou v poutech a prosila jsem je at me daj taky pouta Very Happy


ježiši to je dokonalýýý Roflnik Roflnik
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sun 15.7.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Celkem nic zvláštního, asi jako většina mladých lídí. Třeba vyloučení z MHD, noční výlet asi 13km pěšky v odlehlých místech, "útěk" z domu uprostřed noci, když sem se vrátila, naši byli samozřejmě vzůru, koupání se v noci ve spodním prádle v rybníku, ikdyž všichni zůstali na břehu, pak nějaký to odhalování se na veřejnosti atd. To ale není nic moc... prostě klasika..
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sun 15.7.2007 19:41    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Sun 15.7.2007 19:47    Post subject: Reply with quote

mucka to je super Laughing
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sun 15.7.2007 19:57    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.7.2007 20:08    Post subject: Reply with quote

Tak na Alunku sa nic nechyta Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Sun 15.7.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

MMS :



Prepacte, pridem neskor, meskal mi spoj.

Dementnik
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 16.7.2007 8:49    Post subject: Reply with quote

Alunka a Bublinka nemajú chybu Roflnik Roflnik Roflnik

pip Arrow Laughing
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 16.7.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

Hmmm..
Asi toho bylo dost Smile
Jednou jsem byla v rokáči se svym pseudopřítelem a kámošem, pařili jsme do rána, naši měli denní, tak jsem se vykašlala na školu a šli jsme s klukama k nám. Pustila jsem muziku na plný kule a asi za půl hodiny vylezla máma rozespalá po noční, trochu jsem se spletla.. No nejhorší bylo, že kámošovi strašně smrděly nohy a větraly jsme to ještě dva dny. Ten samej kámoš jednou neměl jak se dostat domů, tak jsem ho vzala sebou, pseudopřítel spal se mnou v bytě, ale kámoše jsem tam brát nechtěla, on, že bude spát na chodbě před bytem. Ještě dlouho měly sousedky o čem mluvit. O tom šoku, když u našeho bytu našly pod dekou ležet kohosi v kanadách a strašně chrápat Very Happy
Když mi bylo asi 11-12, rozhodla jsem se, že uteču z domova, prostě jen tak. S kámoškou. Dělala jsem si nákresy podzemního domku na Jizerce Laughing Sbalily jsme se, vyrazily od nás, jenže v tu chvíli kámoška viděla, jak přijížděj její rodiče (nechala doma rozlučnej dopis), tak jsme se schovaly do křoví pod barák. No a asi za dvě minuty tam přiběhla celá štastná jejich fenka, cejtila nás a z našeho útěku nic nebylo Laughing
U babičky jsme se sestřenku lezly do starýho baráku po prababičce, do takovýho výklenku s oknem. A tam jsme v 16ti vystrkovaly nahý zadky na kolemjedoucí řidiče, no některý málem bourali Very Happy
S tou samou jsme v tom baráku našly obvazy, starý, a hromady. Tak jsme se celý obvázaly, kolem pasu kravskej zvon, co jsme tam taky našly, na obvaz přivázaly našeho psa a šly po vesnici. Ještě dneska si to starousedlíci pamatujou Laughing
No a s tou samou sestřenkou jsme se asi ve 13ti namalovaly jako štětky, nacpaly podprdy punčochama (tehdy jsme podprdy ještě nepotřebovaly) a udělaly výlet po našem městě Very Happy
No a opět s touhle jsme asi v 16ti naplnily kondom mlíkem a na provázku ho spouštěly z 11. patra. Asi v devítce nám ho někdo ustřih.. Tak jsme naplnily igeliták směsí z vody, mlíka, hořčice, kečupu, koření, kypřícího prášku atd. a hodily ho z 11. patra, rozprsklo se to na něčim autě Embarassed Nebo jsme z toho patra házely shnilý jahody na kolemjdoucí, ale to bylo s druhou sestřenkou Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 16.7.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

Jo a taky jsem na gymplu dostala dvojku z chování za to, že jsem čmárala po školních zdech Laughing Máma z toho měla prdel Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms