sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak znepříjemnit život sousedům
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

my jsme kdysi davno porad neco objednavali jedne megere ( matikarce) na dobirku - eroticke pomucky, ruzne kraviny z magazinu a tak, objednat se toho da hodne. tak obden ji vzdycky neco prislo Twisted Evil

prosim vas nechte si poznamky o inteligenci, bylo to fakt hodne davno, myslim prvni stupen gymplu Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

objednejte jí nafukovací pannu Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28836

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:51    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

mají dva nevychovatelný psy a jedno dítě, takže už měsíc šílím... resp. jednoho psa a dítě jsem přežila, ale pořídili si druhé psisko a to tráví svůj den tím, že doráží, štěká a vrčí na toho staršího. vůbec se je nesnaží vychovat a já mám pokoj hned nad jejich zahradou, takže mě to hrozně ruší.
ale nějak je to nezajímá, ta paní je dost nepříjemná. chápu, že podle většiny lidstva to na trest smrti nestačí, ale já se tu asi měsíc snažím učit 8-10 hodin denně a už si připadám zralá na psychiatrii Embarassed (tak omluvte mé radikální názory)
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

pustit jim nějakou hlasitou vypalovačku v půl jedný ráno
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

shannon ja te chapu, me tu jedno odpoledne hucela michacka a taky jsem byla vztekla a nestastna...jinak my sousedy (trosku zavidi) vytacime s tetou rozhovorama. Ona prijde, neco mi pochvali a pta se kolik to stalo tak vzdycky tu cenu aspon zdvojnasobime Laughing njn ale to se da aplikovat jenom na sousedy, kteri jsou trochu blby a nakupuji vyhradne na stankach takze nemaji prehled
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

Quote:
absolutně mě nazajímá, co si o mém plánu myslíte

Wink Laughing Laughing Laughing
pěkné téma Very Happy
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

aduška - no docela jsem se bála, že se do mě spousta lidí pustí kvůli tomu, co si myslím, že mám brát ohledy apod., prostě morální rozbor mé osoby. ale jste skvělí Viteznik
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

ot - ty se dokážeš denně učit 8 hodin v kuse?? Shocked jak??
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Shannon, na kryvinky mě užije..zkus třeba to s tou poštou, to dokáže pekelně otrávit Laughing Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

(shrew - ne v kuse, za den, v součtu. ale taky už to není pravda Rolling Eyes )
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11971

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

jj ja bych jim taky nekdy v noci pustila do okna neco hoooodne hlasityho, sice to odnesou asi i ostatni sousede, ale pomsta dokonana:)

To udelal jednou nas tatka, nasi sousede odnaproti meli nejakou oslavu na zahrade, jenze tam sedeli az do 4 do rana a rvali na celou ulici, takze nikdo nemohl spat.. tak tata rano v osm vstal, vzal motorovou pilu a sel rezat drevo.. vylezla rozespala sousedka, ze jestli by nemohla prestat, ze jeji mamku boli hlava, na to ji tata rekl, ze maj chodit spat vcas, pak je hlava bolet nebude,.. sousedka zalezla a od ty doby slavi max do jedne v noci nebo vevnitr Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:06    Post subject: Reply with quote

alishka - sice nemáme ani zahradu, ani stromy, ale možná budu chtít k svátku motorovku Nevinnik
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:06    Post subject: Reply with quote

Shannon wrote:
aduška - no docela jsem se bála, že se do mě spousta lidí pustí kvůli tomu, co si myslím, že mám brát ohledy apod., prostě morální rozbor mé osoby. ale jste skvělí Viteznik


kdepak..ja te uplne chapu... Embarassed Laughing me by to pilo krev.. je jasny ze jinak to clovek prezije ale ve zkouskovym to bych asi zabijela Laughing me staci kdyz mam otevreny okno a k sousedum co maji zahradu prijdou nejaky haranti (pardon,deti Embarassed ) a jdou se koupat do bazenu a hrozne jeci a skacou do vody a rvou.. me to tak rozciluje.. Embarassed jenze me depta vsechno,ptaci kdyz zpivaji,decka kdyz rvou,kdyz stekaji psi...ja jsem pripad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
jj ja bych jim taky nekdy v noci pustila do okna neco hoooodne hlasityho, sice to odnesou asi i ostatni sousede, ale pomsta dokonana:)

To udelal jednou nas tatka, nasi sousede odnaproti meli nejakou oslavu na zahrade, jenze tam sedeli az do 4 do rana a rvali na celou ulici, takze nikdo nemohl spat.. tak tata rano v osm vstal, vzal motorovou pilu a sel rezat drevo.. vylezla rozespala sousedka, ze jestli by nemohla prestat, ze jeji mamku boli hlava, na to ji tata rekl, ze maj chodit spat vcas, pak je hlava bolet nebude,.. sousedka zalezla a od ty doby slavi max do jedne v noci nebo vevnitr Smile


Laughing Laughing Laughing jojojo!!!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Page 2 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms