sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jste to co jíte
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 32, 33, 34  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16181
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:33    Post subject: Reply with quote

Bylo vidět, že jí to bylo prostě jedno. Ona měla 45 kilo? My jsme se právě s tátou dohadovali, kolik asi má (prošvihli jsme začátek) a on tipoval, že 55 Embarassed já jsem říkala, že 55 teda nemá, že má míň... Jestli tam ta holka kvůli něčemu šla, tak ztloustnutí to asi nebylo...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43263

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:36    Post subject: Reply with quote

a kolik meri, nevite?
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20495

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:36    Post subject: Reply with quote

mně to taky zklamalo...
nedozvěděla jsem se ohledně přibírání nic nového a ta holka to dle mého nepotřebovala,, vypadala tak na 50 kilo, ne na 45...
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:37    Post subject: Reply with quote

Jj, 45 kilo. Má slovanskou postavu - docela široké boky, proto nepůsobí tak vychrtle. Ale jak jí na začátku ukazovali v plavkách, měla nožičky jak párátka.
Na začátku zněla celkem rozumně - že má mindráky, nechce nosit sukně a plavky a že si postavou připadá jako malá holka a ne dospělá žena. Ale ten její přístup ...

ed.
Chanteau, promiň není to myšleno zle, ale co si čekala že se dozvíš? Myslím, že tím chtěli ukázat, že ani ten, kdo chce přibrat, by neměl jíst jak čuně, ale zdravě a vyváženě, měl by cvičit a taky nechat se vyšetřit nebo píchat ty injekce Béčka.


Last edited by kubinka on Thu 27.11.2008 22:45; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8400

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:37    Post subject: Reply with quote

pecička wrote:
a kolik meri, nevite?


170cm
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Thu 27.11.2008 22:39    Post subject: Reply with quote

Ja si teda myslim, ze tam kvuli pribrani sla. Nozicky a rucicky mela vazne tenke a verim, ze ji to muze byt neprijemne.

Ze to pak blbe dodrzovala, je druha vec. To se tam prece stalo i obeznim lidem, kteří tam taky sli s odhodlanim.

Spis obdivuju, ze prestala kourit (i kdyz ted uz podle me nekde spokojene vykuruje:)

Jo a u te ukazky na pristi dil jsem si pripadala, jako bych koukala na sebe. Ja se vzdycky taky vymlouvam na to, ze na me ta cokolada vola a mrka..ale nejak mi to nikdo neveri Mr. Green
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:25    Post subject: Reply with quote

Nepotřebovala přibrat? Laughing Vždyť byla jak párátko a nebylo to teda vůbec hezký. Takových 10 kilo by ji jenom prospělo. Každopádně to byla koza, viděla sem teda jenom kousek a stačilo
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16181
Location: up in the sky

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:29    Post subject: Reply with quote

Mari myslím, že se nad tím dost lidí podivovalo proto, že podle nich (i mě) existuje spousta ještě hubenějších holek a tímto způsobem to neřeší, nevím, možná je to nenapadlo. Ale možná, že jsme my všichni nějak zapomněli na to,že kamera údajně nějakých pár kilo přidává, takže bůhví, jak slečna vlastně vypadá Myslik
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:30    Post subject: Reply with quote

No mne sa naopak jej postava páčila a aj jej ju závidím. Takú má moja sestra od prírody a ja som po takej vždy túžila. Na začiatku som tej holke v TV verila, že chce pribrať ale ako som to sledovala tak som tomu postupne prestávala veriť. A na konci ako hovorila, že chce byť modelkou a fotila sa, no mne to osobne pripadalo, že sa chce zviditeľniť a urobiť zaujímavou a nie pribrať. A nejak extrémne vychrtlá nebola skôr veľmi štíhla od prírody.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:32    Post subject: Reply with quote

Já bych si teda takovou postavu uzivala a urcite bych ji nechtela menit:)). Ale kazdej chce, to co nema, no Very Happy.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:33    Post subject: Reply with quote

Hubenější holku už si moc nedokážu představit, teda jo, nějaké anorektičky hubenější určitě jsou, ale ty to zas nechcou řešit. Jako jak já jsem ji viděla v riflích a v tričku, tak jsem si říkala že taky nepotřebuje přibrat, ale pak jak se vyslíkla Confused A ona to má blbý, že má široké boky a kvůli tomu ty nohy vypadají pak ještě hubenější. Kamera prý přidává 5 kilo, alespoň už vím, proč se do televize necpu Laughing

LF: Třeba ne, třeba by ses sama sobě nelíbila a chtěla bys aspoň těch 5 kilo přibrat a zas bys chtěla to co nemáš (teda kdyby ses s tím narodila)
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16181
Location: up in the sky

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:35    Post subject: Reply with quote

Já jsem jí to taky akorát záviděla Embarassed Jak říkám,podle mě kardinální blbost, aby tam šla kvůli přibrání. Osobně tomu nevěřím.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:35    Post subject: Reply with quote

presne, veď jej netrčali kosti ani nevyzerala nezdravo.... A, že má nožičky ako tyčky? Tak to by sa mi páčilo a keby som to chcela zmeniť tak športujem a tým naberiem svaly na lýtkach. To hovorila aj tá dr. Vôbec nepotrebovala pribrať a korigovať sa to dá nabratím svalov. Inak ona nie, že sa nesnažila to by mi nevadilo lebo to viem pochopiť ale skôr sa mi zdalo, že sa chce zviditeľňovať v TV. Hlavne ku koncu to na mňa tak pôsobilo.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:37    Post subject: Reply with quote

Mari, jo, tomu i verim, vsak proto jsem to psala. Smile Ze kazdej chce, to, co nema.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16181
Location: up in the sky

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:40    Post subject: Reply with quote

Bylo by docela fajn na to slyšet názor nějaké aorťačky, co se snaží přibrat, pár jich tu je, ne?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 32, 33, 34  Next
Page 9 of 34

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms