sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pumping Mo :o)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 56, 57, 58  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 22.1.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

mo Arrow dneska to vidim tak na hodku na rotopedu (jezdim na tepovku) puvodně jsem myslela na běh lesem nebo brusle, ale dneska to nevypadá..Pak si dám asi ruce, záda, břicho tady doma.. pujdu do školy a večer zkusim to běhání a když nebude počásko tak si tu budu zkoušet svoje spešl aerobikový sestavy Laughing
Jinak čekám až zkončí zkouškový a vrhnu se naplno i do tréninků plavání.. ted jsem byla vlastně 5 měsíců mimo, takže to bude krize, ale těšim se..
Ted je u mě velkej problém z prachama, nemužu si dovolit ani permici na spinning bo musim nejdřív zaplatit školný..Prostě nevim jak to ale vždycky se najde nějaká výmluva..
Tak ti dneska držim palce at zvládneš co potřebuješ..
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

Ja se omlouvam, ale potřebuji vidět cely tyden uceleně...
1. TYDEN
Mo Cuishle wrote:
po 8. 1. - volný den (měla jsem jet nohy, ale přesunula jsem to na zítřek - jsem hrozně unavená, nemohla jsem včera usnout, protože se mi honilo hlavou milion myšlenek, dnes musím jít spát brzo)

- vločky s mlékem
- protein
- rýže + tuňák

- jablko
- jablko
- rýže + kuřecí + brokolice
- kešu oříšky (trochu víc, no...80g Embarassed ) + bílý jogurt

Mo Cuishle wrote:
Út - 9.1. dvoufázovka

jídlo 1: vločky s mlékem a skořicí

20 minut pás 3+3
hodina jógy


jído 2: protein
jído 3: rýže + kuřecí kousky s fazolkama
jídlo 4: rýže + kuřecí kousky s fazolkama

posilovna - nohy
1. dřep na mutipressu 4x 10-15 op. (rostoucí pyramida - 15kg + tyč, 20kg+ tyč, 30kg + tyč)
2. superset: předkopávání (42 kg, v každé sérii 12-15 op.) + výpady v chůzi s 8kg jednoručkami (nevím kolik, ale asi tak na každou nohu 15x v jednom setu) - 4 supersety Twisted Evil
3. zakopávání vleže - 4x15 (24kg) Twisted Evil
4. MT na hamstringy (s naprosto rovnýma zádama a na dotek s chodidly) - 3x15 (45kg)
5. lýtka na vodorovném legpressu - 4x15 (150kg) Twisted Evil
6. "kickboxing" (= takový speciální kop, kdy koleno i celá noha zůstává stále nahoře) 3x22 na každou nohu Twisted Evil
+ strečink


jídlo 5: jablko
jídlo 6: zelenina + cottage (bude teď)

pozn 1: 3+3 = 3 minuty běh (13km/hod) + 3 min chůze (7,5km/hod)
pozn 2: Twisted Evil = pálení jak blázen

Mo Cuishle wrote:
ST 10. 1. -"volno"
dneska absolutní nestíhačka, takže bohužel... Confused ale nebylo to, že bych ujěla, ale prostě moje plány byly absolutně přetrhány.

- vločky s mlékem a banánem
- od 8mi do 11:30 pohovor!!!! (to jsem právě něčekala) -> nestihla jsem si udělat jídlo a do práce jsem místo ve 12 beztak dorazila až ve 12:15
- cottage + asi 4 ty polystyreny
- v průběhu odpoledne jsem dojedla ty polystyreny
- a jablko
- večer kuřecí + brokolice
- no a samozřejmě tím, jak to tu říkám všechno, že když to není vyvážený a pravidelný, tak tělo dostane chuť a hlad.... -> no a to se stalo i mně ->
- 2 Activie tvarohový
- kešu oříšky
- miska vloček s mlíkem

Mo Cuishle wrote:
ČT 11. 1. - záda + lýtka

jídlo 1: vločky s mlékem
jídlo 2: jablko
jídlo 3: rýže + tuňák + brokolice

posilovna - záda + lýtka - s Jindrou
1. superset: stahování kladky ve stoje (15-20 kg) (tohle mě naučil J. u nikoho jiného jsem ten pohyb neviděla, takže to nedokážu popsat. Stojíš v kačírku a stahuješ kladku, ale není to klasické stahování s napnutáma rukama. Zpočátku jsou napnuté, ale postupně se ty ruce krčí
a jede se zhruba k pupíku)
+ stahování kladky za hlavou (mám pocit, že jsem zahlédla jako masimální váhu 50 kg, ale nejsem si tím jistá, byla jsem otočená)
2. veslování střední úchop (myslím, že jsem jela s 35 - 45kg)
3. MT (maximální váha 85kg na 15 opak.)
v tuhle chvíli chtěl jít Jindra na lýtka, ale jak jsem měla tu dobrou náladu, tak mi to šlo a navrhla jsem, že bych si dala ještě takový stroj (je to simulace pohybu hyperextenze, ale se záteží¨). A Jindra mi povídá, zejtra tě budou bolet vzpřimovače, že ani nevstaneš..... KECAL!!! Už dneska!!!! Auuuu!!!! Very Happy
4. skřípnutá hyperextenze (váhu nevím, ale zbývaly tam už jen asi 4 cihličky-> skoro celej sloupec - auuuuu!!!!)
5. výpony ve stoje na multipressu (maximálka 100 kg na 15 opak)
6. výpony v sedě

Pozn: vše jsme jeli po 4 sériích. Početo opakování nevím, protože trénink probíhá zhruba takhle: "Rozjeď to na 15!" tak udělám 15 opakování "A ještě pět dáš!" .... "Máš sílu dělej, ještě 3!!!!!" Laughing Takže to vážně nevím. Ale počty opakování jsou celekem vysoké v rozmezí 12-25 opak.
Ani váhy nevím. Některé ani nevidím, když mi je dává (a ono je to dobře Laughing ) a průběžně se váhy zvyšují.

pak jsem si ještě dala břicho - přitahování kolen vleže na nakloněné lavici, zkracovačky na fitballu + zvedání pánve na spodní břicho. Všechno 3x20

jídlo 4: protein
stepper 30 minut + strečink (už v Maxu)
jídlo 5: rýže + tuňák + zelenina (jsem líná vařit) Embarassed
jídlo 6: nějaká zelenina - paprika, rajče, okurka

Mo Cuishle wrote:
Pá 12.1. - prsa
(normálně je v tomto tréninku i triceps, ale mě děsně bolí ze včerejška (a taky jsem spěchala na zkoušku), tak si ho dám až v neděli s ramenama)

jídlo 1: vločky se sušeným mlíkem (bléééé!!!! normánlí došlo Confused )

- posilovna: (Bylo to brzo ráno a vůbec mi to nešlo. Normálně totiž chodíme až večer, ale sparing jede na hory, tak proto ráno. Nebyla jsem ještě ani pořádně odpočinutá ze včerejšího tréninku, takže jsem si to tolik neužila)

1. rozpažky 4x 15 (15kg jednoručky)
2. bench na multipressu hlavou nahoru 4x 10-12 (váhy nevím, měnili se, ale byla to dnes slabota)
3. kladky ze spoda 4x12 (12kg)
[/size]

jídlo 2: proteinová tyčinka X-Treme (90g, z toho 30 g proteiny)
zkouška -> a mám za dvě Very Happy (na to, že jsem se na to učila asi hodinu dobrý, ne? (a to přemýšlel o jedničce!) Wink )
jídlo 3: bio tvaroh ochucený nebio medem Twisted Evil
jídlo 4: čočka nakyselo s vajíčkem (velkej talíř, nějak mi to zachutnalo a trochu jsem se přežrala)

- kick-box - naprosto skvělá hodina!!! Very Happy Strašně se mi to totiž povedlo, hrozně mi to šlo (jak technikcky, silově, tak i dynamicky) a zlepšila se mi nálada (kvůli těm dněšním nepovedeným prsoum bez tricepsu). Dokonce bych řekla, že dnešní kick box jsem odjela vůbec kdy nejlíp. Dokonce ke mě instruktor asi 3x přišel a pochválil mě!!! Shocked Very Happy (v životě jsem neviděla, že by někoho pochválil). Prostě úplně super!!! A ještě teď, hodinu po něm, mám červený tváře Laughing

jídlo 5: kuřecí kousky se zeleninou a rýží
jídlo 6: matlavá zelenina (= dušená zelenina s taveňákem)

Mo Cuishle wrote:
So 13.1. - master step aerobic

jídlo 1: piškoty s černým hodně ocitronovaným čajem Love
(jedla jsem je pak tak nějak celé dopoledne - celý balíček Embarassed )

1,5 hod master step aerobic

jídlo 2: rýže + kuřecí kousky s mraženou zeleninou
jídlo 3: -,,-
jídlo 4: miska rýže
jídlo 6: okurka
jídlo 7 (v noci): protein

Mo Cuishle wrote:
Ne 14. 1. - ramena + biceps

jídlo 1: velká porce voček s mlíkem (větší než obvykle)

Posilka - ramena + biceps

[i]1. tlaky jednoručkama 4x 12 (12-15kg jednoručky)
2. superset: upažování (5kg) + upažování v předklonu (4,5kg) 4x 15
3. přítahy činky k bradě 4x 10-12 (20kg)
4. bicepsové zdvihy s jednoručkami 4x 15 na každou ruku (vzala jsem si moc malou zátěž Confused 10kg, tak proto těch opakování tolik)
5. nautilus - 4x 12 (6kg = jedna cihlička - ten stroj je sám o sobě děsně těžký)[/i
]

jídlo 2: protein
jídlo 3: kuřecí na kari + rýže + brokolice
jídlo 4 - x Laughing tak dneska jsem ujela... už od včera mě honí děsně mlsná (už aby mi skončilo menses!!!) a na normální jídlo nemám chuť, takže: studentská směs (celý pytlík), 2 horké čokolády, cottage, trochu křížal -> takhle večer a navíc samý takový srágory !!!!! Mad

Míry k Pa 12.1
prsa: 95
pas: 63-4
boky(zadek....prostě ta nejširší část): 92
ruka: 31
noha: 55
lytka: nejtenčí čast 18,5 / nejširši 35
vaha: ???
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Mon 22.1.2007 10:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 22.1.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

2. TYDEN
Mo Cuishle wrote:
Po 15. 1. - nohy
jídlo 1: vločky s mlíkem

50 minut pás 3+3, lehce břicho

jídlo 2: protein
jídlo 3: kuře, rýže, trošku zeleniny
jídlo 4: kuře, rýže, trošku zeleniny
jídlo 5: kuře, rýže, trošku zeleniny

posilka: nohy
1. dřepy: 4x 15 (málo)
2. předkopy 4x 15 (48kg)
3. výpady vzad na multipressu 4x 20 na každou nohu (bez přídavného závaží)
4. zákopy vleže 4x 15 (4 cihličky - myslím, že to je 24kg)
5. superset na zadek - roznožování + hyperextenze na zadek (takové speciální provedení) 3x20

jídlo 6: kuře + brokolice
jídlo 7: tvaroh
+ pak jsem si nabrala pár lžic voček, co jsem si dělala na ráno Embarassed

Mo Cuishle wrote:
ÚT 16. 1. - lýtka + břicho

jídlo 1: vločky s mlékem (mňam!!! já je prostě miluju!)

hodina jógy s Leňulou (a myslím, že nám to šlo oběma líp než minule Very Happy )

jídlo 2: rýže + kuřecí (ale malinko toho kuřete)
jídlo 3: rýže + kuřecí (ale malinko toho kuřete)
jídlo 4: jablko

posilka: lýtka + břicho

1. výpony vsedě 4x20
2. výpony na multipressu 4x15-20
3. úklony na hyperextenzy 3x20 na každou stranu
4. zkracovačky na podložce s 2kg jednuručkama 3x20
5. vytáčení na podložce s 2kg jednoručkama 3x20


jídlo 5: brokolice + tuňák (v rostl. oleji)

Mo Cuishle wrote:
ST 15.1. volný den, humus den

humus den = můžeš jíst co chceš, kdy chceš a v jakýmkoliv množství chceš. Nakopne to metabolismus a člověk si tak jakoby odpočine a hned to jde pak líp (ale musí to být opravdu jen jeden den!)

jo a jinak jsem se konečně dneska vyspala!!! Vstávala jsem v 10:30 (a ne v 5 jako obvykle) Very Happy

Mo Cuishle wrote:
ČT 17. 1. - záda + lýtka
včerejšek jsem nějak zapomněla napsat Embarassed Ale byla to taková klasika. Jenom snad že na svačiny jsem měla polystyreny s Lučinou (a snědla jsem celý balík a celou Lučinu Embarassed ) a v večeři zeleninový salát.

a včerejší trénink byl brutál (protože s Jindrou Twisted Evil ) - záda + lýtka

1. široké přítahy k hrazdě 3x6 (s dopomocí, ale docela mi to šlo! už mě tam nemusel tolik rvát Shocked )
2. stroj hammer (podobné jako stahování horní kladky, ale trošku to pracuje jinak) 4x nevim (už jsem říkala, jak funguje Jindrovo počítání Wink )
3. stroj hammer, ale trochu jiný (je to něco mezi strojem na mezilopatkové svaly, ale je to podobné i dost přítahům jednoručky - stejné svaly zabíraj) 4x nevim
4. MT 4x15-20 (maximální váha 85kg - ale to už nejezdím úplně dolů)
5. výpony na legpressu (poloseďacím) 4x 15-20 (maximální váha (ale jen v poslední sérii) 180 kg! Shocked Jindra se včera totiž asi zbláznil! (jinak maximální váha tam je asi 200 nebo 220 Laughing , takže už moc zvyšovat naštěstí nemůžeme)
6. výpony ve stoje na stroji 3x15-20 (100kg Shocked zase mu šiblo (kluk přede mnou tam měl 35 , původně se chtěl střídat, ale pak odešel a echal nás tam Laughing )
7. výpony vsedě 3x15-20 (váha nevím (myslím okolo 50-60), ale je to přes kladku, takže to je stejně jedno)

na závěr 5 km běh

Mo Cuishle wrote:
Pá 19.1. - prsa + triceps

kick-box (šla jsem nalačno, protože jsem zaspala a jíst cokoliv 2 hodiny před kickbocem = jistota, že to při něm vyzvracíte (mně se tam kolikrát zvedá žaludek snad i jen z vody) - úplně super trénink, bylo nás tam tak 7 a navíc všichni, co jsou hodně dobří, takže se nám hodně věnoval a boxovali jsme na lapy (na mě vyzbyl instruktor a i když jsem z toho měla napřed strach, že to nezvládnu, tak jsem zjistila, že mě dokáže tak vyburcovat, že to bylo lepší než kdybych byla ve dvojici s kýmkoliv jiným). Prostě dneska se mi to obzvláště líbilo. Musím si koupit švihadlo a skákat. Akorát nevím kde Sad

jídlo 1: teplá ovesná kaše s banánem a skořicí Love
jídlo 2: banán
jídlo 3: rýže + sójové maso + kečup

posilka - prsa + triceps (musím se pochválit, dnes mi to šlo Very Happy, to bude tím humus dnem Cool , měla jsem energie na rozdávání)
byl takový trochu abnormální trénink, hlavně první cvik, nevím, jestli to dokážu popsat ->

1. superset - benchpress na rovné lavici (40kg) + benchpress hlavou dolů (40 kg) + benchpress na rovné lavici (30kg) + benchpress hlavou dolů (40 kg) -> všechno po 10 op., takže celkem 40 opakování v jedné sérii!!! Shocked Myslela jsem, že umřu!!! Jo a 4 série (-> celkem 160 opakování Shocked )
2. stahování protisměrek (3 cihličky - 18kg) 4x15-20 (nějak jsem se rozjela, už mě po tom prvním cviku to tak bolelo, až to nebolelo, takže jsem jela šílený počty opakování a byla jsem označena, že jedu jak fretka Laughing )
3. rozpažky v krátkém rozsahu (jen jakoby dole) 8kg 4x15 (zas jsem se s počtem rozjela, normálně jich dávám tak 10)
4. tlaky za hlavou na triceps 4x12 (20-25kg)
5. stahování provazu na triceps (24kg) 10 do véčka + 10 ruce u sebe
a jako dobývka kliky mezi lavičkama a udělala jsem jich 43
Very Happy

jídlo 4: 45g proteino-sacharidová tyčinka
jídlo 5 (teď): tuňák v oleji s brokolicí Love

s dneškem jsem úplně spokojená. Takhle kdyby mi šly všechny tréninky (i kick box i posilka) Twisted Evil

Mo Cuishle wrote:
So 20.1. - aerobik

jídlo 1: vločky s mlíkem
jídlo 2: sacharido-proteinová tyčinka

aerobik

jído 3: banán

aerobik

jídlo 4: 2 musli tyčky
jídlo 5: salát
jídlo 6: rýže + tučňák + kečup
jídlo 7: kuřecí + zelenina
jídlo 8: brokolicová paštika nebo co to je (v takovým igelitu)

Mo Cuishle wrote:
Ne 21. 1. - ramena + biceps

jídlo 1: vločky se sušeným mlíkem (jo, zas došlo Rolling Eyes )

hodina intervalový běh (a na závěr jsem si dala ne jeden kopeček, ale dva! Twisted Evil (kopeček zmamená běžet rychlostí 10,3 km/hod na maximální sklon po dobu 1,5 min).

jídlo 2: jablko

posilka - ramena + biceps

1. tlaky velkou činkou před hlavou 4x12 (30kg)
2. upažování na stroji na zadní delty 4x12 (jen ta jedna cihlička, co nejde sundat, je to těžký jak kráva - cvičím to speciálním způsobem -> sedím opačně (hlavou k opěradlu), zabírá to tak líp)
3. upažování v přadklonu (čelem na lavici) - superset 4kg, 3kg, 2 kg (vše po 12 opakování) 4 série
4. bicepsový zdvih vsedě (resp napůl skoro leh - aby došlo k naprostému propnutí) 8kg 4x10
5. biceps na kladce za hlavou vleže 4x15 (34kg)

dobývka - držení osy a mám rekord! 2 minuty a 31 vteřin (o 1 vteřinu Very Happy )... ale myslela jsem, že mi u toho upadou ruce!


jídlo 3: protein

jídlo 4: rýže + kuře se zeleninou (ale nějak jsem to hodně okořenila, pálí mě z toho pusa Twisted Evil ale je to dobrý!)
jídlo 5: tvaroh Milko (myslím limetkový)
jídlo 6: tvaroh Milko (jahodový) Love
jídlo 7: salát s kuřecím a hóóóódně fazolema

teď: tvaroh Milko (bílý) Embarassed Laughing (no jo no, jak vím, že ho mám v lednici, tak nikdy neodolám... a moje zásoby tvarohu na týden jsou v čudu Laughing příště musím zvolit nějakou jinou značku Laughing ) Twisted Evil
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 22.1.2007 15:40    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Mon 22.1.2007 22:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:06    Post subject: Reply with quote

A co tě bolí? Proč tu mastičku?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

To mě mrzí, ale hlavně že zabírá. Na druhou stranu se mi naskytla přležitost pochválit Ti zadeček. Máš ho fakt perfektní, dokonale kulatej a ani zespodu nemš absolutně žádný tuk Praise , to bych taky potřebovala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

to spis vypada jak nejaka alergie Paranoidnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:12    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Tue 23.1.2007 21:48; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 23.1.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

tu mastičku znám, používaj jí gymnastky na zahřátí svalů, kamoška gymnastka mi tim namazala nohu, když jsem si jí protočila loni na lyžích..pomohlo to..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 23.1.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 23.1.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

jak pokračuju? pěkně blbě, mám teplotu asi nějaká chřipajzna nebo co, takže jsem se narvala práškama a dneska uplně vynechala..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 24.1.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 56, 57, 58  Next
Page 8 of 58

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms