sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11560

PostPosted: Tue 6.11.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Neahoo, do snů ti asi poleze ještě nějakou dobu, ale postupně už na něj budeš myslet jen ve snech a nakonec ani tam. Věnuj se škole, buď co nejčastěji s kámošema, však to znáš. Wink Budu ti držet pěstik ať se z toho dostaneš co nejrychleji. Ono uvědomovat si, že ten kluk se choval hnusně, je jedna věc, ale většinou má člověk tendence zapomínat na to špatné a pamatovat si jenom krásné okamžiky, které mu navíc připomínají i ty sny. Ale čas a zájem jiných kluků vážně funguje, naštěstí. Smile
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Tue 6.11.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Mě se o bývalém (rozešli jsme se loni v září po roce a čtvrt a pak jsme se dali dohromady v lednu a skončilo to v únoru) zdá dodnes. Skoro každý den. Krásné sny že jsme spolu a taky že jsme spolu v posteli. Dnes už si z toho nic nedělám. Zdálo se mi o něm v neděli, dnes v noci a teď když jsem usnula nachvíli na gauči. Pravidelně aspoň jednou týdně se mi o něm zdá a pokoj to nedá. Ale už mi to nevadí Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

No tak ja asi ty sny nevydrzim... Porad mi ho jeste vic pripominaji. A strasne mi chybi, jak tu lezel vedle me na posteli, ja si delala treba neco do skoly, on se koukal na televizi, jedl pudink, co jsem mu uvarila... Takovej ten stereotyp mi silene chybi. Potrebuju, aby zase vedle me lezel a ja se k nemu mohla pritulit...

Njn, treba se najde nekdo jinej, ke kterymu se budu moct tulit. Ale myslim, ze to takhle asi dlouho nevydrzim - porad se jen ucit, v patek a v sobotu vecer nekam zajit a jinak proste nic...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

Myslite, ze je to jen o zvyku, a ze si na tu samotu zvyknu? Kamarady mam, na ty si nemuzu stezovat, ale treba pres tyden ani nemam potrebu s nimi byt - dulezitejsi je skola, stejne bych si to s nimi ani poradne neuzila, kdybych pritom myslela, jaky mam jeste povinnosti. Ale proste mi chybi ten fyzicky kontakt a ten pocit, ze na me nekomu zalezi. A chtela bych proste aby za mnou nekdo prijel, jen tak bychom lenosili v posteli, tulili se k sobe a povidali si. Ale asi bude trvat hodne dlouho, nez nekoho takovyho najdu a nez takovej vztah vybuduju Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:01    Post subject: Reply with quote

Neahoo, na všechno si člověk zvykne. Nojo.
A .... není moc co Ti psát, snad jen, že to bude dobré. Jen musíš být trpělivá. Moc trpělivá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:02    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Jak jednou člověk zažije krásný a dlouhodobý vztah, na samotu se zvyká těžko. Dřív jsem to tak nepociťovala, ale potom co jsem si to prožila jsem zjistila, že si sice zvykneš, ale po tom pocitu že na tobě někomu záleží, někdo se na tebe těší a seš pro někoho ta jediná, po tom se ti občas prostě zasteskne. Ale zvykneš si, to se dá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

Velveta wrote:
po tom pocitu že na tobě někomu záleží, někdo se na tebe těší a seš pro někoho ta jediná, po tom se ti občas prostě zasteskne


Ano, presne tohle mi chybi Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

To moc dobře chápu Confused Mě taky a chybělo mi to vždycky když jsem nikoho takového neměla. Ale bude to tak že už se ti pak zasteskne třeba jen občas, že už to nebude tak hrozný a tak často, ale podle mě to tu bude pořád. Asi to zní blbě, ale nechci ti psát nepravdivou útěchu Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Ja si taky myslim, ze to tu bude porad. Zalezi na typu cloveka, ale ja jsem takovej, kterej nekoho vedle sebe proste potrebuje. Bude to tu tak dlouho, dokud mi ho nekdo nenahradi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Wed 7.11.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

Tak sny byly bez nej, rano jsem ale vzbudila asi o hodinu driv a porad jsem o tom musela premyslet a neslo mi usnout. Pak jsem jeste dopoledne byla trochu mimo, ale v poledne jsem si KONECNE dala obed (od soboty konecne poradny jidlo!) a od ty doby je mi fakt dobre, smeju se se spoluzakama, bylo mi fakt strasne fajn...

A na pristi tyden mame hafo pisemek - docela jsem rada, ze uz ho nemam, ze si muzu usporadat cas podle sebe Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 7.11.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

supr, ze delas takovy pokroky, vazne.. je to dobry zacatek! Very Happy a smej se.. (ja uz taky pomerne normalne ziju, i kdyz o proti tobe je to moje NIC)
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Wed 7.11.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

la fraise Arrow Proc je to nic?

Ja jsem zjistila, ze je fajn, ze mam strasne casu na kamarady. Kdyz jsem mela jeho, stacil mi jen on, jen jeho pritomnost - ze za mnou treba prijel, ale ted si vsimam i tech ostatnich lidi, doufam, ze se ty vztahy mezi spoluzakama budou uz jen a jen zlepsovat Very Happy

Jen teda se bojim toho patku, aby se to vsechno nezhroutilo, az je uvidim... Ale zase uz jsem domluvena se spoluzackama, jak tam pujdem a budem delat ostudu Laughing Strasne se tesim, ale nejlepsi by bylo, kdyby tam ty dva nebyli - na miste me to asi trapit nebude (na ty diskotece jsem taky byla v pohode), nejhorsi je to potom, ozivi to ty vzpominky...
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 7.11.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Protoze, jestli se to u me da nazvat, ze jsme spolu byli, tak jen chvili, ale zase mam jen ty pekne vzpominky Neutral. A jsem pevne rozhodnuta poprat mu o vikendu k svatku. Embarassed ale nebudu ti tady delat OT Laughing

jo, ono to je nejlepsi na tom, ze kdyz se takhle dostanes z neceho dlouhodobejsiho, hledat na tom to dobry Twisted Evil napr. nejsi vubec vazana jen na nej... a je spousta dalsich... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Wed 7.11.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Já se snažím taky se pořádně zabrat do učení aby mi nebylo smutno. Dneska jsem měla radost, protože jsem se skvěle bavila celej den s holkama ve škole a smály jsme se až jsme smíchy brečely Mr. Green Hledej ty pozitiva na to že jsi nezadaná, jak píše la fraise. Já je taky hledám a nacházím Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Thu 8.11.2007 17:36    Post subject: Reply with quote

Tak dalsi den jsem byla v pohode Smile Dneska teda uplne celej den. Jen jsem se rano strasne brzo vzbudila, protoze se mi zdal docela erotickej sen Embarassed (ale on v nem nebyl) a pak jsem nemohla usnout, jakou jsem mela chut na sex Embarassed Laughing

Ale ted jsem si jista, ze i kdyby on chtel, tak se vratit nechci. Mam na neco vic. Ted me zacal oblitavat jeden spoluzak, docela si to uzivam Very Happy

Zitra jdu na ten maturak - jeste se dvema spoluzackama... Uvidim, jestli tam oba pujdou. Mam od tech kamosek slibeno, ze kdyby mi tam bylo nejak neprijemne, tak kdykoli odejdem a budem se u jedny kamaradky divat na nejaky DVD. Bude to zkouska, uvidim, jak to dopadne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Next
Page 8 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms