sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
studující a pracující přítelové..
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 13.11.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

No tak ten "můj" je rozhodně ambicióznější, než já. Možná až moc, ale v podstatě ho obdivuju a hrdá na něj jsem taky, protože toho dokázal už hodně, za tak krátký čas a to asi především díky jeho strašný aroganci Laughing a hodně ostrým loktům.

K tomu studuje VŠ (i když teď má myslím studium přerušený, protože na to nemá čas) a narozdíl ode mě umí mluvit anglicky a německy stejně dobře jako česky, ale to pro změnu díky tomu, že je z bilingvní rodiny a pár let žil v Německu, když profesionálně sportoval.

Takže on má vlastně jen hrozný štěstí Smile (ne, dělám si srandu)

Má to ale i svý nevýhody, například už přes měsíc odjíždíme na dovolenou a stále se to nedaří, protože nemůže odjet Evil or Very Mad Laughing

A taky mám leckdy dojem, že jsem vedle něj jak malý dítě, když si vezmu, kde je on, a kde jsem já.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Tue 13.11.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
LADY SNOWBLOOD wrote:

Promiň, ale myslela jsem, že jsi v prváku? Myslik
Jestli je to tak, tak opravdu nejsi typický VŠ. Wink
takze koho nebavi divadlo, neni typicky vysokoskolak? Shocked Co to je zas za nazor? Shocked


Co je to zase za podivnou dedukci?
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 13.11.2007 13:57    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25409

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:25    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
maxmiliana wrote:
lucyynka wrote:
Př. Jdeme si s holkama (kde většina dělá VŠ) někam sednout. Já jako jedinná si dám pivo - většina na mě kouká jak na notora, zhodnotím kluka u vedlejšího stolu - jak si to vůbec můžu dovolit, když mám přítele,... Rolling Eyes
A myslis, ze je to opravdu rozdilnym dosazenym vzdelanim?


Protože se mi to u lidí bez VŠ nestává, tak bych řekla, že asi jo. Samozřejmě netvrdím, že na mě tak působí všichni vysokoškoláci. Třeba jedna z mých nej. kamarádek dělá VŠ a rozumím si s ní skvěle,...


No že ještě zasahuju do tohohle příspěvku..
Kamarádka dělá VŠ..všichni její známí dělají taky VŠ..asi jsem v jejím okolí jediná jen se střední..
Na jaře jsem byla pozvaná na oslavu jejích narozenin..přijela jsem tam ve dvanáct v noci po koncertě a v půl jedný už jsem čekala na Pavláku na bus..společnost těchto vysokoškoláků už nikdy více.. Rolling Eyes Všichni na mě čuměli jak na exota..na každým bylo vidět, že se moc starat nemusí, že je asi ještě živí rodiče.. Rolling Eyes Pak když jsem řekla, že jdu..tak se pár lidí divilo, že jedu domů busem Rolling Eyes A CO JAKO? No byl to nejhorší večer, co jsem zažila..fakt, že jo..Snobové jak prase..
Nechci všechny házet do jednoho pytle..tak to vůbec není, ale prostě mi tahle skupinka dala záminku k tomu si myslet, že mezi VŠ a pracujícím..je dost velkej rozdíl Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30875

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25409

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:31    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
kika wrote:
Snobové jak prase..?
A to je to co nechapu. Jak souvisi snobstvi a studium na VS?

Ani po tolika letech na VS bych nedokazala vytvorit typicky obraz vysokoskola, jak ho tu nekteri vykresluji.


Proto jsem Max říkala, že nemůžu všechny házet do jednoho pytle..ale z těchle týpků to přímo vyzařovalo..že se prostě nemusí o nic starat a všechno jim jde samo..a ta moje kamarádka se v nich vidí, přitom oni z ní podle mě mají jen sradnu..(a to hlavně proto, že nikoho nemá a pořád si na to jen stěžuje..říkají o ní, že je náročná)..
Mám taky kamarády VŠ, ale nikdo na mě nepůsobí takovým povýšeným dojmem jako ta partička na té oslavě Embarassed

Cítila jsem se tam jako největší chudák..stála jsem tam, oni okolo mě chodili a nikdo se se mnou nebavil..a nakonec mi ta kamarádka řekne, že jsem se měla seznamovat já..že ONI nemusí, pže mě nepotřebují!!!! No a já je asi jo.. Rolling Eyes

A ještě jsem chtěla dodat..že spousta z Vás taky studuje, nebo studovala..ale nikdo se tady nepovyšuje..všichni se normálně bavíte..Jen tak její "skvadřička" byla asi nějaká "liga lepších"..
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

to podle mě není o VŠ ale o charakteru těch lidí. Třeba kdyby pracovali, tak se budou chovat ještě hůř.

Já zatím musím zaťukat, ale žádnou špatnou zkušenost s VŠ nemám, a tam kam chodím já, tak se samozřejmě najde pár exotů, co si myslí kdo ví co, ale je jich minimum a každý z nich má leda tak srandu.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25409

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

To máš asi pravdu..že to bude o charakteru..

No nic..konec mých výlevů.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Tue 13.11.2007 14:56    Post subject: Reply with quote

no kika má částečně pravdu, taky znám takovýhle VŠ studenty, ale i takovýhle lidi.. třeba polovině naší třídy ze střední říkám dědi z beverly hills, ačkoli je mám ráda..ale oni si pořádají oslavy narozenin v nejdražších podnicích v praze a chovaj se jak kdyby jim pulka prahy patřila.. pak je druhý půlka lidí a to jsou ty co skutečně za studií hodně zkusili.. říkám to furt je velkej rozdíl v tom studovat VŠ a v tom studovat VŠ+pracovat.. i když je to třeba hnus, nemít na nic čas, nemít volné víkendy, nejít v pátek večer zapařit, protože v sobotu v 6 vstáváš do práce..ale jsou to zkušenosti, i sebehorší práce je zkušenost, kterou tě ve škole nenaučej. A to těm dětem z beverly hills bude chybět až jednou poznaj realitu, a že vždycky za nima nebude stát maminka s otevřenou peněženkou..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

LADY SNOWBLOOD wrote:
E.x.i.l.i.a wrote:
No, tomu co tu Lucre napsala nerozumím ani já a divadlo mě nebaví, asi nejsem typický VŠ Myslik [/size]

Promiň, ale myslela jsem, že jsi v prváku? Myslik
Jestli je to tak, tak opravdu nejsi typický VŠ. Wink

[color=darkblue][b]PROSÍM? Shocked


Last edited by waxeipahdeth on Tue 13.11.2007 15:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25409

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:25    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Holky ale treba uz jen na boardu mate vysokoskolaku spoustu a jsou /snad i jsme/ uplne normalni Shocked

Tohle co tu kiko popisujes, tak to vubec neni o vs, ale o zkazenym charakteru...tak jak popisujes se chovaji moji byv. spoluzaci ze stredni, to je takova zlata mladez Rolling Eyes A nekteri si muzou o vs nechat zdat, jak jsou blby.



Však jsem psala Loth, že tady se nikdo nepovyšuje.. Wink A že to bude o tom charakteru..
Musím říct, že já ve svým okolí nikoho takovýho snad ani nemám..že jsem se s tím setkala jen u těch známých od kamarádky..Ale divím se, že ona to nevidí..asi je to ale tím, že se jim snaží vyrovnat.. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:26    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Proc? Podle toho, co jsi z exinych prispevku vybrala a zquotovala, tak je to dedukce uplne normalni.


Reagovala jsme na něco jiného. Jen souhlasím s tím, že Exilia není typický vysokoškolák, když je na VŠ dva měsíce. V téhle fázi je spíš než cokoliv jiného samozřejmě středoškolák.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

LADY SNOWBLOOD Arrow Ach tak, už jsem se lekla, že nejsem typický VŠ když mě nebaví divadlo Laughing
Hm, takže jsem ještě středoškolák...kéžby : ))))
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 13.11.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Next
Page 8 of 22

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms