sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Hungry Planet
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:29    Post subject: Reply with quote

No, není zač! Opravdu na tom není nic těžkého! Nebudeš mít ani žádné papírování, ani žádné poskytování citlivýchudajů. Budou chtít jen tvou adresu a abys platila! Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30840

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

Rokkan - na té stránce, přes kterou máš dítě ty, zrovna žádné děti nemají, ale až budou mít tak mi pošlou e-mail. Zkusím mrknout i na tu druhou, vzala bych si i dva Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Max, já tě tak ovlivnila Embarassed Embarassed Embarassed , och, toho si cením Embarassed Embarassed Embarassed Wink . Já se teda nekoupu nikdy, svědomí by mi to nedovolilo...
ed: proč vadí sprchové gely? O tom nic nevím...
Dellores, oni tam občas děti dají, jenže jsou okamžitě rozebrané! V čr je o tohle velký zájem! Já bych ted už asi do adopce dítěte nešla,ale spíš si adoptovala důchodce! O tom se ví mnohem míň a zájem je taky mnohem menší..
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

třídím vše,snažím se,bioodpad dáme na kompost a nebo starý chleba a pečivo odvezeme babičce,není to pro babičku,ale pro králíky Laughing
vodou docela šetřím,ale máme vlastní studnu takže jde jen o elektřinu,vodovod k nám ještě nedovedli Laughing
světla zhasínám a mylsím že jsme odjakživca veden tak že odpadky na zem neházím nikdy.
jinak sudy na deštovou vodu máme dokonce dva a plus máme svody z okapů zavedené do země a tu vodu v podstat taky trochu využíváme.

spotřebu jídla máme velkou,hlavně teda já,kdo mě viděl jíst tak dát si dvě hlavní jídla k obědu pro mě není žádný problém Cool

a ano často si říkám že se mám vážně dobře a vedu svžm způsobem bezpréoblémový život a ty problémy co řeším jsou pitomosti.Tohle si moc dobře uvědomuju, o adopce uvažujeme s naším kruhem ve škole,ale i já sám,zatím nemám,ale časem určitě.

Akorát jezdím často autem,způsobenéí je to tím že bydlím za Prahou a autobus jezdí hrozně dlouho a málokdy a já nemám tolik času.K otmu se přiznám,ale musí to tak být a přiznávám i že je to i pohodlnější.Ale jinak se myslím snažím.


k tomu co píše Daimler. To není o tom dělat svět lepším.Pro mě je to přirozené,přirozené nechovat se jako ignorant. Ani není vůbec "drsné" ignorantem být.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30840

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Wed 15.8.2007 20:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

Odpad bohuzel netridime, neni kde a jezdit kvuli tomu do mesta je zase zbytecna spotreba benzinu....jedine co davame zvlast jsou plasty...a vlaste jeste papiry spalime v kotli. Vodou se snazim jakz takz setrit, jidlo nevyhazuju snad vubec, vzdycky vyuziju snad vsechno co se da. Ale co me sere u nas, ze otec si odejde z pracovny a necha tam treba hodinu svitit svetlo, na televizi se rodice musi divat s rozsvicenym svetlem, na chodbe nechavaji rozsvicene a proste vsude....tak jak blbec vzdycky jdu a zhasnu Evil or Very Mad Laughing

A chtela jsem nekolikrat adoptovat na dalku nejake dite....s otcem sem se jeste na tohle tema nak do reci nedala, ovsem matka rikala: ne, nemam na to penize Rolling Eyes tyvole ja ju prerazim, stokrat jsem ji vysvetlovala, ze jde uplne o minimalni castku....a myslim, ze kdybysme prestali kupovat takove picoviny jako bramburky, tycinky, tatranky a susenky ke kave, tak bysme ty penize mohli poslat nejakemu diteti....musim si o tom fakt s rodicema promluvit, pac si myslim ze tech par korun snad mame navic...
Jinak, nase skola mela taky adoptovane dite, nejakou holcicku, takove projekty se mi libi, kazdy da 30Kc nebo kolik a jak to pomuze jednomu decku, to je super Very Happy Melo by to delat vic skol a organizaci.
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

Max, tedaa, tím jsem velice potěšena Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed .
S lahvičkama od gelů máš pravdu, ale já myslím, že se dají mrsknout do žlutých kontejnerů, do těch na plast....tak by to nemuselo až tak moc vadit.
Mo, tak najíst se musíš (musíme Laughing ), kdyby byla větší spotřeba jídla tím jediným prohřeškem...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:50    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:52    Post subject: Reply with quote

Voda z kohoutku se rozumí samo sebou! Cool Laughing Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 15.8.2007 20:59    Post subject: Reply with quote

no jo, sprcháče už taky moc nemusím. Správně vybraný mýdlo nevysušuje a vydrží mnohem dýl

Na těch stránkách co dávala Rokkan je fotka kluka, kterej chce být účetním. Silně uvažuju, že ho adoptuju. A budem si moct psát v dopisech předkontace Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 15.8.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Jee, tady se rozepisu.. i o svych prohrescich.. ted budu mit aspon cas vsechno napravit. a zbavit se zlozvyku.
momentalne ale jdu spat, takze.. jindy.
Back to top
View user's profile Send private message  
confusia
moje mysl se zparalelizovala :D


Joined: 31 May 2007
Posts: 611
Location: jedna malá planetka ve vesmíru

PostPosted: Thu 16.8.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

ja nastesti tridim odpad uz od dob raneho mladi Smile jidlo si taky kolikrat vybiram kvuli obalu Smile jsem obcas hrozna, jak do lidi keruju, aby setrili planetu Laughing takze tohle tema je jak pro me delany Laughing
zas na druhou stranu ale znecistuju zemi kourem Embarassed takze taky nejsem svata Smile
jinak s tou adopci na dalku - hrozne se mi to libilo na gymplu, kdyz skolni casopis tohle udelal a za kazdou koupi cisla neco pripadlo na adoptovany dite. to bych chtela u nas ted taky zavyst Twisted Evil
_________________
Brzy přijde změna...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 16.8.2007 9:45    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:

A chtela jsem nekolikrat adoptovat na dalku nejake dite....s otcem sem se jeste na tohle tema nak do reci nedala, ovsem matka rikala: ne, nemam na to penize Rolling Eyes tyvole ja ju prerazim, stokrat jsem ji vysvetlovala, ze jde uplne o minimalni castku....a myslim, ze kdybysme prestali kupovat takove picoviny jako bramburky, tycinky, tatranky a susenky ke kave, tak bysme ty penize mohli poslat nejakemu diteti....musim si o tom fakt s rodicema promluvit, pac si myslim ze tech par korun snad mame navic...


teda terko promiň, ale tohle mě docela zatahalo za uši.
Píšeš, že jsi chtěla adoptovat dítě, ale dle tvých dalších slov, jsi asi nejspíš chtěla, aby ho adoptovali vaši. Ty by jsi se na tom nijak nepodílela, nebo ano? Tak si dávej nějaký peníze pryč z brigády a z kapesného a třeba za ten rok těch 5 litrů našetříš, když jde o minimální částku.
Pak ti to možná tak minimální částka nepřijde, ono máš pravdu, že stačí nekupovat rok kraviny jako jsou brambůrky a tatranky, ale ty peníze jsou tvých rodičů a nemyslím si, že je zrovna fér psát o mámě, že ju přerazíš...mně osobně by tohle vůbec nešlo přes prsty.
My třeba taky nemáme žádný dítě adoptovaný a ani o tom naši nepřemýšlí, i když na to peníze máme, co je v dnešní době 5 tisíc za rok, že jo. Ale nikdy by mě nenapadlo se o nich kvůli tomu vyjadřovat takhle, jako že teda nemusejí jet na tak drahou dovolenou, ale na levnější a ten zbytek poslat dětem do Afriky ... proč. Oni si ty peníze těžce vydělali a zaslouží si, aby si teď ve svých letech trochu ten život užívali. I když naši teda přispívají na jednu organizaci, ale to je už vedlejší.

Já jsem pro, aby se těm lidem pomáhalo, jak už jsem psala, s Markem chceme nějaké dítě adoptovat (a ačkoliv on může adoptovat půlku Indie, tak to taky neudělá, stejně jako neudělá to, že bude platit ty peníze on, adoptujeme to spolu, takže i když já jsem proti němu socka, tak tu půlku prostě platit budu), ale nelíbí se mi, že někdo bude odsuzovat rodiny, který adoptovat dítě nechtějí, i kdyby měli miliony.
Je to každýho věc a myslím si, že nikdo nemá právo někoho soudit podle toho, jak moc pomáhá lidem okolo, a ten kdo nepomáhá vůbec, je sobec a škrt.
Ono až budu "zakládat" svou rodinu, tak holt za těch 5 tisíc asi taky raději koupím svýmu dítěti autodráhu, ze který bude mít radost, než abych mu koupila lízátko a zbytek poslala do Indie. Až mi bude jedno (když mi to teda někdy jedno vůbec bude, že jo Smile ), že mi bude těch 5 tisíc scházet, tak to udělám a třeba si ty děti adoptuju dvě, ale jinak raději budu za sobce, než za frajerku, která má adoptovaný dítě, ale její vlastní nemá co do huby.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms