sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kouření
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 48, 49, 50  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 21.1.2007 0:24    Post subject: Reply with quote

Chápu, že někdo začne kouřit v pubertě. Potřeba to vyzkoušet, tlak okolí apod. Že ale někdo začně kouřit v dospělosti (jako např. někteří mí spolužáci z vš), to mi hlava nebere. To musí být člověk buď totálně submisivní osobnost, nebo mít sebedestruktivní sklony.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 21.1.2007 1:08    Post subject: Reply with quote

Arrow Cigarety nekouřím a ten smrad z mě hrozně odpuzuje...nikdy jsem nechápala proč holky kouří, když přece snad každý chce pěkně vonět a to se mi s kouřením nějak neslučuje...

co mi FAKT vadí je když někdo kouří na zastávce, na tohle jsem alergická, nevím proč bych měla dýchat něčí smrad navíc když je to zakázané... Rolling Eyes

Arrow jinak co můžu je vodárna, moje nejlepší kamarádka má doma tři a už je na tom pěkně závislá ( Confused ) a tak vždycky chodím k ní na pokec a na vodárnu...akorát blbé že jsou ty tabáky tak drahé... Rolling Eyes

Arrow trávu kouřím příležitostně (moc ne), ale hlavně proto že mi to chutná a voní, většinou nejsem nijak nadšená z toho stavu potom ale tak nějak doufám že se mi to třeba jednou začne líbit... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 21.1.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

cigarety nekouřím, jednak protože mám problémy s dýcháním a cigarety by mi moc nepomohly a taky protože mi to přijde jako zbytečný vyhoazování peněz a vadí mi ten kouř.
V mém okolí kouří skoro všichni, třeba ve třídě kouří tak 3/4 lidí. Ale ani tak mě to neláká. Ani mi nevadí, když jsem ve společnosti kuřáků, nebo zakouřené hospody. Pokud je to v únosné míře.

Jediné co si čas od času neodpustím je vodárna, tu mám moc ráda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Sun 21.1.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

Já nekouřím, poprvné jsem zkusila cigaretu v 16. V 17 jsem si občas zapálila na diskotéce, ale teď už bych to do pusy nestrčila Laughing Taky nemám ráda, když kouří partner, nebo když jím a kouří ostatní Rolling Eyes
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

Zorka wrote:
Jééé Eva Shocked (je to doufam "stara" Eva Smile ) Question


Ja ted kourim jednu/zadnou denne. Vubec nemam chut. Kdyby mi to tak vydrzelo na kolej. Bydlet s kurackou je ale tezky. nenechat se unest... Sad


Nazdárek Zorko Wink No jasňačka, jsem to já Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
house_mouse
kytky 0, meta: 25


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 11

PostPosted: Mon 22.1.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Kouřim tak asi rok,ale je to tak maximálně 5 cigaret denně a teď třeba nekouřim už týden prootže mám posledních 200kč a musim s tim vydžet do prvního než dostanu výplatu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 22.1.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:

Zrovna ve středu ráno když jsem, jela do práce, stojím na zastávce čekám nas autobus, přede mě si stoupla nějaká 15 letá hvězda suveréně si zapálila a foukala to všude kolem. než jsem se stačila nadechnout a říct jí at to típne sprdl ji nějakej dědek.


uplne presne. driv jsem se strasne bala je zacit buzerovat, ale uz jsem si vypracovala taktiku. rikam, ze jsem tehotna Embarassed tak jestli by nemohli jit kourit jinam. za to me do prdele jeste nikdo neposlal, jinak kdyz jsem to rekla normalne, tak jo Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 22.1.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

to je pěkné...*thumbs up*...no, já nemám odvahu někomu něco říct...Embarassed asi bych to neuměla slušným milým tónem, tak radši mlčím...ale párkrát mnoho nechybělo... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43262

PostPosted: Mon 22.1.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:17    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

pecička wrote:
nikdy v zivote nepochopim PROC nekdo kouri... smrdi to a kuraci jsou pak nacichnuti uz porad, leze to neskutecne do penez, o zdravi nemluve a celkove se mi clovek scigarem nelibi. a vymluva "proste me k tomu uplne donutil psychickej stav" .. no nemam ji fakt rada moc dobre vim co to je spatne psychickej stav a dokazu se uklidnit i jinejma zpuusobama. ale kazdyho vec... nicmene kdyz mi zacnou cudit pod nos, to se neudrzim....


no vidis, nekomu to treba voni a dokonce i chutna Wink
k tomu psychickymu stavu - kazdej se se stresama vyrovnava jinak a kdyz nekomu to cigaro pomuze, tak jeste neni automaticky horsi clovek nez ty, protoze ty to nepotrebujes

kdybych si racionalne neoduvodnila, proc je pro me koureni spatne, kourila bych krabku denne jen tak pro tu chut, pocit, pozitek Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:40    Post subject: Reply with quote

jinak ja taky nezacla kourit z machroviny...ale muj ex kouril a hrozne mi vonel - jeho kuze, dech - a chtela jsem pak taky tak vonet Embarassed

a kamoska treba zacla kourit kvuli tomu, aby zhubla - aneb kdyz mas v puse cigaro, nemas takovej hlad - ale na me to nepusobi Laughing

ty jo, ale uz je to skoro rok a pul, co nekourim...ok, ok...par stresovych predsvatebnich, ale ty se daji spocitat na prstech jedne ruky
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:45    Post subject: Reply with quote

Ja treba koureni obecne rada nemam,nevoni mi to,neni to zdravy,stoji to rachy atd..atd.Ale kdyz sme nekde vecer venku,prijde na me nejaka chut a musim si dat cigo..a hrozne mi to chutna. Embarassed
A pak rano si rikam proc to delam,nechapu to.. Rolling Eyes
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Mon 22.1.2007 23:12    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19395
Location: vedle blázince

PostPosted: Tue 23.1.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

Dřív jsem si zapálila, ale poslední dobou to fakt začínám nesnášet Embarassed ... a strašně mě štve můj kluk, kterej kouří a ještě má náběh na astma Rolling Eyes ... řikala jsem mu to nejmíň 100x, ale má prostě svou hlavu..každopádně musí přestat kvůli sobě a ne kvůli mně...

Jinak - 100% mých kámošů kouří a docela mě to už začíná otravovat. Pořád smrdim, vlasy mi smrdí, oblečení. Je to unavující už Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 48, 49, 50  Next
Page 8 of 50

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms