sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Heroes
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Tue 5.5.2009 20:20    Post subject: Reply with quote

prave jsem koukla na posledni dil treti serie a vubec nechapu ten tvuj spoiler Embarassed


jinak bych rekla, ze to souvisi vsechno se vsim, ze ma zachranit roztleskavacku spoiler to, aby se setkali, treba i to, ze v sobe mela snad ten katalyzator, vkladali do ni prece i nejake ty nadeje, ci co..uz si to nepamatuju,ale myslim, ze to melo byt proto, aby se vsichni setkali a hnulo se to...nejak.?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 5.5.2009 20:24    Post subject: Reply with quote

gigli ja nevim, asi v ty zachrane toho sveta asi taky mela svou ulohu aby se tam sesli vsichni... Smile
rage ale oni to s tim katalyzatorem prece nevedeli, nebo aspon loser hiro teda urcite ne Laughing

spoiler 3 serie wrote:
jo a ad ten konec 3 serie, prece peter muze mit jen 1 schopnost v jeden cas, jak byli v tom aute se sylarem tak mu prece rikal neco jako "to ses prekvapenej ze jsem si vybral zrovna tuhle!" ed jak jsi to gigli napsala, to by teda ale bylo logictejsi, mohl i za tim prezidentem jakozto nathan, to je teda blby Cool to se jim moc nevydarilo
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 5.5.2009 20:32    Post subject: Reply with quote

spoiler konec třetí série wrote:
no, vždyť jo. takže peter měl tu převtělovací schopnost a oni to s tim sylarem odůvodňovali tim, že potřebujou nathana, aby to všechno vyřešil. takže do nathana se klidně mohl převtělit i peter a vyřešili by to.
takhle to je fakt strašně scénáristicky samoúčelný. jako petrelliovou ještě chápu, že chtěla "zachránit" syna, ale noah má mozek sakra a sylara zná a musí vědět, že to dlouhodobě fungovat nebude. kdyby to šlo, tak už tam mohl kdykoli čekat matt za rohem, vsugerovat sylarovi, že je hodnej a všechno by bylo fajn.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 5.5.2009 20:33    Post subject: Reply with quote

jj, ja jsem tam dala jeste edit. Smile ale jako rikam, kdyby tam nebyl peter a sylar tak je to pro me o nicem Confused vzdyt se tam nic nedeje a je to cely zmateny.
Jeste se mi libil trochu ten dil s tou angelinou sestrou...
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 5.5.2009 21:03    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:

Jeste se mi libil trochu ten dil s tou angelinou sestrou...


tak ten se mi zrovna moc nelíbil. nevim, čekala jsem velký odhalení a posunutí děje, ale ve finále to pro mě vyznělo jako vata k ničemu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Thu 7.5.2009 22:07    Post subject: Reply with quote

vy mluvíte o konci první půlky třetí série nebo úplně o konci třetí série? Páč já mám tu čtvrtou jako třetí sérii, snad od 11týho dílu třetí série pokračuje jakoby čtvrá ale pořád je to označovaný jako třetí..pác ten spoiler, co psala Loth, si nejak z konce "treti" nevybavuju a ja jsem ted u 3x17
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Fri 8.5.2009 9:38    Post subject: Reply with quote

rage, mluvíme o úplnym konci třetí série, tj. nějakym 25. (?) dílu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Fri 8.5.2009 10:58    Post subject: Reply with quote

aha, tak to pak jo Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 9.5.2009 21:46    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:

tak ten se mi zrovna moc nelíbil. nevim, čekala jsem velký odhalení a posunutí děje, ale ve finále to pro mě vyznělo jako vata k ničemu.
no to jo, co do posunu deje to bylo na nic, ale me se libil ten vylet do minulosti Smile
a taky nemam rada ty startrekovsky reci vzdycky na konci Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29908

PostPosted: Sun 10.5.2009 9:41    Post subject: Reply with quote

jaký startrekovský řeči jsou na konci? Laughing

mně se ten díl se sestrou taky líbil, bylo to příjemné odpočinutí od obvyklých deseti dějových zvratů a deseti posunů v čase na díl, který fakt přestávám sledovat Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 11.5.2009 6:22    Post subject: Reply with quote

no takove to "vsichni bojujeme o svoje misto ve vesmiru a hledame smysl zivota a nakonec se ukaze, ze to dokazeme jen kdyz budeme spolu etc " Laughing
strasne se mi to prici, kdyby to vynechali, tak udelaji dobre.

My jsme se s pritelem shodli, ze jim uz proste dosly napady tak se ted toci v kruzich a sami nevedi jak to ma skoncit, coz nechapu, prece musi "vedet" konec, nebo aspon osu deje, takhle mi prijde ze ani nevi, kam to ma smerovat. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 11.5.2009 9:18    Post subject: Reply with quote

mně se ty mohinderovský řeči i zezačátku líbily, ale už jich taky začínám mít plnou prdel.

loth, já bych řekla, že to neví u většiny seriálů a prostě to nastavují, dokud to sype.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Mon 11.5.2009 21:25    Post subject: Reply with quote

jako je pravda, ze uz se v tom taky trosku ztracim, obcas se mi zda, ze si ti lidi i protireci, co treba rekli v prvni rade, tak pak tvrdi ve treti neco jineho, odlisneho. Zasazuji tam pribehy, ktery jsou uz takovy nadramec... a obcas me nudi (napr. P.Petrelli a jeho otrepana hra na hrdinu) a stve me
Quote:
ze Hiro prisel o schopnosti, protoze toho jsem mela nejradsi dycky, to bylo trapny:(


No jako ja pocitam s tim, ze konec treti rady uz konecne rekne vsechny ty odpovedi, jestli ne, tak nevim jestli budu koukat na tech poslednich sedm dilu, ktery mi zbejvaj. To jako toci jeste dalsi radu? Rolling Eyes Nejlepsi by bylo kdyby to nechaly tak na dve...to by bylo jakztakz...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 25.6.2009 13:40    Post subject: Reply with quote

zacinam dohanet serialy, heroes mezi nima. Jsem skoro na konci 3. serie a musim rict, ze hiro je proste hrozne srandovni:))
A u Nathana bych si dala rict Mr. Green driv se mi ani moc nelibil, ale ted ty posledni dily.. vypada nebo pusobi tak nejak jinak a lip Mr. Green (ovsem na scofielda nema nic!)

jeste teda nejsem uplne na konci, ale 4. rada uz mi prijde zbytecne nastavovana Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Thu 24.9.2009 21:36    Post subject: Reply with quote

tak co, tak co? už někdo viděl první dvojdíl čtvrté série? Super, myslím, že se povedl, akorátže mám problém vzpomenout si, co se dělo v předchozí sérii Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Page 10 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms