sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přizpůsobování se partnerovi
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 27.3.2007 23:18    Post subject: Přizpůsobování se partnerovi Reply with quote

tohle téma zakládám na základě článku z jednoho ženského časopisu, který mě naprosto šokoval..
byly tam nějaký příběhy slečen..co udělaly kvuli příteli..at už to byly změny vzhledu, nebo zanedbávání přátel... bylo to hustý a těžko se mi věří, že to tak je..Bylo tam taky napsáno, že ženy se neumí zabavit když partner neni doma, že obětují své koníčky na ukor jejich a tak..

Tak mě zajímá, jak to máte vy..
Jasný, nějaký přizpůsobení je nutný vždycky, ale idealně z obou stran..
Já se přizpůsobuju na muj vkus až moc..ale jinak bychom se neviděli.. třeba vynechám školu abych s ním mohla jednou za čas strávit kromě noci i den..přizpusobuju si brigádu tak abych měla volno když má on a tak..Koníčky zůstali mě i jemu..já sportuju on hraje..on se snaží trávit se mnou čas aktivně, protože ví, že nesnesu válení se doma, i když vim, že by ve svym volnu radši ležel u televize..myslim že se snaží taky..
ale že bych nevěděla jak se zabavit když neni se mnou? Twisted Evil
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 28.3.2007 0:19    Post subject: Re: Přizpůsobování se partnerovi Reply with quote

hope wrote:
Bylo tam taky napsáno, že ženy se neumí zabavit když partner neni doma, že obětují své koníčky na ukor jejich a tak..
To mi pripomina kamaradovu zenu, ale ta se neumi zabavit ani kdyz je sama, ani kdyz je doma on (a v ten moment se ji musi naplno venovat). A protoze ona nema kamarady a nikam nechodi, tak nemuze chodit ani on se svyma kamaradama. Nabidku, ze by mohla chodit s nim zamitla s tim, ze nema rada moc lidi kolem sebe. Tenhle kamarad pro me prakticky prestal existovat, protoze bez vyjimecne "povolenky" nikam nemuze a ja ho vidam tak 2x do roka. Strasny.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 28.3.2007 7:24    Post subject: Reply with quote

To mi řekněte, proč chlapi s takovýma ženskýma zůstávájí Shocked ? Dyť to je horší než malé dítě Confused

Feli, a co ta kamarádova žena celé dny dělá? Musí mít hrozně smutný život. Takový vztah, to musí být na zbláznění Rolling Eyes Proč si on taky někdy nedupne?
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.3.2007 7:33    Post subject: Reply with quote

vztah je přece o kompromisu, přizpusobime se maličko jeden druhemu a je to. Ve chvili, kdy jeden (většinou žena) přizpůsobí celý svůj život partnerovi, začíná konec vztahu. Nedokážu být na nikom takhle závislá, já si potřebuju aspon nejaky čas utrhnout pro sebe, byt sama se sebou, věnovat se svym koničkům. Když to nemám, jsem stejně protivná a hádavá tak je stejně lepší mě nechat chvili byt. Měla jsem i jednoho, kterej za mnou běhal jak pejsek, o tom, jak budem trávit volny čas jsem rozhodovala výhradně já, no nebavilo mě to Rolling Eyes dítě jsem ještě nechtěla, tak jsem se na něho vykašlala
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 28.3.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

Já se nepřizpůsobuju skoro vůbec Embarassed poslední dobou... nějak k tomu nemám motivaci. A sama se dokážu zabavit víc než dobře. Vlastně jsem hodně ráda sama, až to někdy přeháním... měla bych víc chodit mezi lidi. No aspoň chodím na board, to je taková náhrrražka Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:31    Post subject: Reply with quote

ja se prizpusobuju vzdycky - pac nenasla nikdy chlapa se kterym by se dal udelat kompromis, a pokud jsme se chteli vidat, musel jeden slevit ze svych kamaradu a konicku. No a dycky byla rada na me.
Nekdy mi to vadilo....to je jasne. Ale pro vztah clovek obetuje vse, zvlast takovy blbecek jako jsem ja Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:34    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Já se nepřizpůsobuju skoro vůbec Embarassed poslední dobou... nějak k tomu nemám motivaci. A sama se dokážu zabavit víc než dobře. Vlastně jsem hodně ráda sama, až to někdy přeháním... měla bych víc chodit mezi lidi. No aspoň chodím na board, to je taková náhrrražka Laughing


já jsem v poslední době taky trochu samotář, vystačím si s knížkou a boardem. Ani do školy mezi lidi poslední dobou nechodím moc ráda. Tento týden musím na dvě cvika a vůbec se mi nechce, tohle je poprvé za semestr co budu ve škole dva dny v týdnu. Přitom jsem bývala hodně společenská, asi začínám být po tatovi
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
ja se prizpusobuju vzdycky - pac nenasla nikdy chlapa se kterym by se dal udelat kompromis, a pokud jsme se chteli vidat, musel jeden slevit ze svych kamaradu a konicku. No a dycky byla rada na me.
Nekdy mi to vadilo....to je jasne. Ale pro vztah clovek obetuje vse, zvlast takovy blbecek jako jsem ja Embarassed
A to mas tolik kamaradu a tolik konicku, ze ti vyplnuji vsechen volny cas?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

Ne ona už pro jistotu žádný nemá, aby se jich nemusela vzdávat...

Jinak když si to tak vezmu, tak by mi teda kamarádi a koníčky veškerý volný čas pohltili naprosto v pohodě. Já na žádnýho chlapa vlastně nemám čas Laughing když on nemá čas na mě, tak co Razz
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

Feli - no prave ze uz nemam, nic Evil or Very Mad pac tim sem vsechny / o ztratila... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

felicity.. třeba já když jsem sama, tak to tak mám..v podstatě nemám čas na nic jinýho..normálně bych chodila do školy, na treninky, trenovala bych děti a do práce.. občas ty brusle kámoši a tak..
Ale co jsem s přítelem všechno jsem trošku omezila, nechtěla jsem o nic z toho přijít..naštěstí má přítel hodně špatnou pracovní dobu, takže já se snažim dělat všechno když je v práci..abychom se pak mohli věnovat sobě..pak ale vzniká problém, že přítel nemá žádný osobní volno.. protože když mu nechám volnost já zneužije ho matka..
o volným čase rozhodujem spolu.Každej muže jít na pivko kdy chce a s kym chce..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

prisposobujem sa tiež v brigadach, davam si ich vtedy ked pracuje aj on, ked ma smenu trebars rano, idem robit rano aj jaň
presunula som si jeden seminar na stredu, hoci je s hroznou profesorkou, ale tak nemusim ostavat v skole do stvrtka, a mozem byt v strdeu vecer uz s nim
konicky ostali jemu aj mne, chodi na hokej, lyzovat, hra sa na PS/stale a vela/ Rolling Eyes ale obcas ma to chyti a hram s nim
ja chodim von aj bez neho, stale chodim parit , vacisnou len s kamosmi, obcas ide aj on, ale jeho to moc nebere
je pravda ze obcas sa musim - ale v podstate aj chcem- kvoli nemu v comsi obmedzit/trebars robime raz to co cchce on raz co ja...,
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
To mi řekněte, proč chlapi s takovýma ženskýma zůstávájí Shocked ? Dyť to je horší než malé dítě Confused

Feli, a co ta kamarádova žena celé dny dělá? Musí mít hrozně smutný život. Takový vztah, to musí být na zbláznění Rolling Eyes Proč si on taky někdy nedupne?
Kdyz jsem se ho na to ptal, tak mi vlastne nikdy neodpovedel. A je to cim dal horsi, navic ted maji dite, takze ted uz mi odpovida, ze kvuli male. Nedavno jsme slavili jeho tricatiny a on mi potom trosku v nalade rikal, ze se boji jit domu, ze ho manzelka serve za to, ze prisel pozde a opilej (mel asi ctyri piva a vraceli sme se po 22h). Bylo mi ho lito Crying or Very sad Ma zivot uplne v pr... dela vse co rekne ona, kdyz by se vzeprel, tak bude jeste vetsi peklo. Co doma ona dela... asi nic, mozna kouka na telku, obcas je na pocitaci (kterej ale jemu zakazuje).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 28.3.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

U nás sa snažíme prispôsobovať jeden druhému. Priateľ väčšinou skracuje svoju prácu v NMnV, aby v piatok mohol pracovať v BA a tak už väčšinou vo štvrtok večer môžeme byť spolu. V sobotu takmer nikdy nechodí na prednášky (hoci by mal), aby sme mohli byť spolu (aj keď väčšinou potom aj tak nie sme spolu, lebo pomáha kamarátom Rolling Eyes ).
Čo sa týka mňa, ja som úplne prestala chodiť von cez víkendy bez neho. Víkend je totižto jediný čas, kedy môžeme byť spolu, takže stretnutia s kamarátkami presúvam na pracovné dni, ak sa dá (čo ale neplatí o ňom, keďže mu nerobí problém poslať ma v sobotu večer domov, keď chce byť s kamarátmi Evil or Very Mad ). Dá sa povedať, že som kvôli nemu zmenila čiastočne svoj šatník, snažila som si kúpiť veci, ktoré sa páčia jemu - ale na druhej strane aj on si teraz kupuje veci, ktoré sa páčia mne. Takže kompromis.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms