sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zdokonalovanie seba
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:01    Post subject: Zdokonalovanie seba Reply with quote

V poslednom case ma stve aka som v niektorych oblastiach nemozna. Bojim sa telefonovat, ludi na ulici, som neista, ked si mam nieco vypytat v obchode Rolling Eyes Necitim sa byt dostatocne vzdelana a rozhladena a asi najvacsie diery mam v samostatnosti. Confused

Tato tema by mala byt o tom, v com by ste sa chceli zdokonalit, potom poradit mne co robit (nejake konkretne strategie) a takto by sme si vzajomne radili a hlasili pokroky, co zo strategii ako fungovali a ako sme sa zdokonalili. Ma sa niekto zaujem tiez zdokonalovat? Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:11    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

Já dlouho plánuju, že překonám svojí fóbii ze zubaře, ale to je fakt jen ve stádiu plánování Rolling Eyes

Jinak to překonávám tréninkem, ale nevím, jestli to pomáhá. Spíš někdy je to tak, že jsem v pohodě, a pak mám blbý období a nezvládnu zase nic.
Teď mám dva nejbližší cíle - zavolat domácímu a zajít na studijní. Zatím to pořád z nějaký "racionálních" důvodů odkládám Embarassed
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:22    Post subject: Reply with quote

Ja sa chystam zajtra v skole prezentovat bez toho, aby som mala vsetko napisane,pripravene... Smile Tak to snad pojde, velmi sa chcem naucit prezentovat uplne prirodzene a zahlbene do problematiky Cool

Inak, mam to asi ako Lenore, striedaju sa tie fazy... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:24    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:30    Post subject: Reply with quote

No já když něco pro mě nepříjemnýho musim udělat, tak se překonám a udělám to, ale nijak mi to nepomůže. Příště se toho bojim zase Confused

Je teda možný, že ze mě práce doma dělá asociála Paranoidnik Zatím mi to vyhovuje, ale celý život bych to dělat nechtěla...
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:34    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Wed 21.3.2007 23:36    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 22.3.2007 9:50    Post subject: Reply with quote

Takže, začnem pekne po poriadku:

Mojim momentálnym problémom je môj výzor. Cítim sa ako šedá myška a keď idem po ulici, tak mám pocit, akoby na mňa každý zazeral, lebo vyzerám ako strašidlo Embarassed . Nie je to môj momentálny pocit, je to realita, ktorú mi (bohužiaľ) potvrdila aj mamina. Ide o to, že voľakedy som sa obliekala celkom chic, nenosila som veľa športových vecí, dokonca ani rifle... Embarassed Odkedy som však s mojim priateľom, úplne som zmenila štýl a radšej si kupujem športové a pohodlné veci. Lenže mám pocit, že tento štýl už moc nie je pre mňa, nehodí sa ani do práce, takže som začala pracovať na tom, aby sa zo mňa stala žena, ktorá aj výzorom bude pripomínať manažérku Smile . Mojím najbližším plánom je kúpiť si nejaké oblečenie, v ktorom by som vyzerala ako "žena", nie ako teenagerka...

Ďalej sa chcem zdokonaliť v angličtine. Mrzí ma, že som už takmer všetko pozabúdala, čo som sa naučila v škole. Nemčina je síce fajn, ale tú angličtinu asi budem potrebovať do budúcnosti, takže sa jej musím začať intenzívnejšie venovať.

Okrem toho sa potrebujem zdokonaliť vo všetkých manažérskych činnostiach, o ktorých sa učím v škole a ktoré by som mala využívať aj v praxi, ale zatiaľ sa k tomu akosi nemám Embarassed . Takže si dávam záväzok, že akonáhle pominie toto hektické obdobie okolo bytu, začnem uplatňovať moje teoretické vedomosti aj v praxi Smile .
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 22.3.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sun 21.6.2009 22:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 22.3.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 22.3.2007 11:35    Post subject: Reply with quote

Little_B Arrow Tak ked ty si seda myska tak ja som seda blcha na nejakej sedej myske Laughing Co som ta videla, posobila si na mna fakt krasne a so stylom. Ale to bude zrejme o pocite. Tiez som si povedala, ze si musim kupit nieco "zenske", aby som vyzerala dostojnejsie, zenskejsie a starsie ( Exclamation ), ale som leniva kupovat aj nosit a navyse financne zdroje su obmedzene Embarassed Confused Celkom by sa mi hodilo poradit nieco, kde pre krasu clovek nemusi trpiet (napriklad zimou, nepohodlim), ale co by zo mna spravila tak trosku osobu inde nez zaseknutu v sestnastich. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 22.3.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

melly Arrow jooj, ďakujem za kompliment, si zlatá, ale to bola skôr náhoda, ako som vtedy vyzerala Embarassed . A Ty vôbec nie si šedá myška, Tvoj štýl je úplne v pohode a páči sa mi, prečo by si sa chcela robiť staršou? Embarassed S tou "ženskosťou" to chápem a viem, ako to myslíš (asi tak, ako ja Wink ).. xixi, mali by sme niekedy vyraziť spolu na nejaký shopping... 2 holky, ktoré chcú konečne vyzerať ako ženy Mr. Green ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 22.3.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 11:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 22.3.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
melly Arrow jooj, ďakujem za kompliment, si zlatá, ale to bola skôr náhoda, ako som vtedy vyzerala Embarassed . A Ty vôbec nie si šedá myška, Tvoj štýl je úplne v pohode a páči sa mi, prečo by si sa chcela robiť staršou? Embarassed S tou "ženskosťou" to chápem a viem, ako to myslíš (asi tak, ako ja Wink ).. xixi, mali by sme niekedy vyraziť spolu na nejaký shopping... 2 holky, ktoré chcú konečne vyzerať ako ženy Mr. Green ...


Starsou najma preto, ze sa ku mne ludia vobec nespravaju umerne mojmu veku. Rolling Eyes Niekedy je to fakt o nervy Sad Takze by som rada vyzerala na svoj vek aspon. Laughing Ten shopping je dobry napad Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms