sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Beverly Hills 90210
Goto page 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:47    Post subject: Beverly Hills 90210 Reply with quote

Vím, že na stratoboardu stejné téma bylo...pak ho kdosi smazal Confused

Snad se tu najde aspoň jeden podobný šílenec jako Grapefruita Cool
Pište cokoliv (týkajícího se tématu a ne vulgárního, pokud možno... Smile) Cool


Last edited by Grapefruita on Mon 19.3.2007 23:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

ja žrala beverly tak ve 14, loni nebo predloni jsem videla par dilu opakovanych na prime a docela jsem nechapala. Pamatuju si, ze me tam tenkrat prisli vsichni hrozne dospeli a krasne obleceni. No a kdyz jsem to videla tedka znovu tak me pripadali jak strašaci do zeli a řešili samy blbosti. Ale to jsem tě asi moc nepotěšila
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

začínám zásadní otázkou: brandon nebo dylan? Laughing (a líbil se někdy někomu steve? nikoho takovýho totiž neznám.)
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:54    Post subject: Reply with quote

co to vubec je? ja znam jen Berly hnis 90210
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:55    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
ja žrala beverly tak ve 14, loni nebo predloni jsem videla par dilu opakovanych na prime a docela jsem nechapala. Pamatuju si, ze me tam tenkrat prisli vsichni hrozne dospeli a krasne obleceni. No a kdyz jsem to videla tedka znovu tak me pripadali jak strašaci do zeli a řešili samy blbosti. Ale to jsem tě asi moc nepotěšila


No tak to je jasný, móda se změnila Very Happy
Je fakt, že hlavně u těch prvních dílů už jejich kreace vyvolávají úsměv na tváři - např. šatičky jako noční košile, k tomu pohory a tlustý bílý ponožky Laughing - klasika.
Na druhou stranu, to oblečení, co nosili (spíš nosily) v posledních dvou sériích je pro mě hezký doteď...hrozně se mi líbily ty Kellyiný svetříčky a twinsety třeba, tak se ráda oblíkám a v módě je to, dá se říct, pořád...jen jsem toho u nás moc nesehnala podobnýho Confused

(Jdu smazat ten pesimistickej sebepodkopávací úvod, a jistě se chytí někdo další na vějičku Twisted Evil )
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 19.3.2007 23:58    Post subject: Reply with quote

Hele jirko, nezaplácávej nám to tu Very Happy Jdi si do autíček.

gigli Arrow pro mě v začátcích jednoznačně Brandon Very Happy . A ještě jsem se do něj zamilovávala ve vlnách (střídala jsem ho s Grantem Showem - Jakem z Melrose Place) po celou pubertu.

Dylanovi jsem přišla na chuť až časem. V posledních letech byl k sežrání i David Twisted Evil (-olizující se smajlík-)

Steve...no, o tom jsem ani nikdy neuvažovala. Fakt nic moc Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 20.3.2007 0:04    Post subject: Reply with quote

u nás beverly žije dál.....

s kamarádem jsme vymysleli takové hlášky..docela by mě zajímalo, jestli je to paralelní, jelikož když to řekneme někde v "davu", tak dav porozumí... Laughing i když ono je to fakt stupidní Laughing


říkáme třeba: "Tyjo, já nevim, já mám Brendu...."

myšleno "já mám ale dilema, nemůžu se rozhodnout"

vzniklo to z : mám dilema -> mám dylena -> mám brendu stýva, brendona, andreu, kelly.... Embarassed Laughing

hele říkáte to taky, nebo je to jenom naše soukromá úchylka? Já už normálně říkám, že mám Brendu nebo že mám Dylena, ale teda velkýho!! Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 20.3.2007 0:05    Post subject: Reply with quote

jinak se mi líbil Brandon, ale tehdy jsem byla "opožděna ve vývoji" a braly mě japonské anime
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 20.3.2007 0:13    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
jinak se mi líbil Brandon, ale tehdy jsem byla "opožděna ve vývoji" a braly mě japonské anime


Shrew Arrow a proč opožděna ve vývoji? Mně se líbí doteď, není sladkej? Já být starší v tý době, kdy on byl mladej... Pisknik

Nejvíc se mi líbil takhle mlaďoučkej Love Love



A ty hlášky s tím kámošem - takovýho ulítlýho kamaráda bych taky chtěla mít Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 20.3.2007 0:14    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
u nás beverly žije dál.....



Tak tak, Beverly is not dead
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 20.3.2007 0:17    Post subject: Reply with quote

A ještě něco - to je z prvního dílu 1. série - The Green Room, kterej furt nemůžu a nemůžu sehnat Mad Mad (hodně jsem si toho stáhla z BearSharu, i na youtube se najdou dobrý videa, jen tohle - ne a ne Confused )



edit pro Shrew Arrow já to neříkám, ale začnu... Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Tue 20.3.2007 6:38    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
začínám zásadní otázkou: brandon nebo dylan? Laughing (a líbil se někdy někomu steve? nikoho takovýho totiž neznám.)


Mně Embarassed No fakt - on a David, já je milovala, ale Steve to byl pro mě borec - uplně jsem žrala ty jeho vtípky. A nesnášela jsem Dylena a Brandona (hlavně Brandona - toho když jsem viděla, tak jsem pěnila Very Happy ).
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 20.3.2007 7:13    Post subject: Reply with quote

Já na Beverly koukala jako malá a bývala bych u toho vydržela hodiny Mr. Green, jenže rodiče mě vyháněli... Milovala jsem Kelly a Dylana, ale když jsem se teď (rok zpátky?) dívalka na opakovaní, spíš mě vytáčel. Ale ne že by mě to nebavilo... Smile
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 20.3.2007 7:18    Post subject: Reply with quote

Ja jsem Beverly strasne zrala, taky tak kolem tech 13-14 let, byla jsem tim posedla s moji sestrenkou. Mely jsme dokonce prezdivky- Shocked ona byla Brenda (ja jsem Brendu vzdycky tajne nenavidela - promin Grape Embarassed ) a ja jsem to porad stridala Laughing Jednou jsem byla Kelly, pak Donna... Laughing
A Brandon mi strasne pripomina meho brachu, hrozne Shocked
Dylen se mi nikdy moc nelibil, takovy ten typicky frajirek Confused Steve se mi nelibil, David az v tech poslednich nejnovejsich dilech.
A pak jsem taky nemela rada tu neci sestrenici, uz nevim, ci byla, ale balila myslim vsechny kluky tam (neco jak Kelly Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 20.3.2007 7:39    Post subject: Reply with quote

Na Beverly jsem koukala pravidelně a když to před rokem a něco opakovali, tak taky Razz Tenkrát jsme tomu s kámoškou řikaly V prdeli blil´s (nechci bejt vulgární Very Happy ). No nejhezčí byl samozřejmě David Razz Měla jsem hodně ráda Donnu a Kelly mi připomínala jednu exspolužačku, i ted po letech..

_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Next
Page 1 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms