sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Motivace
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 16.1.2008 16:46    Post subject: Motivace Reply with quote

Zajímalo by mě kde berete motivaci, třeba k tomu každý ráno vstát a jít do práce, nebo třeba do školy.. né nemyslim to uplně takhle..

nejlíp vám to vysvětlim asi takhle, stala se mi taková věc, že už minimálně 14 dní mě nezajímá vůbec nic.. škola je mi u .. no i zadek je moc vysoko..práce mě nebaví (ona to neni ani tak práce, dřív to pro mě bývalo odreagování za zábava), jak asi víte, tak si momentálně přivydělávám tim, že učim děti plavat, no a taky o tom mám psát absolventskou práci, no a to je pro mě ten hlavní problém..
Nemám ani čárku a za dva měsíce to má být hotový, ale já nemám nejmenší chut ani náladu něco psát.. prostě nejakej blok neboco, hrozně se mi to znechutilo.
a nevim jak z toho ven.. a to neni všechno, dokonce mě napadlo, jestli ještě vůbec miluju přítele, jestli ten vztah má cenu..že by mi bylo líp samotný..nevim co se mnou je

Tak mě zajímá, kde prostě motivaci berete? Co vás demotivuje? Motivujou vás hodně peníze? vůbec co vás k tomu napadne..
může se to týkat i sportu a cvičení.. Motivaci potřebujeme.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13195

PostPosted: Wed 16.1.2008 16:52    Post subject: Reply with quote

motivuje mě myšlenka, že to bude dobrý, a že jednou dosáhnu toho co chci
a taky často nějaká vize, nebo spíš ta cesta..naplánuju si, jak to ted hned!udělat snesitelnější a v čem všem se budu zlepšovat a jak mě to bude bavit ( to se za nejakou dobu samozřejmě zhroutí, prostě čas jsem takový rozpadající loser, a pak se zas vzchopím)
doby, kdy ráno nedokážu vstát, zavírám se doma, nedelám nic, nic a nikdo me nezajímá, a nejradši bych se nechala zmrazit, jsou strašné
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 16.1.2008 16:53    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 21:35; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:04    Post subject: Reply with quote

jo, loth, asi je to přechodný, jenže jaksi to přišlo v nevhodnou dobu..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:06    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 27.1.2008 16:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Vivien01
Guest





PostPosted: Wed 16.1.2008 17:06    Post subject: Reply with quote

TarTar: myslím, že to co zrovna prožíváš je úplně normální období útlumu, nechuti do čehokoliv... je to naprosto normální a budeš se s tím muset nějak poprat. Právě jak píšeš, je tady důležité najít motivaci. Momentálně tě asi nic nemotivuje, takže se ani nemáš na co těšit a tak se o nic nesnažíš a tudíž tě ani nic nebaví. Jestli tvůj stav nepřekonáš a nepomine sám, zkus si nějakou motivaci cíleně najít, například nový koníček, něco nového začít, poznat nové lidi, vidět nový cíl. Někdy dokonce stačí si úplně nevinně zaflirtovat, zjistit že se někomu líbíš, dodá to energii a chuť do dalších činností ( u někoho to dost funguje, jako například u mě ). Nebo si stanov, že si budeš šetřit a v létě se podíváš do země, kterou jsi chtěla vždycky vidět. Nebo si zajdi někam na exotické masáže, do solné jeskyně relaxovat, cokoliv... prostě něco udělej pro sebe a najdi novou sílu, energii, motivaci... brzo příjde jaro, už to je motivace, tak držím palce Wink
Back to top
 
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:11    Post subject: Reply with quote

Mě hrozně motivuje okolí. Když třeba vidím, že se ostatním daří věc, kterou bych chtěla dokázat, tak mě to dokáže neuvěřitelně nakopnout. Mám jednoho kamaráda, který je v tomhle úplně úžasný. Když chce něco dokázat, tak pro to udělá maximum a hrozně mu vadí, když lidi kolem něj mrhají svým potenciálem. On je taková chodící motivace:-)

Taky mě motivuje každé povzbuzení a úspěchy.

Když jsem v takové letargii jako teď třeba hope, tak většinou čekám, až to přejde samo. A nebo přijde nějaký podnět z venku, co mě zas nakopne. Ale z tohohle se dostávám sama těžko, většinou prostě čekám, až to přejde nebo zlehka začnu s nějakou činností a když se mi daří, tak mě to motivuje k další aktivitěSmile
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:11    Post subject: Reply with quote

TarTar: co se týče tvého chlapa tak si myslím že by ti ten "povaleč u playstationu se špekem v puse" začal chybět.... Wink
jak říká Loth, je to přechodné období. jelikož tě štve ta závěrečka, tak máš blbou náladu a začínáš depkařit a to se projevuje i tím, že hledáš i další problémy (třeba jako ten chlap).
motivaci ti nepovím, sama nad tím tápu.co třeba motivace že to budeš mít co nejdřív za sebou?u mně to funguje Wink
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:13    Post subject: Reply with quote

TarTar nejsi v tom sama, ja mam psat bakalarku, a este ani nemam vy,yslenou osnovu nebo nejaky zaklad proste, zkousek mam jak nasere, ale stejne se poradne neucim, protoze se mi nechce, melo by me motivovat ze chci skolu dokoncit a to letos,ale nic to se mnou nedela Embarassed
prace me taky nebavi,spis me vylozene sere, hlavne ty lidi, ale motivuje me dovolena na kterou musim do leta usetrit
jedine s cim nemam problem je pritel,
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:13    Post subject: Reply with quote

:lol:vivien ty píšeš jak jakže se to jmenovalo.. cosmopolitan Laughing

nový koníček, nové lidi, mě by bohatě stačilo, kdybych někde našla čas a prostor na svý koníčky Laughing flirtování nepomáhá..asi si oholim vlasy Laughing jen tak pro změnu..
Já si jen myslim, že je to tim, že toho je na mě poslední dobou dost, takový prkotiny v rodině a tak..jen se prostě musim sebrat..
kdybych si mohla obout brusle a jít aspon na dvě hodky jezdit, nebo si jít odplavat aspon jeden trenink..
třeba je to nějaká zimní depka..nebo depka z toho, že mi letos konči bezstarostný život..nevim, každopádně pujdu mlátit hlavou o zeď a čekat na impuls..
_________________


Last edited by TarTar on Wed 16.1.2008 17:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 21:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:16    Post subject: Reply with quote

no tak ty mě demotivujou, ještě že jich neni tolik Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:19    Post subject: Reply with quote

ke skole se motivuju asi tak nejak sama, k praci penize.
nicmene si myslim, ze kazdej ma obcas fakt blby obdobi, kdy nejlepsi se na to na par dni vykaslat a nic nedelat, protoze stejne nic neudelas a akorat si tu blbou naladu prohloubis.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 21:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28823

PostPosted: Wed 16.1.2008 17:21    Post subject: Reply with quote

Mne ke skole motivuje to, ze jsem si tam nasla kamarady a chci tam s nimi chodit dal. Bavi me to, tak tim zkouskovym musim prolezt. A taky si vzdycky predstavim ten krasny pocit, kdyz zkousku/kus prace udelam uspesne a pak na sebe muzu byt trosicku hrda, ze jsem to zvladla a mam to za sebou.

Ale nedavno jsem mela taky takove hluche obdobi, kdy se mi nechtelo nic a bylo mi i jedno, ze by to mohlo blbe dopadnout. To jde pak jedine premoct silou, chvili to vydrzet a ono to nakonec prejde. Ale je to hnus takovahle letargie, hlavne kdyz je to ve vsech oblastech, jako to mas, TarTare:)
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms