sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Oslavy, slavení a akce jím podobné

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Tue 11.8.2009 18:34    Post subject: Oslavy, slavení a akce jím podobné Reply with quote

Když už nad tím přemýšlím, tak mě napadlo tohle téma.

Jak slavíte narozeniny/svátky/výročí. Jaká oslava se vážně vyvedla, co vyloženě zabírá na hosty, koho zvete, nezvete...? Tipy na dobrý párty apod... Wink

Mě čeká příští týden čtvrt století a pořád nevím, jestli by bylo fajn uspořádat nějakou menší párty / oslavu...ale nevím kde a jak a tak.

Inspiraci Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20132

PostPosted: Tue 11.8.2009 20:15    Post subject: Reply with quote

Tak já slavím narozeniny každý rok už od svých osmnácti. Slavíme je vždycky dohromady s kamarádkou, která má narozky o 5 dní déle než já. Pronajímáme si mysliveckou chatu na celý víkend u nás ve vsi, kam pozveme minimálně 50 kamarádů. Většina z nich se tam zajede jen na chvíli podívat a tak kolem deseti lidí je tam celý víkend s náma. Pořádáme turnaje v kroketu, grilujeme maso a prostě se bavíme. Dřív jsem měli i někoho kdo zařídil hudbu, ale já si radši pustím oblíbená cédéčka než abych celý víkend poslouchala taneční hudbu. Takže poslední minimálně tři roky je to jen s rádiem. Loni jsme slavily ještě s jednou kamarádkou navíc a bylo nám dohromady osmdesát, tak jsme k tomu uspořádaly večírek, kam všichni měli dorazit v oblečení jako by jim bylo osmdesát. Letošní oslava nás čeká už za měsíc a kousek, takže už plánujeme co vymyslíme letos. Zatím to bude jen klasika, ale chceme si pozvat kamaráda a jeho kapelu, aby nám zahráli trochu jazzu. No bude to zajímavé. Jediné mínus je finanční stránka. Protože máme čím dál víc kamarádů, tak máme vždycky připravenou kasičku a vybíráme dobrovolné příspěvky. Sice to moc nehodí, ale aspoň něco. My jsem hlavně vždycky rády, že se sejdou naši nejbližší kamarádi a jen nás nima dobře.

ed. olymp


Last edited by Linda Evangelista on Tue 11.8.2009 21:04; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Tue 11.8.2009 20:26    Post subject: Reply with quote

Lindo, ta osmdesátka je fakt originální a super Very Happy

Jako, u mě je horší, že mám kamarády roztroušené po republice, takže asi nějaký sjezd neudělám Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 11.8.2009 20:37    Post subject: Reply with quote

No mě letos čeká oslava kulatin ( Crying or Very sad Vzteklik), takže chystám konečnq zase pořádnou akci, loni to nevyšlo, ale předloni jsme byli ve Zlatých časech u Václaváku, popíjeli jsme, tancovali, prostě pohodička. Fakt se těším, letos to bude asi ve víc lidech a ideální by byla nějaká ta chata, ale bojím se, že nemám čas na organizaci a spoustě mých kamarádů spíš bude vyhovovat nějaký pražský bar.

Dokonce mám tajný tip (odsouhlasený spanish Twisted Evil ) kousek tady kde bydlím Laughing

Jo a nejlepší oslava, co jsem zažila, byla expřítelova ve stylu mafie 30.let na chatě. Úžasný Twisted Evil
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Tue 11.8.2009 21:04    Post subject: Reply with quote

Mě by teda zajímaly nějaké zaručené tipy na oslavu. Narozeniny neslavím od svých deseti let, kdy se oslava nepovedla Laughing ...bojím se, že když pronajmu chatu, tak se na mě stejně všichni mí známí vykašlou a nepřijedou, protože nemám nikoho, pro koho bych byla prvořadá možnost zábavy.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 11.8.2009 21:06    Post subject: Reply with quote

no já bych chatu taky pro jistotu nepronajímala, pokud bych neměla vážně jistotu, že většina lidí dorazí. Proto mi přijde jednodušší sejít se v nějakém baru, kde se i vaří a tancuje.. a oslavit to tam. S tím mám nejlepší zkušenosti Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 11.8.2009 21:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43100

PostPosted: Wed 12.8.2009 6:10    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Thu 13.8.2009 14:47    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms