sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Plastické operace
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 13.2.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

No mě přišlo u tý Carmen úplě ubohý jak po tý operaci nemohla nic hlavně že ji z hrudi trčely balony, já bych se tak strašně styděla mít takový kozy že za prvý nejsou moje a za druhý styděla bych se i kdybych takový měla od přírody a ona si je schválně nechá udělat a ještě ty tílečka nosí a pyšní se, každej sme jinej holt Confused
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29923

PostPosted: Tue 13.2.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
na druhou stranu mužeš mit nadhernou holku, ktera jen proto že ma na patě nějakou bradavici nevyleze z baraku...


No a to mi právě přijde na hlavu. Takže by dotyčná spíš měla řešit svoji psychiku, než jít na plastiku (i když teda odstranění bradavice zrovna není operace, ale beru to jako příklad).
Jinak to nikomu samozřejmě neberu, jen ať se nechají řezat a zkrášlovat, kam by pak přišli chudáci plastičtí chirurgové Laughing
_________________
queerer than we can suppose


Last edited by Lenore on Tue 13.2.2007 12:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 13.2.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Lečit se psychicky je běh na dlouhou trat.... Někjdy je opravdu vyhodnějši problem smaznout jednou operaci, než se dva roky lečit a pak při nějakem vtipku do toho zase spadnout...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Tue 13.2.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

.. stejne tak ji za dva roky vyroste bradavice na druhym prstu a je tam, kde byla.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:01    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
No mě přišlo u tý Carmen úplě ubohý jak po tý operaci nemohla nic hlavně že ji z hrudi trčely balony, já bych se tak strašně styděla mít takový kozy že za prvý nejsou moje a za druhý styděla bych se i kdybych takový měla od přírody a ona si je schválně nechá udělat a ještě ty tílečka nosí a pyšní se, každej sme jinej holt Confused

No ale tak to bohužel berou spiše jen ženske... mě je celkem jedno jake ma ta holka prsa... libi se mi všechny Twisted Evil Ale je pravda že ty velke pusobi jako nějaky magnet ! Asi je to dano nějak geneticky.... protože se to neda ovladnout a u takovych holek opravdu hodně slevite ze svych požadavku... a vubec neřešite to jestli jsou prave nebo ne...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29923

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:02    Post subject: Reply with quote

No hlavně pokud je to situace krásná holka a má mindrák z... (čehokoliv), tak pochybuju, že jí operace pomůže. Akorát si vymyslí mindrák z něčeho jinýho.
Takže bych spíš řešila původ těch mindráků.

Ale to je můj názor. Taky se mi nelíbí na mě spousta věcí, na plastiku bych kvůli tomu ovšem nešla.

(Jinak vim, že Mo má plastiku nosu a nesnažím se to kritizovat, takže to nemusíš obhajovat Mr. Green)
_________________
queerer than we can suppose


Last edited by Lenore on Tue 13.2.2007 13:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes Na nos jsem vubec nemyslel... navic v tomhle připadě to bylo po urazu a ne z marnivosti...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29923

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

To já nevim, na co jsi myslel, jen že to tak vášnivě obhajuješ, tak se pro jistotu kryju Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:11    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Sugababe wrote:
No mě přišlo u tý Carmen úplě ubohý jak po tý operaci nemohla nic hlavně že ji z hrudi trčely balony, já bych se tak strašně styděla mít takový kozy že za prvý nejsou moje a za druhý styděla bych se i kdybych takový měla od přírody a ona si je schválně nechá udělat a ještě ty tílečka nosí a pyšní se, každej sme jinej holt Confused

No ale tak to bohužel berou spiše jen ženske... mě je celkem jedno jake ma ta holka prsa... libi se mi všechny Twisted Evil Ale je pravda že ty velke pusobi jako nějaky magnet ! Asi je to dano nějak geneticky.... protože se to neda ovladnout a u takovych holek opravdu hodně slevite ze svych požadavku... a vubec neřešite to jestli jsou prave nebo ne...

Tak tohle si napsal myslim dost přesně, pak v důsledku je úplně jedno jestli jsou umělý, prostě jsou velký, nad tím že má nějaká ženksá umělý se orhnujou jenom ženský co to samy nemaj Laughing ale jako jsou chlapy co řeknou že některý jsou hnusný, ale v praxi bych je chtěla vidět jak by takovou holku odmítali.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:11    Post subject: Reply with quote

Nechapu proč bych měl každym svym nazorem někoho obhajovat... k nikomu tu nepatřim... prostě na plastickych operacich nevidim nic špatneho a odsouzenihodneho...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30734

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 7.5.2008 6:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29923

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

Prosimtě, klid, jsi dneska nějakej vztahovačnej. Samozřejmě, že nemusíš nikoho obhajovat, jenom mě to napadlo, kdyby náhodou.

Mně to taky nepřipadá odsouzeníhodný, jenom hodně nesmyslný a nechápu to.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 13.2.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
ale jako jsou chlapy co řeknou že některý jsou hnusný, ale v praxi bych je chtěla vidět jak by takovou holku odmítali.

Jj to jsou jen takove silacke řeči ! Twisted Evil Fuj sylikonka o tu bych si neopřel ani kolo... a ti jsou pak nejčastěji nalepeni u pobřežni hlidky a koukaji na Pam jak zachranuje tonouci ! Laughing
Ale je to asi jako s těma celebritama... každemu se nějaka libi, ale vi že jsou to jen takove nesplnitelne fantasmagorie a nejspokojenějši je s tim co ma doma Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 13.2.2007 14:43    Post subject: Reply with quote

Tak to první je hustý, fascinuje mě jak to ti doktoři dokážou takhle udělat.
Ale ta co chtěla vypadat jak carmen to s emně nelíbí ani trochu, ty kozy vypadají uplně hrozně. No a ve finále vypadala spíš jak Maria Carrey, do Carmen měla fakt hodně daleko.
A ta poslední - hodně velká změna, na můj vkus je až moc hubená, ale měla hezký prsa. Ale zase mluvila jak dementek.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nil
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 11 Feb 2007
Posts: 50

PostPosted: Tue 13.2.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Docela zajímavá novinka v plastické chirurgii - do prsou se nebude implantovat silikon, ale vlastní buňky a tuk. Myslím, že to přinese spoustu pozitiv v podobě přirozenějšího vzhledu a "omaku".... článek o tom třeba na http://ona.idnes.cz/chcete-vetsi-nadra-vypestujte-si-vlastni-tkan-f43-/ona_krasa.asp?c=A070213_141351_ona_krasa_jup
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms