sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tunisko
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:23    Post subject: Reply with quote

My budem platit 11 000,- za 8 dnů all inclusive, takže to je super.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
My budem platit 11 000,- za 8 dnů all inclusive, takže to je super.


Se vším všudy nebo bez tax a poplatků?

Ježíš, teď jste mi úplně přivodily chuť na dovolenou Laughing Já bych tak někam jela... Když si představím to teplo a moře a ranní kafe Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

Ja jsem tam byla z rodinkou ale asi už to bude 8 let zpátky. Bydleli jsme v Hammametu.
Do původního hotelu ve kterém jsme měli být ubytování nás nezavezli, protože prý tam nebylo dostatek místa, tak jsme jeli do jiného. Ale byl dvakrát lepší než ten do kterého jsme měli jet. V tom náhradním hotel jsme dostali plnou penzi a večírek. Za 3 dny nás přestěhovali do hotelu ve kterém jsme měli být původně. Moře bylo jenom někdy špinavé.
Taky si pamatuju jak si mojí rodiče nechávali šít kožené saka. Byli jsme v té pracovně párkrát a dávali nám kousky toho materiálu a dokonce si ještě pamatuju jak mě jedna tuniska učila šít koberce na stroji. Laughing
Jinak střevní potíže ani nevím jestli jsme nějaké měli, ale asi ne.
Docela se mi to tam líbilo, a nejlepší jak jsme jeli na nákupy a jak všichni smlouvali. Laughing
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14015

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
No jo, to nikdy nevíte jak sou připravovaný ty jídla a nápoje, stačí si dat do pití led a ste v háji Confused

hm, a nebo umýt jabko
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:27    Post subject: Reply with quote

mexxie: se vším všudy
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:36    Post subject: Reply with quote

Flow, tak to je krásná cena Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Fri 9.2.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

flow-tak to je vazne super cena....my jsme platili 10000 se vsim vsudy vcetne pojisteni za tyden v 3* hotelu s polopenzi....ale ten hotel byl vazne super-hned u plaze,mel svoji vlastni hotelovou plaz,rucniky nam taky nosili kazdy den(teda asi dvakrat se jim stalo,ze nejak zapomneli,ze jsme tam dva a byla jen jedna velka osuska a treba tri maly rucniky Laughing )


a jak rika melly,ze za vsechno chteji penize-ja si to nemyslim...ale je fakt,ze mne slo smlouvani lip nez O....a kdyz smlouval on,tak se mu to darilo jen diky mne,ze jsem se na ty tunisany treba usmala Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 9.2.2007 21:01    Post subject: Reply with quote

můj táta si vždy bere jako dezinfekci jednu láhev slivovice.
jendou jí zapomněl a muselo se pro doktora,od té doby radši nikam nepojede než bez té jedné flašky léku Laughing

já osobně jsme nic takového nidky neměl,ani v TUrecku a ani v Tunisu
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Fri 9.2.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

nečetla jsem nic, co už je tu napsáno, jenom reaguju na otázku, jestli jsme už někdy byli v Tunisu atd.

Já jsem byla v Tunisu 2×. poprvé někdy v roce 97, takže to si pamatuju jen tak zběžně, spíš jen to, že jsem byli v nějakém luxusním hotelu s velkými švédskými stoly a že jsem se tam seznámila s českým chlapečkem jménem Honza Laughing Laughing .
no a podruhé jsem tam byla loni touhle dobou s mamkou a jedním známým ... upřímně, už bych tam nejela .. nemám z arabů dobré pocity, když jsme šli s mamkou někam samy, tak se k nám vždycky někdo připojil a začal povídat něco o tom, jak nemá co jíst atd. (přitom měl na sobě značkové oblečení...) nebo nám nějaký malý kluk nabízel kytku, jakože nám ji jen tak dá a pak za to chtěl peníze ... a nemám ráda jejich pohledy, prostě se jich bojím ...
co se týče jídla, tak to ani moc nevím .. my jsme měli zaplacené snídaně a večeře v hotelu, na snídani byli většinou nějaké jogurty nebo třeba vajíčka a na večeře strašně velké množství salátů, ryb, mořských plodů, krůtího masa a ostatních kromě věpřového (to tam nejí, kvůli nějakýmu zvyku v náboženství, myslím) a nějakých přeslazených zákusků a sušených fíků .. a taky tam jsou jako skor všude nějaké ty trhy atd ...
nevím, někomu se tam možná líbí, ale já už bych tam asi fakt nejela


Last edited by Terez1990 on Sat 10.2.2007 11:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 9.2.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:

a jak rika melly,ze za vsechno chteji penize-ja si to nemyslim...ale je fakt,ze mne slo smlouvani lip nez O....a kdyz smlouval on,tak se mu to darilo jen diky mne,ze jsem se na ty tunisany treba usmala Laughing


No ked nakupujes, tak sa zjednavat da. Skor mam zle skusenosti, ze po nas chceli neustale sprepitne minimalne "ein dinar" a to za uplne absurdne veci (napriklad sa sam ponukne ze ta tvojim fotakom odfoti a potom chce peniaze), proste pytali si uplne za vsetko Rolling Eyes Ale mozno sme len mali smolu. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Terez1990 wrote:
nebo nám nějaký malý kluk nabízel kytku, jakože nám ji jen tak dá a pak za to chtěl peníze ...
To sa stalo aj nám Smile navyše práve v deň odchodu keď sme minuli posledné peniaze a vážne sme mu nemali čím zaplatiť, tak si ten kvet zobral späť Laughing

Žaludočné problémy od nás nikto nemal, ja som od nich myslím ani nič nepila, vždy sme kupovali balené
Boli sme v Sousse a teda tam by som ešte raz nešla, strašne špinavé more...Pravidelne sa mi stalo že okolo mna plával ibalgin Laughing Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

My sme boli tiez v Sousse a more cistunke, aj meduz bolo malo. Shocked Mozno ste len mali smolu a nieco priplavilo (alebo my stastie Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 10.2.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

tyjo, my byli taky v Sousse Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 10.2.2007 11:18    Post subject: Reply with quote

lisette wrote:
Terez1990 wrote:
nebo nám nějaký malý kluk nabízel kytku, jakože nám ji jen tak dá a pak za to chtěl peníze ...
To sa stalo aj nám Smile navyše práve v deň odchodu keď sme minuli posledné peniaze a vážne sme mu nemali čím zaplatiť, tak si ten kvet zobral späť Laughing



jj, přesně to nám udělal taky Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Sat 10.2.2007 11:22    Post subject: Reply with quote

my jsme byli v tom hammametu a tam byly taky maly deti prodavajici jasminy,ale bylo jasny,ze za to chtej penize,protoze porad volaly "ein dinar" Laughing pritel mi ji chtel koupit tesne pred odjezdem,ale to jako by se po malejch prodavacich slehla zem Evil or Very Mad
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms