sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
manželství a mateřství..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Tue 13.2.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

Court Arrow já se ještě vdávat nechci, zatím mi vyhovuje soužití tak, jak to teď je. Jinak od toho neočekávám jen to špatné, doufám, že tu pojistku ani nebudeme potřebovat, byla by tu jen pro jistotu. Všechny páry, co se berou věří tomu druhému a myslí si, že jim se nic podobného nestane, že budou ta výjimka, ale přesto se to děje. A já vím, že se za dvacet let můžu změnit i já i partner, a proto se radši pojistím.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Tue 13.2.2007 22:37    Post subject: Re: manželství a mateřství.. Reply with quote

Lucie wrote:
Co si myslíte, že je hlavním úkolem ženy v manželství?

Tady v nějakým dotazníku většina napsala, že mateřství to neni...
Já si myslim, že hlavním úkolem ženy v manželství je mateřství.


A ja si myslim, ze prave tento sposob ponimania ulohy zeny v manzelstve sposobuje prave tie najkritickejsie problemy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 14.2.2007 11:31    Post subject: Reply with quote

zuza wrote:
zustane jeji jen kdyz na ten barak za celou dobu manzelstvi ani nesahne, coz si moc nedovedu predstavit kdyz manzelstvi trva treba dvacet let....
a pruser pak je pokud behem manzelstvi probehla nejaka nakladnejsi rekonstrukce, tak pak musi exmanzelovi vyplatit polovinu nakladu ktere do toho baraku behem manzelsvi sly
tale dopadl nas soused, pred manzelstvim mel byt v praze a velkou chalupu, manzelstvi trvalo asi 10 let, na chalupe se udelala nova strecha a dalsi opravy (jen strecha vysla asi na pul milionu) on vydelaval vic , nedalo se ale mluvit o tom, ze by mu zena aspon vytvarela zazemi, i my jsme porad slyseli jak mu nadava Rolling Eyes
no a pri rozvodu prisel o byt, protoze by jinak musel vyplacet tu chalupu (je opravdu velka)....

no Zuzi tohle je trochu zkreslene
ten barak zustane toho, koho byl pred manzelstvim, at uz se opravoval nebo ne
pokud se ale za trvani manzelstvi opravoval, tak samozrejme ten, ci je dum, musi nahradit to, cos e ze spolecnych penez investovalo do jeho vylucneho majetku.
A pokud nevime detaily majetkoveho vyporadani vaseho souseda, nemyslim ze je dobry napad delat z toho zavery.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms