sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Půjčování peněz
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:08    Post subject: Půjčování peněz Reply with quote

Jak jste na tom? Když nemáte, od koho si půjčujete?
Nějak jsem neodhadla svou finanční situaci, utratila jsem vše a čekala, že mi kamarádka splatí dluh, abych měla z čeho žít...vyprdla se na mě a teď bych možná potřebovala menší finanční injekci.
Je blbé ptát se přítele?
Rodiče už mi nastrkaly peněz dost. Nechci žebrat u nich, právě. Chci si půjčit a vrátit to, každopádně od kamarádky to nepůjde, když mi sama dluží docela velkou sumu.
Je to blbé na přítele? Embarassed
Nepotřebuju tisíce, jen pár stovek Smile
A co vy?
Půjčujete si nebo spíš půjčujete vy?
U mě to bylo doposavad to druhé...a asi jsem na to doplatila Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:11    Post subject: Re: Půjčování peněz Reply with quote

margax wrote:
Jak jste na tom? Když nemáte, od koho si půjčujete?
Nějak jsem neodhadla svou finanční situaci, utratila jsem vše a čekala, že mi kamarádka splatí dluh, abych měla z čeho žít


no tak cekat az za mne nekdo neco splati fakt neni muj styl, snazim se zit tak abych nebyla na nikom zavisla a neutracim vic nez si muzu dovolit.....ale tos asi nechtela slyset Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

ephe - asis to nepochopila...ona mi rekla ze mi 31.1. vrati vse co mi dluzi. takze jsem s tim pocitala, nemela za me nic platit ale VRATIT MI ME PENIZE... Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

já si peníze nepůjčuju, jen jednou mi půjčila kamarádka a tý jsem to do týdne vrátila a pak jeden kamarád, když jsem přišla vlastní chybou o peníze na autoškolu. A taky sem mu to brzy vrátila.
Jinak já půjčuju docela dost, ale s vracením problém není, až na mého ex, který mi dluží ještě 20tisíc a jelikož už si s ním nevím rady, kamarád na něj poslal vymahače, takže doufám, že už i tohle se brzy vyřeší.

Od přítele bych si peníze nepůjčila.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

margax Arrow jo taaak, no nevim no, zavisi kdo by to byl, ale na to bych nekomu pujcila v radu tisicu by to musel byt teda hodne dobrej kamarad/ka
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43095

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

Být tebou, tak si od přítele nepůjčuju a raději poprosím ještě jednou rodiče, pokud ti mohou půjčit a ty jim to určitě splatíš, tak nevidím problém.

Jinak já půjčila před cca 2 lety příteli 10 tisíc, po několika týdnech jsem se s ním potom rozešl a z dluhu mi vrátit zatím 1 500,-, ale věřím, že to z něj dostanu. (Prý nechápu, že má nutné výdaje složenky atd... a mmj. si ale samozřejmě koupil auto a jel na dovolenou).

A teď nej kamarádka co je v Irsku chce půjčit 20 tisíc. Už je tam pár měsíců a nevydělala ani korunu, utratila asi 30 tisíc ze železný zásoby Shocked
10 jsem jí slíbila, ale víc se fakt bojím, ne že bych jí nevěřila, ale...
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

Ja bych to s tim pritelem nevidela tak cerne, podle vseho mate hezkej vztah a neni to jen chvilkova zalezitost, tak bych se asi osmelila. Prece mu je vratis, tak co.

Ted uz si nepujcuju, driv (tak v 17) jsem si parkrat pujcila od mamky a asi dvakrat od pritele. Zadne horentni sumy, par stovek.

No a jednomu klukovi jsem pujcila, a to hodne, a ty penize uz nikdy neuvidim a to co jsem si kvuli tomu vytrpela mi budiz dostatecnym ponaucenim pro zbytek zivota.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

Me by stacily 3-4 stovky, jinak vyjdu, takze si myslim, ze to takova nehorazna suma neni, kor kdyz mu to do 14 dni jak mi prijdou novy penize vratim...tak snad to nebude problem.
JInak ty penize jsem pujcila sve "dost dobre" kamaradce...ona je u me zadluzena v prubehu roku porad. vlastne mi neco v pondeli vrati kazdy tyden a v utery si zas pujci, ale letos si navykla na nejaky vyssi castky a uz se ji to nejak nahrnulo a me ty penize vlastne ted chybi.
Uz pujcovat nebudu, tohle me ponaucilo dost, radsi budu rikat, ze nemam... Embarassed

Jinak me byvaly pritel taky dluzi, a vim, ze to uz neuvidím... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43095

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:37    Post subject: Reply with quote

Mám taky ještě otázku...jen bych chtěla vědět vaši reakci. Kdybyste někomu dlužili, dejme tomu třeba dva tisíce. Našetřili byste co nejdřív, abyste to mohli splatit, nebo byste si jako kamaradádka koupily naušnice, prstýnek, svetr, kalhoty...a pak řekli, že nemáte, že jste si to museli prostě koupit?
Mě tohle přijde hrozně nefér a nemorální. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

jo, to mi prijde taky a jeste k tomu docela vychcany Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43095

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Me prave taky, kor kdyz jsem s tim pocitala ze mi to vrati a ona se hned zacala chlubit ze si za ty penize co ji prisly musela tohle vsechno koupit a ze budu muset pockat, a jeste rekla, ty prece mas prachy porad, ne? Rolling Eyes
Ona me proste tak bere, ze ja sem s penezma za vodou. Ze nemuzu mit problem s tim, ze nemam...jako ona. Jenze me se tohle stalo fakt poprvy, ze jsem neodhadla, vlastne ja odhadla, mela jsem zit, za to co mi ma vratit. Ja mela propocteno, jako vzdycky. Vzdycky jsem vysla. Jenze ona to na me pekne nahrala a ja jsem ted vpr.
Nechcete zalozit konto na margax Laughing Laughing Laughing
ne, delam si srandu.
Proto jsem rekla, ze uz ji nic nepujcim, at dela oci jaky chce.

ona mi leze i do penezenky, kouka kolik tam mam a kdyz ji reknu ze ji nemuzu pujcit, kdyz uz mi dluzi moc, tak rekne, vzdyt mas v penezence jeste dva litry, ti prece prijde vyplata ne? Confused ...hm..na co se mam vymluvit? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9786

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

Nemusíš se na nic vymlouvat, stačí ji poslat do prdele.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms