sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Karel Svoboda spáchal sebevraždu :(
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Thu 8.2.2007 7:53    Post subject: Reply with quote

Lucie wrote:
Ta fotka, jak nějaká americká retuš na maringotce od kolotoče. Ta hudba, tak nedůstojná.. Nepřijde mi vhodný hrát na pohřbu místo requiem diskotéku.
Ty lidi, takovejch čumilů, fotografů... (ano V. má ráda mediální zájem)
Ty nápisy na věncích... a vůbec tolik věnců..
Vysměch celýmu tomu rituálu, výsměch všem kulturním lidem.
Podle mě buranská záležitost.


Lucie, já u tvých příspěvků někdy nevim, jestli to myslíš vážně nebo jestli si jen tak děláš srandu. Upřímně doufám v to druhé, protože v prvním případě by mi tě bylo docela líto.

Jednak na pohřbech se kromě klasického requiem hraje obvykle i jedna nebo dvě písničky které měl nebožtík rád (aspoň to tak bylo na všechn pohřbech na kterých jsem byla) a navíc když si ty písničky někdo složí, připadá mi logické, zahrát mu na pohřbu něco z jeho písniček.
Taky nemyslím, že by Vendula všechny fotografy pozvala a po Praze vylepovala plakáty aby se všichni přišli podívat. Skoro bych řekla, že jí samotné ti fotografové nemuseli být příjemní. Nevím, proč tohle dáváš do souvislosti s ní.
Nápisy na věncích jsou běžně. To co jsem viděla ve zprávách mi na těch věncích přišlo naprosto normální, dost by mě zajímalo co přesně tě pobavilo. To, že tam bylo tolik věnců je snad normální, vzhledem k tomu, že Svoboda měl hodně přátel a hodně lidí ho uznávalo a měli ho rádi.

Upřímně by mě hodně zajímalo jak by podle tebe měl vypadat neburanský pohřeb.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 8.2.2007 8:13    Post subject: Reply with quote

Renč je přidavač. Ten rozhovor je pěkně trapnej.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Teď jsem na Primě viděla upoutávku na Krimi live: má tam být rekonstrukce sebevraždy Karla Svobody Shocked Shocked Shocked
To si snad ti lidi už dělají srandu? Copak v sobě nemají kousek slušnosti a taktu Mad ?

To jako fakt Shocked ? To snad není pravda. Nemá to být ,,pátrání po zločincích"? Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:29    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Renč je přidavač. Ten rozhovor je pěkně trapnej.

Mě dorazilo, že se se Svobodou ani moc nepřátelil, ani s těmi jeho dětmi, oni ho tam chtěli ,,na protest". To mi přijde dost ubohé, vždyť seděl v první řadě Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
Matylda wrote:
Renč je přidavač. Ten rozhovor je pěkně trapnej.

Mě dorazilo, že se se Svobodou ani moc nepřátelil, ani s těmi jeho dětmi, oni ho tam chtěli ,,na protest". To mi přijde dost ubohé, vždyť seděl v první řadě Shocked


Renč se přátelil se Svobodovou první ženou, nebo aspoň se to říká. Se Svobodou se setkával pouze ve spolupráci na muzikálech apod. Asi si ho tam posadili na protest, že Vendulu prostě neuznávají jak nevlastní matku. Od Renče bylo dost blbý, že na tohle přistoupil, ale víc mi to přijde podlý od těch dětí...s tátou se viděli jednou za uherskej rok a když dorazí na pohřeb, tak dělají ještě takový ofuky...

btw. všimli jste si, že ten syn, to je celej Karel,co...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:39    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Teď jsem na Primě viděla upoutávku na Krimi live: má tam být rekonstrukce sebevraždy Karla Svobody Shocked Shocked Shocked
To si snad ti lidi už dělají srandu? Copak v sobě nemají kousek slušnosti a taktu Mad ?


Jo,taky jsem to viděla...tohle mi přijde trapný,kdyby ho třeba někdo zabil, tak by se to ještě dalo unést...ale dělat rekostrukci sebevraždy?!Jak v těch ukázkách ukazovali jakože kouká na nějakou fotku nebo co...trapný...ale Primě to určitě zvedne sledovanost...lidi vydělávají už na všem...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 8.2.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Hm, BM Music, nebo který vydavatelství, hned v den pohřbu vydalo album jeho nej hitů Rolling Eyes No nic.

Renč v tom rozhovoru uved, že byl na pohřbu svýho "kamaráda", to je fakt magor. Jen spolu dělali, posledně Golema, a Renč může bejt rád, že mu k tý mizerný režii udělala aspon dobrou muziku.

A ty děti jsou dost ubohý, jak tu bylo řečeno, x let tady nežijou a budou remcat. Proboha, umřela mu první žena, tak má bejt nadosmrti sám?? Miloval jí? Miloval. Tak jí maj brát!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Thu 8.2.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Violetka : myslim to vážně. Nikomu to nevnucuju, mně se to prostě nelíbilo. Přišlo mi to nedůstojný a hloupý. Ale nelíbí se mi vlastně ani ty písničky, muzikály,... Ve skutečnosti mi celej českej "šoubyznys" připadá ubohej a trapnej. Takže asi tak.
A rekonstrukce v televizi a články v bulváru - to je jenom reakce na to, co lidi chtěj. (to je na tom asi to nejsmutnější)
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 8.2.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

moc nechápu,proč jsou všude titulky o skandálu, znesvěcení pohřbu a lidé na ulici na Renče plivou..nevstal při písni, která byla věnovaná pro Svobodovou, tím přeci nedal najevo, že si nevážil Svobody Shocked povstal až tehdy, když se na klasických pohřbech povstat má a rozloučil se tak s nebožtíkem..
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 8.2.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Lucie wrote:
Violetka : myslim to vážně. Nikomu to nevnucuju, mně se to prostě nelíbilo. Přišlo mi to nedůstojný a hloupý. Ale nelíbí se mi vlastně ani ty písničky, muzikály,... Ve skutečnosti mi celej českej "šoubyznys" připadá ubohej a trapnej. Takže asi tak.
A rekonstrukce v televizi a články v bulváru - to je jenom reakce na to, co lidi chtěj. (to je na tom asi to nejsmutnější)


takže když se ti nelíbí jeho písničky, tak tím pádem z toho dělají diskotéku nebo co?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Fri 9.2.2007 4:11    Post subject: Reply with quote

Tevi : Ne, jen se mi nelíbí disko písničky při takovýhle příležitosti.
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 9.2.2007 7:25    Post subject: Reply with quote

Podle rozhovoru pro Aha! (mucko, díky Wink ) si Renč strašně protiřečí, hlavně nechápu, proč kecá, že Svobodu brání proti nařčení Venduly a spol. z toho, že byl blázen Rolling Eyes To snad někdo řek?? Trpěl depresema, ale to snad neznamená, že byl blázen, ne?? Ten Renč je fakt kokot. Hlavně na tom pohřbu se měl chovat sám za sebe a ne "striktně plnit příkazy" mladýho Svobody, jak furt vomílá Rolling Eyes

Po tomhle chování je to bud totální vlezdoprdel nebo hlupák první kategorie.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 9.2.2007 8:06    Post subject: Reply with quote

No právě. To, že trpěl depresema neznamená, že byl blázen. A to, že to on jako jeho spolupracovník nedokázal rozpoznat neznamená, že to tak nebylo, že jeho žena lhala Rolling Eyes Taky o Mukovi tvrdil, že všechno jenom hraje a ten byl teď přitom dvakrát hospitalizovaný na psychiatrii.
Ten člověk si nevidí do pusy Confused

Včera jsme šla po Svoboďáku a v Bontonlandu hráli Tři oříšky pro Popelku Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Myslím, že už toho bylo dost. Měli by ho nechat umřít.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

Me fakt dostal ten jeho synacek. Ze to chtel, aby nevstali. Prece takove veci se na pohreb netahaji, nesympatie k Vendule, to tam prece vubec nepatri. Tohle bylo pro Karla, ne pro Vendulu. A ze na pohrbu vlastniho otce budou delat takovy cavyky.... Rolling Eyes to mluvi za vse. Pokrytci hnusni Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

mě trochu připadá, že se jeho syn snaží zviditelnit. Působí to tak, že se nevyrovnal s tím, že jeho otec po smrti své manželky netruchlil až do smrti ale našel si novou partnerku. A on se chová jako malej rozmazlenej harant co se chce někomu mstít za něco, za co nemůže. Jako snaha o zviditelnění to na mě působí taky trochu protože doteď o jeho synovi prakticky nikdo nic neslyšel a teď se (dost blbě) snaží zapsat do podvědomí lidí. Přijde mi ubohej a trapnej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Next
Page 30 of 31

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms