sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Anonymita na aortě
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Smarionelle
V království ledu vládne chlad.


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 1954

PostPosted: Sun 28.1.2007 14:50    Post subject: Anonymita na aortě Reply with quote

Jak jste od zacatku svyho pusobeni na boardu vnimali svou anonymitu- bylo vam jedno, jestli vas nekdo pozna, nebo jste se snazili nepsat o sobe charakteristicke informace?
Myslite si, ze jste doted anonymni?
Vite o nekom, kdo vi o vas, ze chodite na aortu? A vadi vam to?
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

Na stratoboardu mě pár lidí odhalilo. Ne podle přezdívky nebo podle stylu psaní, spíš že mě třeba viděli sem přímo psát apod. Vadilo mi to, protože mi anonymita vyhovuje v tom smyslu, že sem můžu psát i věci, které nemůžu nebo nechci říct těm, co mě znají.
Taky tu můžu být taková, jaká jsem, můžu tu přiznat svoje slabosti, problémy...dělá mi problém se v reálu lidem otevřít, navíc ne všichni mí přátelé by některé věci asi pochopili.

Na tomto boardu mě nikdo zatím neobjevil a jsem za to ráda.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

na stratosfere o mne vedel pritel,i prezdivku...nejdriv mi to mozna trochu vadilo,ale pak uplne prestalo...ted pritel vi,ze je novy board,ale nevi adresu,takze se sem jen tak snadno nedostane Laughing

a jini lide o mne snad nevedi
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Q
------------------------------


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 485

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:09    Post subject: Reply with quote

já jsem řekla o boardu kamarádce a ona sem začala chodit taky - od tý doby jsem si začala tak nějak dávat pozor, co píšu, byla bych rozhodně radši úplně anonymní, ale co....

a že by sem přišel ještě někdo jiný zvenku kdo mně zná, to se nebojím, tahle stránka se nedá najít náhodou, byla by to asi sakra velká náhoda..
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

Já mám zásadní otázku- proč bych měla chtít být anonymní? Jako myšleno aby mě nepoznal někdo kdo mě zná nebo na nový aortě?
_________________
To mi chutná Razz


Last edited by Suga on Sun 28.1.2007 15:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14013

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

Když jsem board objevila (stratosféru, budou to v únoru 4 roky), tak jsem to řekla ségře, kamarádkám, byla jsem z toho docela nadšená, ale nikoho to nikdy nezajímalo. A pak jsem zjistila, že se sem dají psát i osobní věci a už bych to nikomu nevykládala, anonymita mi vyhovuje víc.

Docela nerada píšu i obyčejný jména, třeba místo Katka píšu K. a tak podobně...
I když jsem o sobě napsala už spoustu osobních věcí, stejně si myslim, že to nikoho vlastně nezajímá. Jako že si nevyhledává, kdo jsem atd.
Já jsem tak maximálně poznala podle pár indicií, že sem chodí holky ze stejnýho gymplu.
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Smarionelle
V království ledu vládne chlad.


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 1954

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Sugababe: ne, s novou aortou nema moje otazka nic spolecnyho. Bylo to mysleno tak, jestli by ti vadilo, kdyby te poznal nekdo, kdo te zna. Cili z tvych moznosti ta prvni.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 28.1.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

Já mam anonymitu na aortě celkem ráda, nechci sem psát nic osobního atd., právě proto, že nechci, aby mě někdo poznal. Ačkoliv si nedělám iluze o tom, že se tak už nestalo. Znám odsud pár lidí ze skutečného života, ale jedná se spíš o známé, než o nějaké blízké kamarádky.
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 28.1.2007 16:14    Post subject: Reply with quote

Ja uz chodim na board hrozne dlouho. Asi prvni dva roky jsem se citila hrozne "bezpecne", psala jsem si, co jsem chtela a skoro me ani nenapadlo, ze by me mohl nekdo poznat. Po nekolika aferkach na boardu jsem prehodnotila svuj postoj a ted uz se zdaleka tak "bezpecne" necitim. Taky me dost znervoznilo tema "odkud jste", kdyz se tam objevilo par lidi, kteri bydli tam, kde ja. Kazdopadne ted si davam majzla na to, co pisu. Nechci aby tu byly nejaky pikantnosti, ktere by se proti mne daly treba pouzit /ja vim, jsem paranoidni Cool /. Taky jsem se rozhodla pro jiny pristup - myslim, ze je jen otazka casu, kdy se s lidmi, kteri sem chodi, poznam osobne a anonymita bude v cudu.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dylen
|Born into the wrong reality|


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 327

PostPosted: Sun 28.1.2007 16:51    Post subject: Reply with quote

Já bych sem asi nikdy nenapsala nic hodně osobního, i když sem občas napíšu i něco, co bych jen tak nevykládala na ulici.. Já se i normálně nikomu moc nesvěřuju a zná mě vážně jen pár lidí, takže nemám moc dobrej pocit z toho, že by si někdo mohl číst něco, co bych mu nikdy neřekla...
Na stratosféře jsem se ale bála víc, přece jen byla ta adresa v časopisech a chodilo tam docela dost lidí... Věděla o ní taky jedna moje kamarádka, ale nemyslim, že tam chodila...
Taky když sem jdu ve škole, tak to tu pak může někdo ze školy objevit, proto sem radši chodim jen o víkendu... Laughing ale doma jsou zas rodiče a ti taky ví, že sem chodím... to mě štve nejvíc... Rolling Eyes
_________________
Sometimes that's ok.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 28.1.2007 16:58    Post subject: Reply with quote

Na starým boardu mi nejdřív trvalo docela dlouho, než jsem se odhodlala dát nějaké fotky do výcvaků, ale pak už jsem to moc neřešila. Ale nebyla bych ráda, kdyby si tu o mně četl někdo, kdo mě zná zvenku - píšu sem i věci, o kterých jsem neřekla ani nejbližším přátelům... Ale pár z nich ví, že sem chodím, občas mluvím o tom, co "na fóru", ale nemyslím si, že by věděli adresu (a vlastně to jsou lidi, u kterých by mi ani moc nevadilo, kdyby mě četli)
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Sun 28.1.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

na starom boarde som zozaciatku pisala dost vela a osobnych veci, nastastie som sa poucila z toho, ked niektorej babe sa stalo ze ju v realite odhalili skor, ako sa to stalo mne..
takze som vsetko pekne zeditovala, a teraz si davam pozor na jazyk Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sun 28.1.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Nejdřív jsem si na boardu jen "blbla", teď už neblbnu Very Happy a nemyslím si, že by internet byl anonymní. Board je v podstatě "jedna velká vesnice" Wink Laughing Foto do výcvaků bych sem ale nikdy nedala. To už je moc...
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sun 28.1.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Ohledne fotek mam podobny nazor jako Corona, myslim, ze je to trochu prilis.... I kdyz si zase myslim, ze fotky ostatnich mohou byt zabavne, takze jsem tak trosku pokrytec, nerikam, ze ne.

Anonymita.... nikdo o mne moc nevedel, ze chodim na board, nikdo o mne moc nevi, ze chodim na aortu, kazdopadne ale co se tyce dohledatelnosti, myslim, ze bych byla velmi dobre nalezitelna. Davam si pozor na jazyk.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 28.1.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

Nesveruju se zde s nicim, s cim bych se nesverila v realu temer komukoli, takze pro me tady neni anonymita nijak dulezita..
K fotkam - Proc by to melo byt moc? I kdyz me nekdo pozna, tak mi to neutrhne zily..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms