sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ideal krasy
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Thu 25.1.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
no ja tam ten vek nechtela psat, aby nebylo tak uplne do oci bijici, ze popisuju manzela Laughing


Dogeyes stastna to zena Laughing
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Thu 25.1.2007 20:48    Post subject: Reply with quote

Muj ideal chlapa - mladší, s holčičím obličejem a jemnýma rysama. Raději brunet s velkýma tmavýma očima.
Musí z něj něco vyzařovat.
Inteligentní,sebevědomej, zábavnej, extrovert jako já, věrnej, tolerantní, schopnej snášet ty moje šílený nálady občas.
Oblečení: spíš sportovní, lííb se mi lehce skejtový ( NE rozkroky u kolen) nebo šamponci.
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

Tak vzhled... nemusím moc takový ty viditelně drsný týpky, i když jsou na dnešní dobu třeba ideálně krásní, s nikým takovým bych si nezačla protože bych měla pocit že to je hajzl. Potřebuju někoho kdo vypadá jako hodný méďa... Ríííšooooo Cool
Je mi jedno vcelku jakou barvu vlasů má, stejně tak mi moc nejde o tělo, hlavně by to nemusel bejt nějakej ten styl typu metalista s vlasama po pás to bych k sobě nechtěla i když metal můžu. Takže mi záleží jak se oblíká, jestli něco jako já, tak tím líp Cool Musí vypadat že je udržovanej ale blištivá náušnice v každym uchu a tuna gelu to zas fakt ne Smile

Mám největší požadavky spíš na to jaký je. Pokud je někdo šerednej tak si říkám- (třeba) je hodnej, neřeknu si... to je ale odporňák.
Chci takovýho co má o vztahu podobný představy jako já, spolehlivost, brát mě vážně, já vztahy totiž beru dost vážně, nestrpěla bych vedle sebe nějakýho hošíka co je furt nějakej flirt nebo dokonce samá kámoška Embarassed ono obecně chci spíš domácí typ, ne hospodskej ani diskotékovej.
Moje moto by mohlo být něco jako "vztah je o tom aby se budoval a dodržoval." a tak chci někoho kdo by měl motto podobný Cool
Trochu sem se rozepsala ale moc to není o ideálu krásy.

Docela by mě bavilo si psát o ideálu krásy dnešní společnosti, jelikož údajně žijeme v přeestetizovaném prostředí (všude kolem nám podsouvají krásný věci, usměvavý lidi atp.)
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Thu 25.1.2007 21:10    Post subject: Reply with quote

tak na vzhled u chlapu zadnej ideal nemam..nevyhledavam zadny modely, a ani se mi vetsinou takovy ti "hezounci" nelibi..musi me necim zaujmout, musi byt necim pro me zajimavy, originalni..mel by mit nakou tu jiskru v oku.. Twisted Evil nejsem vylozene na jeden urcity typ..jednou me zaujme vysokej spinavej blondak, po druhy zas tmavej a naprosto rozdilnej clovek..Taky me ten kluk dokaze zaujmout treba jen urcitym gestem co dela, pro nej typickou chuzi, tim jak mluvi, i treba nejaka ta mirna "vada na krase" -to se mi naopak mnohdy spis libi.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Thu 25.1.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Vlastně nemám žádnou představu o ideálním vzhledu, ten člověk mě musí zaujmout celkovou svou osobností, ať je to blonďák nebo brunet.
Ale o povaze mám představu naprosto přesnou, tzn. chytrý, milý, citlivý a aby se zajímal o podobné věci jako já.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 25.1.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Vzhledově se mi všeobecně líbí snědí, černovlasí, hnědoocí a menší kluci. Jsem asi divná, ale už bych si nezvykla kdyby byl chlap o moc vyšší než já, připadala bych si jako kdybych chodila se stožárem. Bývalý měl 163 a současný 170 a naprosto mi to vyhovuje. Jinak dřív se mi nelíbily vousy, ale přítel má bradku a vůbec mi to nevadí. A nakonec stejně záleží na tom jakej je povahově, to je víc než vzhled. Měl by být vtipnej, ukecanej (ptž to já nejsem), inteligenčně na stejné úrovni jak já (ani míň ani výš Embarassed), hodnej a milej, často mi říkat krásné věci Embarassed a hlavně být věrný a nelhat, ale obávám se, že takového snad nikdy nenajdu Rolling Eyes Na kravaťáky nejsem, líbí se mi spíš rockový styl a hlavně když chodí v černé Love
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 25.1.2007 23:41    Post subject: Reply with quote

no kedz meriam 178 cm sny o vyssom chlapiv sa mi rozplynuli niekedy v pravku na strednej, kedze som vzdy prevysovala
mala som jedneho FAKt vysokeho chlapa, sucasny priatel ma 177 cm, ale zeby som ten jeden centi nejak pocitovala to ne
nie prilis svalnaty, teda nemusi byt vobec svalnaty, ale ani tie tucny, to skor chudy, taky akurat ..ved viete Wink par svalov nevadi ale namakane tela nepotrebujem a ani nexcem
mam rada par chlpov, takze ma celkom vzrusuje ked vyzera chlap muzne, cize ziadna oholena hrud, toboz nie nohy/veci ako podpazie a prirodezenie su samozrejme ina vec)
vlasy urcite kratke, ale nie vyholena hlava..to teda eee
styl obliekania sportovy, az sportovo-elegantny, ziadne nasravacie gate, ale ani samponske typy
a hlavne ziadne zagabene kosele, trika a pod..to koncim , ziadne zlato, vseobecne sperky na muzoch nemusim
obleky ano, muzi v oblekoch su desne sexy ale toho mojho do nho dostat tazko
a vlatsnosti?otvorenost, schopnost prejavit city, samostatnost, cielavedomost, stedrost, Laska...humor, pochopenie, a hlavne siesty zmysel na vycitenie mojich tuzob Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Fri 26.1.2007 10:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 23:53    Post subject: Reply with quote

No to sem zapomněla napsat že nemám ráda stožáry protože se vedle nich cítím jak tlustej záprtek Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14013

PostPosted: Fri 26.1.2007 0:56    Post subject: Reply with quote

Dlouho jsem myslela, že žádnej ideál nemam, ale uvědomuju si, že se mi na první pohled líběj podobný chlapi Embarassed Takže asi mam Laughing
Vysoký, s delšíma tmavšíma vlasama (ne moc kudrnatý ani zacuchaný), se zajímavejma rysama v obličeji. To nic moc neřiká, co?
Rozhodně se mi nelíbí skejtový oblečení ani styl "tyhle béžový kapsáče mi koupila mamka".
Můj ideál krásy je nějakej bohémskej muzikant. A ideál myšlení a povahy je muj bývalej přítel (než mu ruply nervy).
Ale partnery si podle toho nevybírám (nemůžu si moc vybírat Laughing ).

Ideál pro holku ani nebudu řikat, nebo ze sebe dostanu depku.
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Fri 26.1.2007 0:59    Post subject: Reply with quote

Vysoky, kouzlo osobnosti, sarm a inteligence, popripade rajcovni tituly.
a kdyz neni tohle, spokojim se s vymakanym brichem Mr. Green
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 26.1.2007 1:07    Post subject: Reply with quote

Merykara wrote:
Vysoky, kouzlo osobnosti, sarm a inteligence, popripade rajcovni tituly.
a kdyz neni tohle, spokojim se s vymakanym brichem Mr. Green

a zily, nesmis zapomenout na zily Mr. Green
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 27.1.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

Vzhled: Měla by o sve tělo dbat a věnovat se nějake pohybove aktivitě, jinak si na nějakych specifickych tvarech nezakladam... (pokud bych se měl ale vyjadřit jasně k nějakým idealnim tvarum, tak idealni miry bych viděl okolo 95/64/92 ) Taky miluji, když holka pusobi křehce, něžně, ale přitom je to takove neposedne šidlo Very Happy A měla by mit krasny usměv Very Happy Jinak uplně šilim, když na ni vidim rozpačity usměv, nebo když zrovna provadi něco roztomile trhleho Love

Povahově: Tolerantni, zabavna se smyslem pro humor, dbajici na zdravou životospravu (žadne drogy, cigarety, zdrava strava, pohyb), citliva, spolehliva, inteligentni, ale taky trochu přisna, protože jsem někdy strašny lempl a potřebuji obšas k něčemu dokopat Embarassed, rozhodně ale musi mit nějaky aktivni koniček, at už je to cokoliv...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 27.1.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi, popisuješ Mo,žejo Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 27.1.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

No je to moje universalni šablonka Wink To že do ni Mo nahodou zapada, je ale jedině dobře ! Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:07    Post subject: Reply with quote

K ženskému ideálu krásy....
dřív

dnes

Nejlepší uložit a pouštět po sobě Laughing
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms