sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ideal krasy
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Thu 25.1.2007 15:54    Post subject: ideal krasy Reply with quote

nevim jestli to tu je, kdyztak to locknete a hodte do zumpy.

jak tak procitam topic o postavach, napadla me jedna vec...jaky je vas idela krasy....co se tyka opacneho pohlavi i stejneho pohlavi....

oblicej, postava, (vlastne cely vzhled) chovani, mysleni etc.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 25.1.2007 16:08    Post subject: Reply with quote

ideal krasy u muze....nemam zadny. nemam meritka, nemam zadne kategorie, ktere musi splnovat. hodnotim objekt od objektu.

sleduju vzhled (mam uplne jiny vkus nez vetsina normalnich holek)- nehledam dokonaly typ, ale dokonale zajimavy typ. dost pro me delaji vlasy Embarassed

dal jak se chova ve spolecnosti. uz se mi stalo, ze jsem posedela s jednim hochem a byl uzasny, pak jsme prisli mezi lidi a stal se z nej namachrovany debilek. a to neni nic pro me Arrow mam rada, kdyz kluk neni ve spolecnosti amater ani zadny zakrikloun. chci, aby byvil ostatni, ale ne vynucene a za kazdou cenu.

potom jeho nazory. kdyby mel vyrazne odlisne asi bych to neprenesla pres srdce

koukam se na oblikani. rozhodne ne na znacku..ale jestli ma styl a jak se mi to proste libi (ale stejne si vetsinu kluku postupne pretvarim Embarassed )

davam si pozor i na to, jak se chova ke mne, jaky kontakt vyzaduje, jestli umi byt se mnou i kdyz se zrovna nekde neco "deje", jestli je uprimny a verny, umi se obetovat...

nenavidim aroganci, povysovani!to bych pres srdce neprenesla

a zensky ideal je podle me amelie. uzasna, charismaticka, zajimava, sva.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 25.1.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

ideal krásy u chlapa? nevim každej muj chlap byl jinej.. musí to být rebel, musí vědět co chce a jít si za tim, musí na něj být spoleh.musí se umět bavit a měl by vědět co se ženskou..
a ženská .. měla by mit trošku tvar prostě pro mě je to třeba Byonce s prsama.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 25.1.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Thu 15.1.2009 17:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 25.1.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Thu 5.6.2008 20:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 25.1.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak na vzhledu mi samozrejme zalezi, musi mi byt sympaticky a pritahovat me, ale zase nemam nejaka extra meritka. Vlastne jo, musi vypadat jako hajzl Laughing
Oblikani je mi jedno, pokud bych se za nej nemusela stydet na ulici a nebala se ho predstavit rodicum Smile

Z vlastnosti...aby byl na me hodny Razz , spolehlivy, verny, vtipny...v mem pripade musi mit pochopeni pro moji cholerickou povahu a nemel by byt hadavy, protoze bysme se asi sezrali. Cool , meli bysme si mit o cem povidat, takze i nejake spolecne nazory. Taky- dalo by se rict- vyzaduju urcitou inteligenci, prehled. Naprosto nesnasim blby lidi, strasne me stvou, ikdyz za to nemuzou Embarassed


tak pod tohle se podepisuju a naprosto souhlasím Smile
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 25.1.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 25.1.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

Vzhled:vysoký, sportovní postava, tmavé vlasy, výrazné oči, pokud možno lehce vystouplé lícní kosti a propadlé tváře, velký nos (bud rovný nebo skobu - ale ne moc, rozhodně ne nahoru)...a jsem ujetá na zuby, takže krásně bílé a rovné. Dolíčky beru jako plus Smile A snědší pleť, mohl by vypadat trochu drsně, ale ne moc. Pokud možno žádný piercingy (jedině jazyk, popřípadě obočí) a když tetování, tak decentní, rozhodně ne barevný, sice to jsou detaily, ale vidět kluka jak má přes rameno nějakýho vybarvenýho draka, tak okamžitě odvracím pohled Smile

Měl by být spolehlivý, sebevědomý (!) ,inteligentní, sportovně založený, ctižádostivý, pokud možno ne moc hádavý, měl by mít hodně velký smysl pro humor, být hodně společenský a být trochu rebel, hodně mi imponují takový "vůdci".

Taky by měl chodit hezky oblíkaný a hlavně vonět Smile
Nikdy bych si nevšimla kluka, co je oblečený jako třeba satanista, hip hoper atd .... nemám to ráda. V podstatě se mi nelíbí žádný specifický styly, ... třeba se mi líbí jak chodí oblíkaný Man Twisted Evil ...

Mělo by z něj něco vyzařovat, prostě aby mě na první pohled něco dostalo, musí mít charisma, jiskru.

To by asi stačilo Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Thu 25.1.2007 18:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 25.1.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

ideal u chlapa - vyssi nez ja, pokud mozno o dost. Oci cokoladovy nebo modry, vlasy hodne kratky tmavy nebo prosedively, hladce oholenej. Nemam rada hubenoury, boli me z toho pak kycle po sexu, mam rada, kdyz proste citim tu "vahu" na sobe, ale vahu svalu, ne speku. Svalnaty ruce jsou pekny, ale hlavni jsou stehna. A mam rada chlupaty chlapy, ale ne na zadech, jinak hodne na rukou , nohou, prsou a brichu, to se mi libi.

Styl oblikani, ano, opet moje uchylka - kravataci Twisted Evil oblek, kosile sladena s kravatou Love strasne me vzrusuje to pak z nej strhavat

no a vlastnosti - klasika - hodnej, vernej, pravdomluvnej, spolehlivej, zabavnej, uprimnej, inteligentni, sebevedomej - nesnasim chlapy, co se litujou. Potrebuju s nim jak diskutovat o vaznych tematech, tak proste jen tak placat kravinky a drbat sousedy. Pak je taky dobry, kdyz se vyzna v domacnosti a chape, ze zenska neni sluzka, a na domacnosti se podili, nemam rada slovo "pomaha". Musi byt cilevedomej, nesnesla bych nejakeho flakace nebo laxni pristup k praci. No a samozrejme ja pro nej musim byt ta nej, nej, nej Cool Jo a taky je dobry, kdyz je aspon trochu perverzni, to si pak nepripadam tolik blbe, kdyz vidim, ze je to oboustrany.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Thu 25.1.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Můj ideál je můj přítel, tak to snad ani nebudu rozebírat Laughing

Akorát mám stejnou úchylku na "kravaťáky" jako Chocolate, čehož se u přítele bohužel moc neužiju Sad
Musím mu pořídit nějaký pěkný oblek Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 25.1.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Thu 15.1.2009 17:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Thu 25.1.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

chlap: vyšší, nemusí být svalnatý, ale sportovní postava, tmavé vlasy, nejlépe černé (nebo jemně prošedivělé) kratší, jsem úchylná na boty - miluju černé, čisté, trochu do špičky:D,elegantně sportovní oblečení, ale úplně nej je už zmiňovaný "kravaťák" (by mě zajímalo, co to je za úchylku, ale jak to tak vidím nejsem sama, takže dobrý Laughing ), a milý, hodný, věrný, taková ta klasika Wink , inteligentní, pracovitý, úspěšný ... musí mít charisma!...ne sobec, aby rád sportoval, měl rád kulturu, podobnou hudbu jako já...
a aby to nebyl "škopkák"...kterej vysedává neustále v hospodě... Rolling Eyes
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 25.1.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

ideál u holky:
ono je to složité,ale líbí se mi drobné holky.menší a štíhlé.Záleží mi na tom jak holka vypadá.Líbí se mi sportovnější postavy,ale jde spíš o tu mentalitu a aspoň trochu kladný vztah ke sportu nebo aspoň posilovně.
Na barvě očí mi nezáleží,stejně jako na barvě vlasů či pleti.
Musí mít vkus.Obecně se mi nelíbí nic co působí hiphopovým,skejtovým,punkovým a nebo metalovým dojmem. Je ideální když je v tomhle někdo na stejné vlně jako já.Chodit s přítelkyní nakupovat je moc fajn.A já hlavně nejsem z těch které by si jejich přítelyně mohla oblékat jak sama chce.S tím u mě narazí,tímhle by se předešlo konfliktům.

povaha? nevím to je těžké,vždy jde o to jak si ti dva sednou a mluvit o takových věcech jako aby byla inteligentní,ambiciózní atd. mi přidje zbytečné,to je jasné.
líbí se mi když je v jednu chvíli dominantní jeden a pak zase druhý(tím nemyslím jen sex)
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Thu 25.1.2007 19:35    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
ideal u chlapa - vyssi nez ja, pokud mozno o dost. Oci cokoladovy nebo modry, vlasy hodne kratky tmavy nebo prosedively, hladce oholenej. Nemam rada hubenoury, boli me z toho pak kycle po sexu, mam rada, kdyz proste citim tu "vahu" na sobe, ale vahu svalu, ne speku. Svalnaty ruce jsou pekny, ale hlavni jsou stehna. A mam rada chlupaty chlapy, ale ne na zadech, jinak hodne na rukou , nohou, prsou a brichu, to se mi libi.

Styl oblikani, ano, opet moje uchylka - kravataci Twisted Evil oblek, kosile sladena s kravatou Love strasne me vzrusuje to pak z nej strhavat

no a vlastnosti - klasika - hodnej, vernej, pravdomluvnej, spolehlivej, zabavnej, uprimnej, inteligentni, sebevedomej - nesnasim chlapy, co se litujou. Potrebuju s nim jak diskutovat o vaznych tematech, tak proste jen tak placat kravinky a drbat sousedy. Pak je taky dobry, kdyz se vyzna v domacnosti a chape, ze zenska neni sluzka, a na domacnosti se podili, nemam rada slovo "pomaha". Musi byt cilevedomej, nesnesla bych nejakeho flakace nebo laxni pristup k praci. No a samozrejme ja pro nej musim byt ta nej, nej, nej Cool Jo a taky je dobry, kdyz je aspon trochu perverzni, to si pak nepripadam tolik blbe, kdyz vidim, ze je to oboustrany.


tyyy jooo, to jsem psala ja?? Laughing to je UPLNE muj popis ideala.Jo akorat pro me jeste aby byl starsi-cim vic,tim lip Smile
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 25.1.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

no ja tam ten vek nechtela psat, aby nebylo tak uplne do oci bijici, ze popisuju manzela Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms