sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Trapasy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 10.8.2007 5:32    Post subject: Reply with quote

Hráli jsem na gymplu vybíjenou a já si před tělákem sundávala brejle, čili jsme nic moc neviděla. No a jak se mi dostal do ruky míč, hodila jsem to s vervou do prvního, kdo byl na ráně, v tu chvíli mi nedošlo, že ten člověk stojí a neutíká. Byla to profesorka.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 10.8.2007 7:31    Post subject: Reply with quote

Jé, to je fajn téma Very Happy. Já si na moc trapasů nevzpomínám, ale napíšu aspoň pár, později si určitě vzpomenu.

Kdysi na letním koupališti, jsem na jednoho kluka házela svůdné pohledy a tak a přitom jsem narazila do popelnice, která spadla na zem a celá se vysypala, on se začal smát a já tam celá rudá zvedala tu popelnici a sbírala to smetí Laughing. Ale i tak jsem ho sbalila Mr. Green.

Potom jsem byla na přehradě se koupat a tam byla taková partička kluků, kteří se na mě pořád dívali a já se tam před nima strašně důležitě promenádovala nahoře bez, jenom v tangách (to ani tanga skoro nebyly, bylo to takové nic). A jak jsem šla do vody, tak tam při vstupu je taková guma a mě uklouzla noha a švihla jsem sebou do té vody. Takže se mi velice smáli že Rolling Eyes Laughing.

A kamarádce se taky stal, takový fajn trapas u vody. Byla taky někde na přehradě se koupat nebo kde a taky tam byla skupinka kluků a ona se chtěla před nima vytáhnout a skočit ukázkovou šipku do vody, tak skočila a vynořila se s rozbitou hlavou celou od krve. Tak přiběhla maminka, ovázala jí hlavu ručníkem a už jeli do nemocnice Laughing.

No, to jsou všechno takové trapasy od vody, ale já si určitě ještě na něco vzpomenu Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 10.8.2007 7:39    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Hráli jsem na gymplu vybíjenou a já si před tělákem sundávala brejle, čili jsme nic moc neviděla. No a jak se mi dostal do ruky míč, hodila jsem to s vervou do prvního, kdo byl na ráně, v tu chvíli mi nedošlo, že ten člověk stojí a neutíká. Byla to profesorka.


Roflnik doufam ze dostala poradnou pecku Laughing to je fakt dobry tohle
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 10.8.2007 7:40    Post subject: Reply with quote

beatrix wrote:
Roflnik doufam ze dostala poradnou pecku Laughing to je fakt dobry tohle


No napálila jsem to do ní pořádně Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 10.8.2007 7:43    Post subject: Reply with quote

to je dobry po ranu,ja si to tak zive predstavuju a lamu se tady smichy Laughing tak matylda jako moc nevidi,chytne mic,nekam zamiri a prasti (a urcite hodne velkou silou protoze mi prijde razna a s nicim se nese*e a navic chtela dostat protivnika Roflnik ) to mela chudak ucitelka monokla jeste mesic Laughing zalezi teda kam to schytala
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 10.8.2007 7:52    Post subject: Reply with quote

To nevim, moc jsem toho neviděla Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4782

PostPosted: Fri 10.8.2007 8:32    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:


ted mi zrovna píše kámoška trapas Laughing ..ona strašně nerada sedá zády k ostatním, chce mít za sebou vždycky zed....na výročí ji vzal přítel do restaurace, celkem nobl, a že ji podsune židli, ale ona myslela že chce jít na to místo co ona, takže zrychlila, on taky (ona pořád nevěděla,že ji chce tu židli podsunout, myslela, že chce taky ten flek Laughing ), číšníci už koukali Laughing , pak už skoro utíkala, a pak jí jen řekl DOVOL a podsunul jí tu židli=)


tohle mě maximálně rozesmálo Roflnik
mně se žádný trapasy nestávají, snažím se být opatrná.. ale pak zas nemám co vtipnýho vyprávět Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 10.8.2007 8:59    Post subject: Reply with quote

Tak mne sa minule opäť raz zadarilo... Rolling Eyes Trochu som sa nudila v práci a bola som dosť ospalá, tak som si na chvíľu položila hlavu na pracovný stôl, zavrela som oči a tak trochu som "odpočívala"... No a nevšimla som si, že som tú hlavu mala položenú na jednom časopise a keďže bolo teplo, otlačili sa mi nejaké písmená na tvár Embarassed ... Také dosť veľké, čierne a červené... No a potom som išla domov s kolegom, peši cez celé mesto a on debil mi ani nenaznačil, že mám niečo na tvári Rolling Eyes .. Pritom to bolo jasne vidieť.. Všimla som si to až doma... Vyzerala som ako taká označkovaná krava... Laughing
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 10.8.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

No, mně se dneska stal takový klasický trapas, byla jsem sama doma, máti říkala, že přijde až pozdě odpoledne a po dlouhý době jsem si na plné pecky pustila písničky a strašně falešně u toho zpívala (taky na plné pecky Laughing ) a mamka už jaksi byla doma Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
confusia
moje mysl se zparalelizovala :D


Joined: 31 May 2007
Posts: 611
Location: jedna malá planetka ve vesmíru

PostPosted: Sun 12.8.2007 1:07    Post subject: Reply with quote

kostra Arrow to ja zas vcera byla v hospode a na zachod me poslali "doleva a pak doprava" a ja celou dobu chodila na panskej, ani mi neprislo divny, kdyz jsem vylezla z kabinky a nakej chlap tam chcal ve stoje, jeste jsem si rikala, co je to za pajzl, ze maj spolecny zachody Laughing
_________________
Brzy přijde změna...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Mon 13.8.2007 20:26    Post subject: Reply with quote

Připomněla mi Flow kukuřici Smile Minulý týden jsme byli na cyklovýletě s rodinou a známýma. Jeli jsme úzkou cestičkou a zastavilo se, že natrháme kukuřici. Tak jsem natrhala pár kukuřic, oni na druhý straně ostružiny a šla jsem se vyčurat. Jenomže najednou kolem šel dětský tábor Laughing Rychle jsem se zvedla, ostatní popadli kola, já byla poslední, tábor mezitím čekal. Přemístila jsem se k tomu kolu, za mnou hned stály ty děti. Odendala jsem stojánek a snažila se zastrčit igelitku, co vozim vzadu na nosiči. Jak jsem držela to kolo a prohrabovala se v nosiči, kolo mi spadlo a já na něj, taška se rozsypala a na zemi jsem se válela já i obsah tašky, kukuřice, ledvinka, flaška, no sranda. Pořád za mnou tábor. Tak jsem celá nervózní, rudá a blbě se tlemící řekla "radši jděte". Tábor procházel a já sbírala věci. Jenomže mi nedošlo, že ta cesta bude úzká ještě dlouho. Takže jsem se s tím kolem zapojila mezi ty pěší, neměla jsem na to je na té uzounké cestičce předjet. Po stovce metrů tam na mě čekal táta (samozřejmě mi vynadal, proč jsem nejela), předjeli jsme je, ale už to stejně nemělo cenu, páč uzounká cestička se rozšířila, objevilo se rozcestí. Konec trapasu, teď jenom důsledky.
Samozřejmě všichni už odjeli, měli jsme dorazit do Skutče, po žlutý 2,5 km. Ale tatínek se rozhodl, že pan vedoucí mluvil o Zbožnovu. Takže jsme se vydali na krpál. Nahoře jsme zjistili, že tudy žádní cyklisti neprojeli a nejlepší cesta je zpátky kolem toho rozcestí Vzteklik Cestou do Skutče, kde na nás pak čekal rozzuřený zbytek rodiny, jsme předjížděli ty pěšáky Laughing
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Tue 14.8.2007 14:29    Post subject: Reply with quote

No co mi dneska povídal jeden člověk v práci to nevim co bych dělal v jeho kůži.
Přišli na návštěvu ke kamarádovi a měl tam křečka v kleci. A on měl vždycky prej tyhle domácí potvory rád tak se tam nahrnul. Kamrád mu řek - ten je hodnej si ho klidně pohlaď, tak tam narval ruku křečka začal pohladit, cvak křeček se mu zakous do ruky on zpanikařil ruku zvednul i s křečkem a začal mávat a prásk s krečkem o akvárko Rolling Eyes Křeček samozřejmě tuhej Rolling Eyes

A pak šel k jinýmu kamarádovi ten prej měl hrozně hadů a podobnejch šmejdů. No a vždycky když tam přišel tak ho ved do pokoje kde měl ty terárka a akvárka a ukazoval mu nový přírustky. No a vždycky tam měl téměř tmu. No a jednoho dne ho tam vzal tak on už automaticky koukal nahoru kde má co novýho a nejdnou mu něco křuplo pod nohou, tentokrát mu šel ukázat koťátka Rolling Eyes Prej mu ta kočka od koťat zeškrabala a pokousala obě nohy a prej hodně.

A tohle se mu stávalo prej celkem často Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9775

PostPosted: Tue 14.8.2007 16:38    Post subject: Reply with quote

Manžel mé sestřenice při návštěvě u ní doma (když ještě nebyl manžel) zašlápl papouška. (Papošek rád chodíval pěšky.)
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 15.8.2007 5:10    Post subject: Reply with quote

Jaj Shocked To bych nechtěla zažít Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 16.8.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

ja jsem trapasila dnes...dala sem si k obedu salat s chobotnickama...no a jedna se mi nejak vymkla kontrole, udelala salto ve vzduchu a pristala panovi, co sedel naproti v kline....svine jedna klouzava Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms