sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Trapasy
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 23.1.2007 23:16    Post subject: Trapasy Reply with quote

tohle téma mi tu chybí, nemusí to být jen sexualní..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 25.1.2007 0:54    Post subject: Reply with quote

no, dneska probehla klasika - pomlouvala jsem cisnika, ze na me hazel u baru drzky a byl strasne ochotnej a on stal dva metry ode me a vsechno slysel Embarassed Laughing Laughing
a naznacovani spoluzaku jsem nejak prehledla
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 25.1.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

Jeden z mojich "echt" trapasov sa stal asi pred 4 rokmi na našom firemnom vianočnom večierku. Dala som si záležať, aby som dobre vyzerala, kamoška mi spravila super extravagantný účes a samozrejme to celkom mojich kolegov zaujalo. Sedeli sme asi 14 pri jednom stole a ja som si všimla, že mi skoro každý pozeral do výstrihu... Tak som si myslela svoje ale tvárila som sa, že som si nič nevšimla. Až keď mi kolegyňa začala niečo naznačovať, som sa pozrela na ten môj výstih a všimla som si, že mi z neho vykúka tá biela vypchávka, ktorú zvyknú dávať do košíčkov Embarassed . Hneď som letela na wc, aby som si to upravila a tá kolegyňa (taká milá staršia pani) sa snažila zachrániť situáciu slovami: "Nebojte sa, ja som im povedala, že tam máte vreckovku"..

No parááááda Rolling Eyes ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 25.1.2007 9:16    Post subject: Reply with quote

Bola som na Sulovskych skalach na takych tych rebrikoch a plosinkach. Zrazu zhora letel kamen a zastavil sa mi pri nohe. Bez toho, aby ma napadlo, ze idu ludia nielen zhora, ale aj zdola, lebo okruh sa da robit oboma smermi, som kamen pustila dole a este mu aj pomohla lahkym kopnutim. Embarassed Embarassed Embarassed Preletel uplne tesne popri jednom cloveku a dopadol mu k nohe. A clovek na mna pozrie a dramaticky zvola: ZA CO? a strasne sa smeje Embarassed Sad Ale asi mozem byt rada, ze to vzal s humorom. Priatel si ma za to doteraz dobera.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 25.1.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

Tak pokračujem: zážitok ešte zo ZŠ

Boli sme s triedou na nejakom výchovnom koncerte a mňa to straaašne nudilo. Tak som si začala čítať nejaký časopis, keď v tom stíchla hudba a ten dirigent sa na mňa pozrel a povedal: "Tak to je vrchol drzosti, my sa vám tu snažíme predviesť peknú hudbu a niektorí si tu kľudne čítajú časopisy".. Embarassed Jasné, že sa všetci (vrátane riaditeľky a všetkých učiteľov) na mňa zdesene pozreli a ja som v tom momente chcela umrieť...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 25.1.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

No, a o takých trapasoch ako príchod rodičov domov, keď sme boli s priateľom v "najlepšom", už ani nemusím hovoriť... Embarassed
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Thu 25.1.2007 13:18    Post subject: Reply with quote

Melly Laughing

Já předevčírem byla odevzdat práci svému profesoru-šéfovi a při té příležitosti jsem se pro Dylen ptala na Legendu o svaté Kateřině, jestli se dá sehnat někde na netu. On se divil, že na střední škole čtou tak těžké texty, že to mu nemůžou rozumět, a ze mě vypadlo: "Právě, vždyť tomu nerozumím ani já" (tj. student bohemistiky ve 3. ročníku, s absolvovaným seminářem historické mluvnice - nemyslela jsem já jako ) Rolling Eyes Embarassed . A on na to se smíchem: "No, to už je co říct, že?" Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

Jé tak já si trapasy moc nepamatuju, jako jsou ale já si je asi moc nepřipouštím a snažím se zachovat jaksi jako že nic.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Thu 25.1.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

No tak vtipný bylo, když jsem šla včera na solárko, délá tam kámoška, tak jsem přišla a byl tam i kámoš. Chvilku jsme se bavili a já si všimla, že v jedno z křesílek sedí jen chlap od nás z práce. No tak jsem se rozhodla, že už se půjdu slunit a začala si vyndávat permanentku, mám ji v takovým pouzdře ještě spolu s diářem.
A kámoška: Co to máš?
Kámoš: No tam má přece zapsaný ty svoje zákazníky. Kde myslíš, že tolik vydělává?
Jako přišlo by mi to vtipný, kdyby tam nebyl ten chlap. Úplně jsem cejtila, jak se na mě kouká a dneska když jsem ho potkala, tak se mě zeptal, jestli bych si ho taky mohla připsat do diáře a začal se smát na celou chodbu a vyprávět všem kolemjdoucím spolupracovníkům... Embarassed Laughing
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 25.1.2007 14:57    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 25.1.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

Ako fajn, že už nie sme na stratosfere, možno by sme si tieto naše zážitky prečítali v niektorom čísle Cosmopolitanu Laughing ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 25.1.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

Mně se jednou stalo, že jsem seděla s jednim klukem na skleničce a najednou z ničeho nic jsem si prdla. Vůbec jsem necítila, že to jde a najednou se ozval ten "zvuk"... On se začal strašně smát. Ale zachovala jsem dekorum a tvářila jsem se, že jsem nic neslyšela a pokračovala jsem dál v hovoru... Embarassed

Pak ještě na gymplu jsem měla přednášet nějakej referát a jak jsem se zvedla a šla jsem k tabuli, tak si kámoška všimla, že mi čouhá nějaká nitka, tak za ní chytla a zabrala a vypárala mi tam asi půlku kalhotek... Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 25.1.2007 15:15    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
tak si kámoška všimla, že mi čouhá nějaká nitka, tak za ní chytla a zabrala a vypárala mi tam asi půlku kalhotek... Laughing


Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 25.1.2007 16:33    Post subject: Reply with quote

Cool
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP



Last edited by Johanka on Sun 25.3.2007 19:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 25.1.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Thu 15.1.2009 17:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms