sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
KAMARÁD :)))) aneb Potřebuji objektivní názor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:12    Post subject: Reply with quote

to je presne ono!
jakmile vycitil, ze mu staci lusknout prsty a ma me...tak me nechtel. kdyz naopak videl, ze dokazu byt kamaradka (bez scen, bez toho abych na nej zirala, neustale volala, psala...) tak se zacel zajimat sam. protoze chlapska jesitnost a ego si prece nenecha toto libit Laughing

snazim se byt neutralni a dat tomu cas...

takhle moc jsem dlouho o nikho nestala Crying or Very sad

tenkrat, kdyz to takhle nehezky mezi nama rozsekl, mi rekl, ze ho cokoliv co se týká vztahu desi...rpsote asi prestal verit.

vazne o nej stojim a nevim jaky cary mary a zbrane mam pouzit....jsem strasne opatrna, vubec nevim co delat. pripadam si jako v sestnacti. to se mi vazne dlouho nestalo...
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:26    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:35    Post subject: Reply with quote

uff...tak to je az napadne podobny nam.
ja jsem totiz mila, hodna, sympaticka (hezka teda asi nebudu Laughing ), ale neni tam TO, co on by chtel. nejsem mrcha a nejsem drza...
co ti chlapi vlastne chteji? o me se dloouhou dobu rikalo, ze jsem potvora a drza...moc stesti mi to neprineslo,tak jsem se trochu "zkrotila" a ted? ted je to zase spatne Rolling Eyes

on na me urcite ten zajem taky vidi, hlavne o nem vi, ze jo...a to uz nic na svete nezmeni...mozna bbyla chyba ze jsem mu to dala hned najevo. ale s tim nic uz neudelam

nejhorsi je, ze me proste nikdo jiny vuubec vubec nezajima!
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:40    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:41    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:45    Post subject: Reply with quote

ty jsi dneska uplne muj psycholog Very Happy dekuju!
jj, hodne holky se dostanou do nebe a ty spatne se dostanou vsude....

jeho asi laka dobyvani atd...a ja jsem byla zahackovana driv, nez si obul boty Laughing

proste ho musim presvedcit, ze beze me nemuze zit. protoze ja vim , ze nemuze. ja to vim....ale on to jeste nevi Laughing

mrzi me, ze dnes odjel...ty vecery se to vzdycky nekam posune (a alkohol v tom roli vazne nehraje, minule mel asi tri sklenicky vina. ja teda trochu vic,ale zase hodne vydrzim Twisted Evil )

a nemuzu se odmlcet...porad doufam Crying or Very sad
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:50    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:54    Post subject: Reply with quote

to je muj vecny problem. jdu do vseho po hlave, pak se spalim. boli to ale priste? veskera bolest zapomenuta a bum prask a znova Rolling Eyes
me neni ani rady, ani pomoci...ja se proste musim vydat ze sebe uplne cela...nekdy to je dobre, nekdy ne. jsem hodne impulsivni.

aaach jo ach jo...stesti se mi bude rozhodne hodit!
nejhorsi je fakt to, ze tady dnes vecer neni...noo ale aspon ten obed. aspon tak Wink
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 15.4.2009 13:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Wed 15.4.2009 14:01    Post subject: Reply with quote

ve me to je taky porad ale umim se nad tim povznest a mavnout nad tim rukou...az po nejake dobe samozrejme...

ale deje se mi to porad. ja snad nemela stesti na chlapa!
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilly
Guest





PostPosted: Thu 16.4.2009 22:35    Post subject: Reply with quote

Mám podobný problém s kamarádem-nekamarádem a chtěla bych znát váš názor na to Wink
Teď je to rok, co mám spolužáka, s kterým se tak nějak víc kamarádím. Zezačátku jsme si psali, ve škole se spolu bavili, ale nic mezi náma nebylo. Měl holku a byl s ní šťastný. Postupem času se spolu víc a víc hádali. Ta jeho holka mu nadávala za každou kravinu, extrémně žárlila a prostě šel celej ten vztah do háje. Já jako kamarádka jsem mu s tím pomáhala, radila mu, utěšovala. Jednoho dne napsal, že se s ní rozešel. Že mu zase začla za něco nadávat, on už na to neměl sílu a skončil to. Po třech letech. Prý viděl, jak já jsem na něj hodná, milá a jeho vlastní holka se k němu chová takhle hnusně. Takže se rozešli.
My se začali sbližovat ještě víc. Začali jsme spolu chodit ven, hrozně moc jsme si psali a tak. Došlo na první objímání, pusy a tak to vlastně jde až doteď. Jednou za dva měsíce u nás třeba i spí. Mazlíme se, líbáme, chodíme ven, držíme se za ruce (ale nespíme spolu, ani nechci do té doby, než se to mezi námi neuspořádá.) A tím uspořáděním se dostávám k věci. Tohle všechno spolu 8 měsíců děláme, ale nechodíme spolu. Když jsem se ho ptala, jestli to naše "kamarádství" bude kamarádstvím navždy, tak mi řekl, že to má v hlavě všechno rozházený. Že by tím mezi námi vznikl závazek a on není na krátkodobý vztahy (to já taky nejsem). Chce vážný vztah, ale bojí se, že by mě zklamal. To rozhodnutí pro něj znamená hodně a nějak to prý nejde hned říct.
Hlavním problémem je ta jeho bývalá. Vůbec nevím, jestli si spolu ještě píšou, vídají se. On říká že ne. Snad mu můžu věřit. A hlavně on dobře vychází s jejíma rodičema. Teď když se její mamce rozbilo auto, tak jim půjčil svoje. Prý, že někdy dávno se mu taky auto rozbilo a oni mu taky půjčili svý. Teď se odstěhovali z bytu a chtějí mu ho nechat k pronajmutí. On by o ten byt stál kvůli tomu, že už nechce být na koleji. Pronájem by ho vyšel levněji a tak. Pořád tam ale je jakýsi to propojení s jeho bývalou. Že na ni prostě asi jen tak nezapomene. Tři roky, co byli spolu je opravdu dlouhá doba a nevim, jak dlouho se ještě z toho vztahu bude zotavovat.
Já ho mám hrozně ráda a nechci ho jen tak ztratit. Ještě k tomu, když jsme spolužáci a máme ještě dva roky v jedný třídě před sebou :/ Nechci ho ani do ničeho hnát. Nechci aby semnou byl z donucení, nejsem žádná stíhačka, co by mu pokládala nůž na krk. Ale na druhou stranu to chci už mezi náma urovnat, co vlastně jsme. Jestli to má budoucnost a někdy se to "kamarádství" přehoupne do normálního vážnýho vztahu. Opravdu bych o to stála.
Když jsme spolu, tak to vypadá jak kdyby jsme spolu opravdu byli. To ale jen když jsme o samotě nebo mezi neznámýma lidma. Když jsme ve třídě, tak se chováme jako kamarádi. Sice se třeba pořád pošťuchujeme, letmo se sebe dotýkáme a tak, ale držíme to. Sice nám to ve třídě nikdo nevěří, že spolu nechodíme, ale fakt nechodíme. Takový to "jó, jasně... kamarádi" prostě přejdeme.
Co na to říkáte? Jak by jste se zachovali v kdybyste byli v mý kůži? Pokračovali byste v tom nebo...?
Děkuju za všechny reakce.
Back to top
 
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Thu 16.4.2009 22:46    Post subject: Reply with quote

ahoj Lilly Wink
tak nejprve k te jeho byvale Arrow myslim, ze at je tam kontakt jakykoliv je to pryc. kdyby ji miloval a byl s ni stastny, nerozesli by se. kluci zkousnou hodne veci. ale pokud mu delala sceny jak rikas ,tak na to neni vazne zvedavy nikdo. pokud ty se chovas lip a je mu s tebou prijemne, tak bych z ni strach nemela. udelal ten krok k rozchodu, to nejtezsi mate v tomhle smeru uz myslim za sebou.

a cesta kamaradstvi-vztah:arrow: tady moc neporadim. na jednu stranu si myslim, ze kluk a holka tezko mohou byt kamaradi, na druhou stranu jednoho uzasneho kamarada mam a vim, ze by mezi nami nikdy nebylo nic vic. tak moc si sveho kamaradstvi vazime....pokud vy se libate, mazlite atd. tak to je trochu neco jineho. zrovna dneska jsem resila tu svoji situaci s jednim kamaradem a on mi rikal, ze tohle kamaradi proste NEDELAJI....takze jste neco vic ale jeste nejste vztah
proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite, ze??
v tom jsou kluci mistri sveta!
asi se mozna boji , ze se znovu zklame, nebo si te zatim otukava /to je asi blbost, uznavam...znate se uz dlouho/

já ti radím- vydržet!!! Exclamation dokud mas silu a dokud mas chut. pokud to ma vyjit, vyjde to. pokud to nema vyjit tak te to brzo prestane bavit a poohlidnes se po nekom dalsim Wink
_________________
Smějete se mi, že jsem jiná...ale já se směji vám, že jste všichni stejní...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lillly
Guest





PostPosted: Thu 16.4.2009 23:14    Post subject: Reply with quote

Angie, zkusím tomu dát ještě nějaký čas. Snad to k něčemu bude... děkuju ;)
Back to top
 
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 17.4.2009 7:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Fri 17.4.2009 8:54    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms