sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jsem v prdeli
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Thu 16.4.2009 8:20    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 9:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 16.4.2009 8:39    Post subject: Reply with quote

Ty jo, Shar, mně snad přijde, že máme jednoho a toho samýho chlapa Confused
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Thu 16.4.2009 8:42    Post subject: Reply with quote

Tevi. wrote:
Ty jo, Shar, mně snad přijde, že máme jednoho a toho samýho chlapa Confused

tak mozny to je. v jeho zivote evidentne figurujou dve zeny Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:09    Post subject: Reply with quote

Lolita wrote:
Tevi. wrote:
Ty jo, Shar, mně snad přijde, že máme jednoho a toho samýho chlapa Confused

tak mozny to je. v jeho zivote evidentne figurujou dve zeny Smile


V tom případě by to byl dost velkej frajer, když Shar figuruje v jeho životě 4,5 roku a já 3,5 Laughing
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:15    Post subject: Reply with quote

-


Last edited by Shar- on Fri 24.7.2009 8:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:28    Post subject: Reply with quote

Já ti nevím, Shar, tohle asi prostě nemá budoucnost. Teď tě zase chce, dobrá, očividně je ten typ, který vždy chce to, co nemá nebo nemůže mít, a když to pak dostane, přestane mít o to zájem a hledá jinde.
Opravdu si myslíš, že by ti bez něj nebylo líp? Já se obávám, že ten se nikdy nenapraví, bude pořád stejnej. Vždyť kolikrát jste se takhle rozešli, vrátili se k sobě a pokaždé to dopadlo stejně.
Asi nejsem zrovna ta pravá, která ti tady má radit, ale být tebou, snažila bych se na něj zapomenout.
Ale když teď budu psát JÁ jako fakt JÁ... tak já bych ho taky chtěla za každou cenu zpátky, páč člověk je do něj hrozně zamilovanej a myslí si, že už mu nikdy nebude s nikým tak dobře jako s ním a jinýho vlastně ani nechce.. a že TEĎ už to fakt bude jiný.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:31    Post subject: Reply with quote

Shar ja mam tiez pocit, ze on si potrebuje nieco dokazovat..ako sorry ale s jednou zit a predstavit ju rodicom a druhej hovorit, ze by chcel byt s nou..to hovori samo za seba
no cisty debilko
podla mna za MUZA hovoria skutky a nie lacne reci
nevie co chce, hra na 2 strany
striedat si role milenky a priatelky s nejakou pipinou by bolo dost pod moju urovnen
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:47    Post subject: Reply with quote

-


Last edited by Shar- on Fri 24.7.2009 8:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:50    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
Jenže je to těžký, mám hnusně škodolibou radost, když se spolu bavíme a on říká takový věci...když si představím, jak by se ta chudinka tvářila, mám hned větší radost (asi takovou, jakou měla ona, když se dozvěděla, že se kvůli ní hádáme Embarassed Laughing )


Tak to se ti nedivím, to bych měla totiž úplně stejně! A náramně bych si to užívala a říkala bych si něco o božích mlejnech..
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:56    Post subject: Reply with quote

Ty jo, Shar, já jsem taky racionálně proti tomu, aby ses k němu vracela, ale závidím ti, že tu holku můžeš takhle vyfuckovat Mr. Green Asi by se hodně divila Laughing
A jinak to máme fakt dost podobné, já bych s ex taky chtěla být kamarádka, ale to si holt měl najít jakoukoli jinou když už Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 9:59    Post subject: Reply with quote

Tevi. Arrow přesně, a to může doufat, že jí to boží mlejny vrátí jen v tom, že se takhle vybavuje a schází s bejvalkou a ne tak, že až bude těhotná, že si s jejím manželem bude nějaká bezcitně užívat, jako to dělala ona Laughing Laughing Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 10:03    Post subject: Reply with quote

Exi Arrow ta by se divit ani nestačila...když jsem se ho ptala se smíchem, co by mu na to jeho úžasně tolerantní přítelkyně, co mu věří, řekla, tak odpověděl, že to by radši nechtěl vědět Laughing Laughing Já ho prostě nechápu...on si neuvědomí, že já mu nevěřila proto, že jsem věděla, že se občas takhle s někým baví, a ona mu věří, protože to neví, a kdyby to věděla, tak mu logicky nevěří a je zas tam, kde byl...prostě že ta nedůvěra není od těch holek, ale že si za to může sám,a že s žádnou jinou to nebude lepší a jiný než se mnou, dokud si neuvědomí chybu u sebe Rolling Eyes On požaduje důvěru a odměňuje se chováním takhle...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19348
Location: vedle blázince

PostPosted: Thu 16.4.2009 10:09    Post subject: Reply with quote

Však je, chyba je v něm, a pokud se nenapraví (a to myslim, že bohužel v nejbližší době nehrozí), tak se bude točit pořád v tom samém kole. Najde si holku, která mu bude věřit, on bude flirtovat a hrát si s dalšíma, ona mu na to přijde, přestane mu věřit a začne ho podezírat a dělat scény, nechá jí a najde si jinou... a takhle to bude pořád dokola, dokud si neuvědomí, že chyba je na jeho straně.

Když už jsme u toho, mně ten můj řekl, že má takovou úchylku, že ho strašně baví si s nějakou holkou psát a představovat si všechny ty věci, který by v reálu v životě neudělal. Jako taky nevim, co si o tom myslet.. a beru to tak, že mě podvádí, i když virutálně. Kdyby to aspoň dělal s cizíma, ale on to dělá s těma, s kterýma se normálně stýká a já jsem ta, která je za blbku Rolling Eyes
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 10:13    Post subject: Reply with quote

Tevi. Arrow to by mě teda taky strašně vadilo Confused Ale chápu tě, taky mi hodně věcí vadilo a přesto jsem ho milovala, že jsem se s ním nerozešla Confused Asi bych zkusila dělat to samý, nebo to před ním aspoň předstírat a třeba se domluvit s nějakým kamarádem, kterýho nezná, že bys to zkusila s ním, třeba by si to uvědomil.... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 16.4.2009 10:17    Post subject: Reply with quote

Achjo, nejhorší je, že jsem taky udělala několikrát něco fakt hnusnýho, něco, co se nedělá a někdo by to odpustil jednou, víckrát ne, on mi to třeba odpouštěl dva roky...a pak radši lhal, než aby riskoval, že to udělám znovu Sad V tom ho chápu a kdybych byla on, začala bych lhát taky Sad A to je ono, kdybych věděla, že jsem fkat neudělal nic špatnýho, tak bych si řekla, že je to hajzl a akšlu na něj, ale vím, že jsem udělala dost špatných věcí a že si za to možná můžu fakt sama Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms