sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozejít či nerozejít
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:44    Post subject: Reply with quote

A trávíte teda nějaký čas vůbec společně?
Já třeba taky nejsem znuděná holka, která si nedokáže najít zábavu, ale kdyby mi partner VŮBEC nevěnoval pozornost, podráždilo by mě to dost a jistě bych časem taky začala přemýšlet o rozchodu. Takže se ti nedivím.
Ale rozhodně bych to s ním zkusila nejdřív probrat a pokusila bych se najít nějaký kompromis - nějaké společné koníčky, kterým byste se mohli věnovat apod.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
smutna.konvalinka
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2009
Posts: 5

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:50    Post subject: Reply with quote

V penězích opravdu problém není a nikdy nebyl. S tím rozchodem jsem to asi přehnala, nevím, nevím už asi nic. Kdysi jsem měla partu kamarádek, se kterými jsem trávila každý víkend, chodily jsme posedět atd. Teď už jsou všechny zadané, tráví čas hlavně se svými partnery. Všechno je na nic.Děsím se toho, že jednou skončím jako domácí puťka, o kterou manžel ani nezakopne. A mám k tomu asi úspěšně namířeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 11.1.2009 11:26    Post subject: Reply with quote

Tak to snad záleží i na tobě, ne? Prostě si o tom s ním promluv, je hezké, že má nějakého koníčka, ale je logické, že byste spolu měli trávit nějaký čas, a ne, že on bude pořád pryč a ty se budeš starat o domácnost. Zase na druhou stranu bys taky měla najít nějakou aktivitu, která tě bude bavit. S těma kamarádkama je mi to líto, tohle jsem nikdy moc nechápala. Ale třeba bys mohla najít nějakou novou Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37792
Location: Praha

PostPosted: Sun 11.1.2009 11:27    Post subject: Reply with quote

hlavni je promluvit si s nim! i za cenu , ze ti ta slza ukapne, musi prece vedet, ze se trapis a neni to zrovna tyden! rekla bych mu, ze bych si prala s nim travit vice casu a rovnou at se na necem konkretnim domluvite. a hned vedle toho bych se sama zacala vic venovat pratelum a konickum, nebudes mit na chmurny myslenky tolik casu, neco pro sebe udelas a myslim, ze on bude taky rad, ze mas vedle nej i svuje aktivity Smile k tem penezum-nedokazu si predstavit, kde bych pri studiu tolik vydelala Embarassed
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
smutna.konvalinka
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2009
Posts: 5

PostPosted: Sun 11.1.2009 11:52    Post subject: Reply with quote

spanish.eyes wrote:
hlavni je promluvit si s nim! i za cenu , ze ti ta slza ukapne, musi prece vedet, ze se trapis a neni to zrovna tyden! rekla bych mu, ze bych si prala s nim travit vice casu a rovnou at se na necem konkretnim domluvite. a hned vedle toho bych se sama zacala vic venovat pratelum a konickum, nebudes mit na chmurny myslenky tolik casu, neco pro sebe udelas a myslim, ze on bude taky rad, ze mas vedle nej i svuje aktivity Smile k tem penezum-nedokazu si predstavit, kde bych pri studiu tolik vydelala Embarassed


Určitě si s ním promluvím Smile No a k těm penězům - přes týden dělám na zkracený úvazek v jedné firmě a některé víkendy dělám promo akce. Rozvrh si ve škole děláme sami, takže se to dá zvládnout a navíc mě ta práce baví Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 11.1.2009 14:05    Post subject: Reply with quote

Konvalinko první krok k nějakýmu vyřešení je určitě to, abys mu o tom řekla, až pak podle mě můžeš jednat dál... z vlastní zkušenosti vim, že chlapi tohle kolikrát ani nevidí, že se třeba trápíš kvůli tomu, že se ti málo věnuje.... takže se neboj a pověz mu to, tím, že to v sobě budeš dusit, se věci asi nepohnou...
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Sun 11.1.2009 23:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms