sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozejít či nerozejít
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
smutna.konvalinka
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2009
Posts: 5

PostPosted: Sun 11.1.2009 9:58    Post subject: Rozejít či nerozejít Reply with quote

edit


Last edited by smutna.konvalinka on Mon 12.1.2009 18:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:05    Post subject: Reply with quote

a povedala si mu o tom? rozpravali ste sa o tom? aky bol jeho postoj?
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:05    Post subject: Reply with quote

Konvalinko, tak to je fakt neúnosné, pokud to je, jak popisuješ. A snažila ses to příteli vysvětlit? Předpokládám, že asi jo. A nic se nezlepšilo? Přece by ho mělo nakopnout, že by tě mohl třeba ztratit, jestli to takhle půjde dál...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:07    Post subject: Reply with quote

Konvalinko těch 7000 je fakt síla!a to ještě má to srdce si od studující holky takové peníze brát? Embarassed asi žiju fakt mezi jiným typem chlapů.

přítelovo uchylku chápu, sama jsem něco podobného Smile ale měl by vše rozdělovat rovným dílem.

hele já nevim...dávej mu 2000 a těch zbylých 5000 investuj do bytu a do koníčků Wink když už on teda také má ty letadla, tak si také něco najdi...

jinak nevidím tohle vůbec k nějakému důvodu rozchodu...musíš se sama nad sebou zamyslet zda nejsi na něm náhodou fixovaná a nemáš žádné zájmy...že ti třeba pak příjde že on je furt pryč.
vidim to tak, že když on se nezajímá o byt, tak se o něj zajímej ty Smile a hlavně mu to řekni, že ti to jeho neustálý letadlačení vadí...
_________________
women who behave rarely make history


Last edited by LadyCroft on Sun 11.1.2009 10:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smutna.konvalinka
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2009
Posts: 5

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:08    Post subject: Reply with quote

kubinka wrote:
Konvalinko, tak to je fakt neúnosné, pokud to je, jak popisuješ. A snažila ses to příteli vysvětlit? Předpokládám, že asi jo. A nic se nezlepšilo? Přece by ho mělo nakopnout, že by tě mohl třeba ztratit, jestli to takhle půjde dál...


Já s ním od toho jeho výletu nemluvím, sbírám odvahu mu to všechno říct, ale bojím se, že začnu brečet, nechci být za histerku Sad teď spí po noční, až vstane, tak se snad odhodlám. Mám ho opravdu ráda, ale ten jeho nezájem mě ubíjí.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:11    Post subject: Reply with quote

ja nechapem, preco riesis, ci sa s nim rozist alebo nie... a vobec, ako ma vediet o tvojich pocitoch a ze ti to tak priserne vadi, ked mu nic nepovies? vacsine chlapom taketo veci nedocvaknu Wink najprv sa s nim o tom porozpravaj, kludne si aj poplac, na tom nie je nic zle. a ak to nie je sebecky a arogantny pako, urcite sa bude snazit to s tebou nejako vyriesit, hlavne sa o tom porozpravajte...
Back to top
View user's profile Send private message  
smutna.konvalinka
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2009
Posts: 5

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:17    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
Konvalinko těch 7000 je fakt síla!a to ještě má to srdce si od studující holky takové peníze brát? Embarassed asi žiju fakt mezi jiným typem chlapů.

přítelovo uchylku chápu, sama jsem něco podobného Smile ale měl by vše rozdělovat rovným dílem.

hele já nevim...dávej mu 2000 a těch zbylých 5000 investuj do bytu a do koníčků Wink když už on teda také má ty letadla, tak si také něco najdi...

jinak nevidím tohle vůbec k nějakému důvodu rozchodu...musíš se sama nad sebou zamyslet zda nejsi na něm náhodou fixovaná a nemáš žádné zájmy...že ti třeba pak příjde že on je furt pryč


No máme společné finance a ohledně peněz mu nemůžu nic vyčítat, do domácnosti přispívám ráda a dělá mi to dobře. Když něco potřebuju, tak si prostě vezmu peníze a koupím si to. Za blbosti ani jeden neutrácíme. Tím, že jsem se zmínila o penězích, jsem chtěla jen říct, že mě neživí. Určitě máš pravdu v tom, že já moc koníčků nemám, ale nikdy mi to nevadilo a vždycky jsem jeho záliby tolerovala a podporovala ho, ale teď se svým zálíbám věnuje pořád, o ničem jiném nemluví. Snažím se nesedět doma a nic nedělat: píšu bakalářku, chodím na brigádu, učím se do školy. Taky jsem hodně přemýšlela nad tím, jestli si to moc neberu, ale zjistila jsem (a to je to nejhorší), že ne Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:19    Post subject: Reply with quote

aha Sad tak to potom nevím...
i přes to se mi zdá těch 7000 krátka docela dost...ale je to vaše věc,že jo Smile
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:25    Post subject: Reply with quote

Tak pokud je těch 7000 za bydlení, jídlo a ještě další věci, tak to přece vůbec není moc, spíš naopak,ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:26    Post subject: Reply with quote

tak podle toho jaký mají byt...mně to na studentku příjde docela dost Embarassed
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:27    Post subject: Reply with quote

a aku ma brigadu ze Wink

ja myslim, ze to sa to da vyriesit, hlavne nech o tom priatel vie.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:33    Post subject: Reply with quote

Konvalinko, jak říká Sun, základem je promluvit si. Dozvíš se jak to cítí on, třeba mu to takhle taky až tak nevyhovuje a společně najdete nějaký kompromis. Rozhodně bych ale zatím nepřemýšlela nad rozchodem. Je spousta možností jak to řešit a rozchod je tou poslední.
Já před časem prožívala něco podobnýho jako ty Confused . Všichni v okolí mi říkali, že je rozdíl, že já studuju a přítel pracuje. Že až začnu taky vydělávat, bude to o něčem jiným. Sice ještě nepracuju, ale myslím, že měli pravdu. Já si odbyla to svoje ve škole a zbytek dne se nudila, protože jsem neměla žádný koníčky. Vyžadovala jsem, aby se mně věnoval a když byl unavenej nebo se chtěl věnovat svým zalibám, tak jsem se cejtila odstrčeně. Ale teď chápu, že asi není jednoduchý skloubit koníčky, práci, čas s partnerem dohromady.
Jestli můžu poradit, věnuj se víc koníčkům, sportu, něčemu, co tě bude bavit... určitě to pomůže. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:36    Post subject: Reply with quote

Lady, ty delas, jako kdybys nikdy nebydlela sama. 7 je uplne normalni castka, ja davam do spolecne kasy jeste vic.

Konvalinko, promluv si s nim, treba on vazne vubec netusi, jak ti je. Drzim palce. Nebo je to jenom nejake horsi obdobi, vzdyt sama pises, ze je jinak moc hodny a chova se k tobe pekne.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:41    Post subject: Reply with quote

Já bych neřešila peníze, protože v tom konvalinka asi problém nemá. Wink Pokud to oběma takhle vyhovuje, proč ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 11.1.2009 10:41    Post subject: Reply with quote

mně 7 tisíc teda taky nepřijde nic tak hroznýho, já dávala 4000, ale s tím, že jsem tam byla 4 dny v týdnu, stravovali jsme se většinou někde mimo domov a peníze nepotřeboval, bylo to jen "symbolický".
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms