sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod? Ano či Ne?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 4.12.2008 9:42    Post subject: Reply with quote

Podľa mňa to vidíš moc čierne preto, lebo je to pre teba nová situácia. To je niekde pochopiteľné Wink . Ale vieš, koľko podobných situácií ťa ešte v živote môže stretnúť, čo sa toho sexu týka? Aj my holky mávame obdobia, kedy na sex nemáme chuť a nič nás nevzruší, a to ani nemusíme mať zdravotné problémy. Si vezmi, že by to bolo opačne... Keby ti tvoja priateľka povedala, že sa chce s tebou rozísť len kvôli tomu, že nemá chuť na sex (ale inak ťa miluje) a myslela by si, že radšej sa s tebou rozíde, akoby ťa mala trápiť. Ako by si zareagoval ty? O.k., možno pre teba by to bol trochu problém, lebo - ako tu tuším Grapefruita spomínala - vy muži máte vo všeobecnosti väčšiu sexuálnu potrebu ako my... Ale myslím si, že keď ti priateľka povedala, že jej to naozaj nevadí (a keď má popritom naozaj stresy zo skúšok a podobne), určite ti neklame. Takže skús sa tým toľko nestresovať a neurob unáhlené rozhodnutie bez toho, aby si si bol istý, že to tak naozaj chceš...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Thu 4.12.2008 10:00    Post subject: Reply with quote

Kdyby mi přítel řekl důvod rozchodu , který ty jsi navrhoval, tak by mě napadlo první že už mě nemá rád a že je v tom 100% něco jiného.. Nesnesla bych věty typu rozcházím se proto abych ti neubližoval-zasloužíš si někoho lepšího a podobně..
Jak už tady bylo psáno pro většinu holek není sex první a poslední,nebo to nejdůležitější ve vztahu..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Thu 4.12.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

a jak se znam, tak by me to navic neskutecne vytocilo, protoze to je nevdek. ja jsem tolerantni, cekam, nestezuju si, chlacholim te...asi me to taky stoji chvilema trochu premahani, ale nevzdam to, protoze ty mi za to stojis a bum! panacek se se mnou rozejde...otazka je- co by mela udelat vic nez doted dela, aby ses s ni nerozesel? nedela nahodou maximum? ale to evidentne nestaci.

ja se nemela vzit do jeji role, jsem ted cela rozcilena. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 4.12.2008 10:35    Post subject: Reply with quote

Skye wrote:

Jak už tady bylo psáno pro většinu holek není sex první a poslední,nebo to nejdůležitější ve vztahu..


pro nás holky ne, ale pro chlapy evidentně sex je ve vztahu na prvním místě Confused jak to tak tady čtu. nevim, Jakubíčka nechápu. jak kvůli tomu, že bude pár týdnů zkrátka mít sexuální půst, se chce rozejít se skvělou holkou... no tohle mi hlava nebere Rolling Eyes
vidíš tu reakce holek...ani jedna z nás nestaví sex na první místo a určitě by to tedy nevadilo ani té tvé..nedělej to.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Thu 4.12.2008 10:55    Post subject: Reply with quote

Protože to jsou jenom kecy. Ani jedna z vás ho sice tady nestaví na první místo ale ve skutečnosti většina z vás by se kvůli blbýmu sexu po nějaký době s klukem rozešla.. Smile Myslim ze zdaleka ne jen u chlapu je na prvnim miste..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Thu 4.12.2008 10:58    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
Protože to jsou jenom kecy. Ani jedna z vás ho sice tady nestaví na první místo ale ve skutečnosti většina z vás by se kvůli blbýmu sexu po nějaký době s klukem rozešla.. Smile Myslim ze zdaleka ne jen u chlapu je na prvnim miste..

joo, to si taky myslim. ale to uz premyslime za to nebohy devce. tady jde prioritne o nestadarni pristup jakubiska.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 4.12.2008 11:15    Post subject: Reply with quote

Ale tak nikdo snad netvrdil, že pro ženské není sex důležitý... Jenom že je asi méně důležitý než pro chlapy.
Nějak si neumím představit ženskou, která by měla fungující vztah a rozešla se s přítelem jenom proto, že z objektivních (zdravotních) důvodů nemůže po určitou (zřejmě ne zas až tak dlouhou dobu) souložit. To je podle mě úplná blbost Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 4.12.2008 11:24    Post subject: Reply with quote

přesně tak jak říká Mexxie, to snad neudělá ani sebevětší mrcha, že kvůli tomu, že kluk jí prostě chvíli nebude moci obšťastňovat, aby se s nim rozešla.
ano chápu že některé holky potřebují sex hodně, ale pokud mají toho kluka rády, tak určitě počkají. (nebo si vypomůžou na tu dobu jinde, ale to záleží na jedinci Laughing )

Kyo: no tak jasně, že když dva roky bude sex celkem o ničem, nebude jí to s ním bavit, bude muset roztahovat z povinnost apod, tak to už je důvod k rozchodu, a ne pauza na pár týdnů...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 4.12.2008 15:32    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Velveta on Fri 24.4.2009 12:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Thu 4.12.2008 15:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37792
Location: Praha

PostPosted: Thu 4.12.2008 15:58    Post subject: Reply with quote

ja bych se s pritelem tohoto razeni po case rozesla spis kvuli nedostatku nadhledu a spatnemu pristupu k problemum.kdyz jsem ten prvni prispevek cetla tak jsem pocitala ze tam nekde bude zmineno ze tobe je 18 nebo jeste mene,ale v tomhle pripade uz to opravdu nemam cim omluvit.pokud jsem nedostatecne empaticka tak se omlouvam.myslim ze by ses od sve pritelkyne mel co ucit
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Thu 4.12.2008 16:18    Post subject: Reply with quote

No, se mnou se jednou chlap rozesel, protoze mel zdravotni trable a mj i v teto oblasti. Ja jsem toho litovala par tydnu, nez jsem se oklepala, on toho litoval nekolik let. Tak si to Jakubicku zvaz...
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Sat 6.12.2008 14:34    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Si vezmi, že by to bolo opačne... Keby ti tvoja priateľka povedala, že sa chce s tebou rozísť len kvôli tomu, že nemá chuť na sex (ale inak ťa miluje) a myslela by si, že radšej sa s tebou rozíde, akoby ťa mala trápiť. Ako by si zareagoval ty?
Pokud by neměla celkově chuť na sex, tak by to pro mě problém nebyl. Měl jsem přítelkyni, která stále běhala na gyndu s nějakými problémy, sex pro ni nebyl na prvním místě a kolikrát ho měla i od lékařů zakázaný. Možná to vyznělo, že ten sex chybí mně, ale já byl vždy šťastnější, když si ho užila partnerka. Když byla spokojená ona, byl jsem spokojený také a nemusel jsem dosáhnout orgasmu. No a pokud by sex nemusela a byla by spokojená, tak by mě to nijak nežralo. Vím, že namítnete, že je to to samé, ale v tuto dobu selhávám, jde ke dnu i mé sebevědomí a prostě panikařím. A navíc v dobu, kdy mi o něco jde, kdy jsem měl pocit, že jsem našel tu pravou, kdy jsem měl pocit, že bych i prcka přivítal atd atd.

Kyo wrote:
Protože to jsou jenom kecy. Ani jedna z vás ho sice tady nestaví na první místo ale ve skutečnosti většina z vás by se kvůli blbýmu sexu po nějaký době s klukem rozešla.. Smile Myslim ze zdaleka ne jen u chlapu je na prvnim miste..

Co dodat.

maxmiliana wrote:
Velveta wrote:
Jenže tady přece nejde o špatnej sex, ale o žádnej sex, kvůli zdravotním důvodům.
Asi tak nejak. Kvuli spatnymu sexu bych se rozchazela taky, ale absence erekce ze zdravotnich duvodu neni jeste spatny sex (i kdyz u lidi s malou fantazii nejspis jo).


Nevím, jestli je rozdíl mezi špatným nebo žádným sexem. Každopádně jsem měl vždy opačný problém a prostě mně v hlavě hlodá, co to vše zapříčinilo a nedokážu se hodit do pohody.

spanish.eyes wrote:
ja bych se s pritelem tohoto razeni po case rozesla spis kvuli nedostatku nadhledu a spatnemu pristupu k problemum.kdyz jsem ten prvni prispevek cetla tak jsem pocitala ze tam nekde bude zmineno ze tobe je 18 nebo jeste mene,ale v tomhle pripade uz to opravdu nemam cim omluvit.pokud jsem nedostatecne empaticka tak se omlouvam.myslim ze by ses od sve pritelkyne mel co ucit


18 mi opravdu není. Už pár let nejsem náctiletý. V 18ti jsem měl úplně opačné problémy. Jinak nemáš se zač omlouvat. Asi máš pravdu.

Jinak díky za reakce. Dám tomu ještě čas a uvidíme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Sat 6.12.2008 14:36    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
No, se mnou se jednou chlap rozesel, protoze mel zdravotni trable a mj i v teto oblasti. Ja jsem toho litovala par tydnu, nez jsem se oklepala, on toho litoval nekolik let. Tak si to Jakubicku zvaz...


A to je to, proč se v tom pořád babrám. Protože už teď vím, že bych toho litoval, no. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Sat 6.12.2008 16:43    Post subject: Reply with quote

Jakubíček wrote:
Rhiannon wrote:
No, se mnou se jednou chlap rozesel, protoze mel zdravotni trable a mj i v teto oblasti. Ja jsem toho litovala par tydnu, nez jsem se oklepala, on toho litoval nekolik let. Tak si to Jakubicku zvaz...


A to je to, proč se v tom pořád babrám. Protože už teď vím, že bych toho litoval, no. Sad


no tak kdyz vis, ze bys litoval, ta to nedelej, ne Myslik
ona se s tebou snad rozejde sama, kdyz ji neco nebude vyhovovat, ja porad nechapu, proc se chces rozejit za ni.

Jakubíček wrote:
Kyo wrote:
Protože to jsou jenom kecy. Ani jedna z vás ho sice tady nestaví na první místo ale ve skutečnosti většina z vás by se kvůli blbýmu sexu po nějaký době s klukem rozešla.. Smile Myslim ze zdaleka ne jen u chlapu je na prvnim miste..

Co dodat....

No co dodat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms