sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod? Ano či Ne?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jakubíček*
Guest





PostPosted: Wed 3.12.2008 17:52    Post subject: Rozchod? Ano či Ne? Reply with quote

Potřeboval bych názor od opačného pohlaví.
Mám celkem velký problém a už delší dobu mě užírá. Po několika letech "samoty" jsem poznal skvělou dívčinu. Maximálně jsme si rozumněli, měl jsem najednou chuť dělat věci, nad kterýma jsem před tím ohrnoval nos, tak jak jsem přežíval ze dne na den, tak jsem byl najednou plný plánů do budoucna a pak se to najednou zvrhlo. Nastaly nějaké problémy v rodině, pak jsem se osypal nějakýma pupínkama a kožní mi zakázala jakékoliv sexuální aktivity, pak problémy s erekcí, které jsem nikdy neměl, ztráta chuti na sex a toto trvá již přes 3měsíce a nijak se to nelepší.
Strašně mě to užírá, pač milování hraje ve vztahu hodně velikou roli a prostě mě hodně mrzí, že toto všechno je teď pro nás oba tabu.
Kožní mi řekla, že ještě tento rok, bude vše v pořádku, ale je to stále stejné a chuť na sex nulová.
Přítelkyně je skvělá, říká, že mě nedá, že se to vše vyřeší a bude to zase super, ale pokud nevidím nějaké zlepšení, tak prostě panikařím. Přítelkyni vidím jen o víkendech, jelikož studuje mimo město a o to více mě to trápí, když ke mně přijede na víkend a v posteli ležíme jak po 30ti letém manželství. Sice namítnete, že můžu partnerku uspokojit i jinak, než se to vylepší, ale toto fungovalo jen ze začátku. Přítelkyně má teď hodně učení, jelikož má zkouškové a je hodně vystresovaná, říkala, že teď nemá až takovou potřebu, ikdyž přiznává, že ji sex trochu chybí, ale já prostě nevím, co s tím. Běhám po všemožných doktorech, abych to co nejdříve vyřešil, ale výsledek žádný.
Hodně teď přemýšlím, že bych ten vztah ukončil, jelikož nechci, aby se se mnou babrala v těchto problémech, když může mít v jiném vztahu vše, co k němu patří. Vím, že by mě hodně mrzelo, kdybych ji ztratil, protože je to poklad a hrozně ji miluji, ale zase na druhou stranu takhle fungovat kdo ví jakou dobu a vědět, že partnerka strádá, ikdyž to nedává na jevo taky nechci. Jsme spolu necelý půl rok a už se to všechno takhle sere.
Se bojím, že ten rozchod bude asi nevyhnutelný, ale pořád si říkám, že se rozejít před Vánocema by bylo hnusné a zvlášť, když se teď potřebuje soustředit na všechny ty zkoušky, ale ve skutečnosti je to jen záminka pro mě, abych to ještě nezabalil.

Rád bych se tedy zeptal. Co si o tom myslíte? Prostě bych moc rád věděl, co se přítelkyni honí hlavou, když je v této situaci, ale i když mi dává na jevo, že je vše ok, tak mám někdy pocit, že zase až tak ok to není.
Možná jsem se chtěl jen vykecat, ale kdyby se vám chtělo napsat sem pár písmenek, budu rád. Embarassed
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 3.12.2008 18:04    Post subject: Reply with quote

Chápu to dobře, že se vzájemně milujete, všechno je fajn, ale nějakou dobu teď ze zdravotních důvodů nemůžete mít sex, přítelkyně říká, že jí to nevadí, a ty se s ní chceš pro jistotu rozejít, kdyby jí to přece jenom vadilo? Shocked To zní skoro jako dobré téma na absurdní drama.

Myslím, že nedostatek sexu opravdu nebude hlavní problém tohoto vztahu Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Wed 3.12.2008 18:17    Post subject: Reply with quote

Ve vztahu (a v životě obecně) se budeš ještě potýkat s tolika problémy, že kdybys to měl pokaždý takhle rychle zabalit, s nikým nevydržíš. Možná se na to až příliš soustředíš. Tak zoufale chceš, aby to bylo dobré, až je skoro nemožné, aby se ti to splnilo.

Chápu, že je to nepříjemné, ale pokus se trochu víc uvolnit, trochu míň se na to koncentrovat a hlavně se nesnaž hned "utíkat".
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Wed 3.12.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček*
Guest





PostPosted: Wed 3.12.2008 18:23    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Chápu to dobře, že se vzájemně milujete, všechno je fajn, ale nějakou dobu teď ze zdravotních důvodů nemůžete mít sex, přítelkyně říká, že jí to nevadí, a ty se s ní chceš pro jistotu rozejít, kdyby jí to přece jenom vadilo? Shocked To zní skoro jako dobré téma na absurdní drama.

Myslím, že nedostatek sexu opravdu nebude hlavní problém tohoto vztahu Mr. Green


Asi to vážně moc hrotím, no. Přiznávám. Jen prostě ta doba se stále prodlužuje, zlepšení nikde a už mě to celkem deptá. Navíc si připadám jak nějaký frigidní chlap, pač zájem o sex totálně opadl a s tím i vše okolo. Partnerka mě pomalu nevzruší i kdyby se na hlavu stavěla a při tom je to fakt přitažlivá holčina a prostě jsem z toho na nervy, no. Vše klape, jen v posteli to stojí za .......
Back to top
 
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Wed 3.12.2008 18:23    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Ve vztahu (a v životě obecně) se budeš ještě potýkat s tolika problémy, že kdybys to měl pokaždý takhle rychle zabalit, s nikým nevydržíš. Možná se na to až příliš soustředíš. Tak zoufale chceš, aby to bylo dobré, až je skoro nemožné, aby se ti to splnilo.

Chápu, že je to nepříjemné, ale pokus se trochu víc uvolnit, trochu míň se na to koncentrovat a hlavně se nesnaž hned "utíkat".


Snad nevadi, kdyz to qoutnu, at si to J. muze precist Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Wed 3.12.2008 18:24    Post subject: Reply with quote

Snowy, já jsem ale blbá Smile Dávám to automaticky u podobných témat. Uvedeno do pořádku Smile.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 3.12.2008 20:29    Post subject: Re: Rozchod? Ano či Ne? Reply with quote

Jakubíček* wrote:

Hodně teď přemýšlím, že bych ten vztah ukončil, jelikož nechci, aby se se mnou babrala v těchto problémech, když může mít v jiném vztahu vše, co k němu patří. Vím, že by mě hodně mrzelo, kdybych ji ztratil, protože je to poklad a hrozně ji miluji, ale zase na druhou stranu takhle fungovat kdo ví jakou dobu a vědět, že partnerka strádá, ikdyž to nedává na jevo taky nechci.

Mně nepřijde debilní, že spolu nespíte, protože máš zdravotní problémy, ale že chceš dopředu rozhodovat za ni a rozejít se, i když jí to zřejmě nevadí (ale podle tebe by možná by vadit mohlo nebo mělo).
Tak spolu dočasně nespíte, no a? Až se uzdravíš, zase budete. Nevidím v tom problém.

Působí to na mě, že buď není všechno tak ideální, jak píšeš, a tohle je pro tebe záminka k rozchodu, nebo ji máš tak moc rád, že se bojíš, že ti dá kopačky jako první a myslíš si, že tě to bude bolet víc, než když to skončíš jako první ty.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 3.12.2008 20:32    Post subject: Reply with quote

a ze by ji mohlo mrzet, ze se s ni rozchazis, prestoze ji to opravdu nevadi te nenapadlo?
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček*
Guest





PostPosted: Wed 3.12.2008 20:35    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Ve vztahu (a v životě obecně) se budeš ještě potýkat s tolika problémy, že kdybys to měl pokaždý takhle rychle zabalit, s nikým nevydržíš. Možná se na to až příliš soustředíš. Tak zoufale chceš, aby to bylo dobré, až je skoro nemožné, aby se ti to splnilo.

Chápu, že je to nepříjemné, ale pokus se trochu víc uvolnit, trochu míň se na to koncentrovat a hlavně se nesnaž hned "utíkat".


Máš pravdu, přijdou i horší věci, ale být ve stavu, kdy máte v posteli přítelkyni, kterou milujete a s váma to ani skoro ani nehne, ikdyž se snaží a to vám není ani 30, tak to je pro mě celkem velký problém. Sice mi bylo řečeno, že je to určitě jenom přechodné, ale je to na palici. Sad
Back to top
 
Jakubíček*
Guest





PostPosted: Wed 3.12.2008 20:48    Post subject: Re: Rozchod? Ano či Ne? Reply with quote

mexxie wrote:
Jakubíček* wrote:

Hodně teď přemýšlím, že bych ten vztah ukončil, jelikož nechci, aby se se mnou babrala v těchto problémech, když může mít v jiném vztahu vše, co k němu patří. Vím, že by mě hodně mrzelo, kdybych ji ztratil, protože je to poklad a hrozně ji miluji, ale zase na druhou stranu takhle fungovat kdo ví jakou dobu a vědět, že partnerka strádá, ikdyž to nedává na jevo taky nechci.

Mně nepřijde debilní, že spolu nespíte, protože máš zdravotní problémy, ale že chceš dopředu rozhodovat za ni a rozejít se, i když jí to zřejmě nevadí (ale podle tebe by možná by vadit mohlo nebo mělo).
Tak spolu dočasně nespíte, no a? Až se uzdravíš, zase budete. Nevidím v tom problém.

Působí to na mě, že buď není všechno tak ideální, jak píšeš, a tohle je pro tebe záminka k rozchodu, nebo ji máš tak moc rád, že se bojíš, že ti dá kopačky jako první a myslíš si, že tě to bude bolet víc, než když to skončíš jako první ty.


Ztratit ji opravdu nechci a jestli by mi dala kopačky ona nebo já ji vyjde dle mého na stejno, protože bych o ni přišel tak jak tak, jen kdybych se s ní rozešel já, tak bych si to vyčítal. Nejsem nějaký Casanova a když jdu do nějakého vztahu, tak s tím, že počítám, že to bude navždy.
Nevím, no.
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 3.12.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

Víš, co by se pravděpodobně stalo, kdyby ses s ní opravdu rozešel s tímhle vysvětlením (že jí nechceš bránit ve šťastném sexu, a když to nejde s tebou, tak holt s někým jiným)? Že je to na tuty jen záminka, protože už ji nechceš/nemáš rád. Ptal ses na názor opačného pohlaví, to je ten můj. Mě by napadlo první právě tohle Embarassed Možná nejsem typický vzorek dnešních žen Twisted Evil, ale ujišťuju tě, že pro většinu z nás má sex daleko menší význam než pro vás (zase - většinu, ne všechny) a občas klidně vydržíme delší sexuální abstinenci v jinak fungujícím láskyplném vztahu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Wed 3.12.2008 21:29    Post subject: Reply with quote

Díky za všechny názory. Moc si toho vážím. Prostě bych rád, aby bylo vše perfektní, vše klapalo na 100% a tak nějak to všechno kolabuje. Sad
Moc mě to mrzí a nevím si rady a tak panikařím. Sad
U lékaře se mě ptali, jestli mě partnerka vůbec vzrušuje a ono je těžké udělat nějaký závěr, když vás nevzrušuje vůbec nic a to, co bylo kdysi samozřejmostí, tak teď je vše minulostí.
Prostě si teď připadám odepsaný a mám pocit, že to odnáší i přítulka. Crying or Very sad
Ale doporučuji jako dietu. Tak jak jsem nemohl shodit ani kilo, tak už je 7 dole.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Wed 3.12.2008 21:36    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Velveta on Fri 24.4.2009 12:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 3.12.2008 22:02    Post subject: Reply with quote

Vidis to vsetko moc v ciernom, myslim si, ze keby to ze nemozes mat sex bolo pre tvoju holku taka velka prekazka, riesila by to sama rozchodom. Kedze to neurobila, vidis, ze ta ma rada a ocividne sex pre nu momentalne nie je az taky prioritny, ako si mozno myslis, ze je. Zbytocne to neries a nehrot...ja som tiez prezila nejaku dobu bez sexu s priatelom, lebo mal nejake problemy sice ineho charakteru ale jednoducho nemal chut a nebol to pre mna vobec velky problem...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Wed 3.12.2008 23:38    Post subject: Re: Rozchod? Ano či Ne? Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 5.1.2011 21:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms