sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tlustá
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Tue 23.9.2008 10:28    Post subject: Reply with quote

No, ještě že jsem si ten příspěvek nepřečetla. Díky Hansi, že jsi to zeditoval, já bych to asi ve svém stavu nedala...
Já vím, že je to asi blbost, když to řeším a chápu pana NaK, že se mu zdám jako blbá kráva. Jenže on ten problém není jen v tomhle. Nechtěla jsem to tady rozebírat, jenže asi budu muset. On je totiž ženatý a teď se jedná o jeho rozvodu. A já jsem z toho psychicky úplně vyřízená. A když jsem si včera volali a on ještě začal s tím hubnutím, tak mě to úplně položilo. Samozřejmě první, co mě v tu chvíli napadlo, i když je to asi blbost, bylo, že když nezhubnu, tak se nerozvede (tady můžete názorně vidět, jak na tom jsem). Jenže se mě to tak strašně dotklo, protože se mi rázem vybavilo to, co jsem zažila v minulým vztahu, že jsem neměla naprosto žádnou sílu na nějakou ledovou sprchu, na to já opravdu se svojí povahou nemám, to jste mohli poznat vlastně i z toho, že si beru tak strašně k srdci takovouhle pro někoho nevinnou poznámku.
A rozhodně nejsem žádná tyranka...já jsem vlastně ta, co si tak trochu nechá ve vztahu ubližovat. A ty chlapi to vycítí...když mi tohle řekl, že bych měla zhubnout, tak jsem prostě mlčela. Nedokázala jsem nic říct. Já vím, že je to můj problém a problém mojí psychiky, jenže prostě nevím, co s tím mám dělat.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Tue 23.9.2008 11:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Tue 23.9.2008 11:55    Post subject: Reply with quote

No zrovna otázka, jestli nechce zhubnout, mi připadá dost blbá, protože buď chce a tohle bude jen další frustrace, nebo nechce a pak je to taky blbý Laughing Ale to strašně záleží na tom člověku, jak svoje tělo bere, jestli má opravdu nadváhu, nebo normální postavu a ten druhý by chtěl extra štíhlou... atd.

Já třeba klidně do přítele ryju, protože nadváhu má, ví to a je mu relativně jedno. Takže to pak má nějaký motivační účinek (možná Mr. Green )
Kdyby se z toho hroutil, tak si z něj legraci dělat nebudu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:12    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Agnes wrote:
jinak nepochopím chlapa, co dokáže do očí říct holce, aby zhubla. tak když se mu nelíbí jak vypadá, proč s ní teda začínal chodit? Shocked
tohle zase nechapu ja.
co je na tom za takovy straslivy prohresek, zeptat se partnera, jesti by treba nechtel zhubnout?

a pak proc s ni zacal chodit? vetsinou to snad o tele nebyva...

mně to prostě příjde docela blbý říct své milované osobě aby třeba zhubla...určitě je rozdíl v tom to říct kluk holce a holka klukovi.
když kluk vidí, že je holka na tohle téma citlivá jako např. Le chat, tak si myslím že ten kluk nemá zrovna soudnost
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:49    Post subject: Reply with quote

nevím Max, prostě mi příjde blbý říkat takové věci. všemu musí být snad alespoň trošku meze...
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

jasně že v tom rozdíl je.. mezi klukem a holkou obvykle prostě rozdíly jsou, ale chápu že některým zdejším dvěma babochlapům to do hlavy nejde Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16138
Location: up in the sky

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

Tak co si budem povídat, skoro každý má téma, na které je citlivý a které by radši snad zakopal někde hluboko pod zem... ať už je to postava, nebo cokoli jiného... a pak to chce asi zacházet hoodně opatrně a taktně...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 23.9.2008 12:57    Post subject: Reply with quote

já si to také myslím. říct chlapovi že je tlustý tak ten se společně se mnou tomu jenom zasměje a nic si z toho dělat nebude (alespoň většina) a říct to kluk holce, která ještě o své postavě pochybuje a není s ní spokojená, je to podle mně docela podpásovka.

chlap třeba bude alergický na to že mu ženská řekne že řídí jako debil, holka zase na toto Laughing

(já říct tomu svýmu že je tlustej tak se jenom zasměje, ale říct mu že neumí řídit, tak se mnou nemluví měsíc Laughing )
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:23    Post subject: Reply with quote

ježiš tohle stupidní rozdělování je fakt strašný. Rolling Eyes
chlapům se nesmí řikat, že neumí řídit, a ženským, že maj zhubnout...ještě že žiju na jiný planetě.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:34    Post subject: Reply with quote

a taky ženské citlivé na poznámky o řízení Mr. Green
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:37    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
chlap třeba bude alergický na to že mu ženská řekne že řídí jako debil, holka zase na toto Laughing


tak to ziju na stejny planete jak agnes Laughing
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 55

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:41    Post subject: Reply with quote

le chat wrote:
že jsem neměla naprosto žádnou sílu na nějakou ledovou sprchu, na to já opravdu se svojí povahou nemám, to jste mohli poznat vlastně i z toho, že si beru tak strašně k srdci takovouhle pro někoho nevinnou poznámku.
A rozhodně nejsem žádná tyranka...já jsem vlastně ta, co si tak trochu nechá ve vztahu ubližovat. A ty chlapi to vycítí...když mi tohle řekl, že bych měla zhubnout, tak jsem prostě mlčela. Nedokázala jsem nic říct. Já vím, že je to můj problém a problém mojí psychiky, jenže prostě nevím, co s tím mám dělat.


Já jsem taky tou studenou sprchou nemyslel žádný řvaní. Ono totiž i samotný ublížený mlčení je hodně...
Ty prostě lidi kolem sebe týráš tím, jaká jsi chudinka. Já mám takovou babičku... není na tom zdravotně nejlíp, al rozhodně ne nejhůř, přesto ze sebe dělá děsnou chudinku, díky tomu manipuluje s okolím. Jenže už i její milé a hodné děti (kterým pořád říká... "vždyť víte, jak já na tom s tou psychikou jsem") jí to nežerou a moc dobře vědí, že není tak slabá a ubohá, jak ze sebe dělá a už jim je bába prolhaná na obtíž a leze jim krkem, jen nemají sílu jí to říct, lžou jí a někteří možná tiše doufají, že už tu s námi dlouho nebude.

Jestli máš psychické problémy, jsou na to doktoři. Pokud se sebou něco neuděláš, dopadneš jako moje bábinka, akorát že ty tak o 35 let dřív než ona - ty už v tom kolotoči jsi dnes.

Ty vůbec nepotřebuješ podržet a politovat, ty máš síly dost - víc než si myslíš! Ani nevíš, kolik síly je v ženském mlčení a mučednictví. Chlapi se kvůli tomu můžou roztrhat, ale taky je tahle póza brzo unaví, když zjistí, že musí ženu chránit před jí samotnou.

Hodně lidí se schovává za "psychiku", protože ta nejde nijak uchopit - už je to holt moc věděcký a lékařský pojem, aby měl někdo takovou drzost říct, že ze sebe prostě zbytečně děláš chudinku. To, jak se cítíš a budeš cítit je tvoje volba. Níkoho jinýho. Ani ta bájná psychika není samostatný orgán, který produkuje pocity bez důvodu. Naopak. Jelikož tobě póza chudinky v podstatě vyhovuje (už v tom umíš docela chodit), tak jsi s tím nikdy nic nedělala, ale teď je toho trochu moc najednou a ten tvůj postoj tě žere samotnou.

Tak vyzkoušej něco jinýho - pro tebe neznámýho. Zkus si říct, že se složenýma rukama v klíně a slzama v očích stejně ničeho nedosáhneš a i tohohle chlapa od sebe po čase odstrčíš.

Máš to ve svých rukách a jen tvoje vina - jak se cítíš, protože jen ty to můžeš změnit. Držím ti palce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 55

PostPosted: Tue 23.9.2008 13:53    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
gigli wrote:
...ještě že žiju na jiný planetě.
ja teda asi taky, snad mame tu stejnou.
na te me planete jsou i chlapove citlivy na svou postavu a taky chlapi, kteri jsou mnohem taktnejsi nez zenske Surprised) (coz se od nich tak vetsinou tolik neceka, ze?)


Gigli, Max - souhlas.

Je děsně stupidní říkat, na co jsou chlapi citliví a na co ženský. Nikdy to totiž není pravda, pokud se nejedná třeba o přirozený strach o život apod.

Každému něco vadí a je otázkou VZÁJEMNÉ KOMUNIKACE, aby si lidi vyříkali, jestli je problém v tom, kterému něco vadí, nebo problém v tom, který (chtíc či nechtíc / častěji či méně často) dloubne do citlivého místa.

Mně osobně vstávají vlasy hrůzou, když slyším, že ženské se nemá ptát na věk, váhu a kdeco ještě. Na to vždycky říkám, že si myslím, že to platí na namyšlené ženské - takové ženské bych se na to nezeptal - ale jelikož Ty na mně působíš rozumným dojmem, tak jsem tak drzý a ptám se... "Kolik že ti teda je?"

Já vím, na některé poměry jsem možná neomalený, ale zase rád buduju vztahy na důvěře, ne na lžích a právě tyhle uctivostní přetvářky a prvidla, co se smí a nesmí říkat, jsou kvalitní živnou půdou pro lži. Všem zarytým zastánkyním nesmyslné galantnosti vřele gratuluji.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms