sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tlustá
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Mon 22.9.2008 17:56    Post subject: Tlustá Reply with quote

Holky, poradíte mi Crying or Very sad ? Mám nového přítele, asi dva měsíce. Do teď bylo všechno OK? byla jsme pro něj nejkrásnější na světě atd., znáte to. Ale dneska mi řekl, jestli bych trochu nezhubla...úplně mě to srazilo, protože tohle přesně dělal bývalej a strašně mi tím ubližoval. Teď jsem měla pocit, že jsme konečně našla chlapa, kterýmu to nevadí, jaká jsem, ale asi ne. Pak když pochopil, že mi tím ublížil, tak to zamlouval a tak, ale zůstalo to ve mně a strašně se tím trápím. Btw. mám 169 cm na 64 kg...asi je to debilní téma, tak se předem omlouvám, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat. je to pro mě strašně citlivá věc, jsme na to hrozně háklivá a je to pro mě to nejhorší co mi může chlap říct, vzhledem k předchozím zkušenostem...moc děkuji za případné názory a rady.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.9.2008 17:59    Post subject: Reply with quote

64kg na 170cm a jsi tlustá?proboha ať ten chlap otevře kukadla!
já mam 182cm a vážím stejně a všichni mi říkají abych přibrala Shocked


koukam že ve dnešní době pokud nejsi anorexie, jsi asi totálně out a looser Shocked Shocked ach
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:00    Post subject: Reply with quote

musis se smirit s tim jaka jsi, zadny tintitko asi nejsi ale vylozene tlusta urcite taky ne, vzdyt mas skoro 170 cm a na 175 je to optimální váha.

hubnout kvuli nemu urcite nebudes. tak nevim co chces resit. proste to hod za hlavu nebo si to s nim vyrikej, pripadne mu rekni co by se ti libilo jinyho na nem.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:02    Post subject: Reply with quote

plně souhlasim s Kyem Smile

jinak nepochopím chlapa, co dokáže do očí říct holce, aby zhubla. tak když se mu nelíbí jak vypadá, proč s ní teda začínal chodit? Shocked
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:03    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
plně souhlasim s Kyem Smile

jinak nepochopím chlapa, co dokáže do očí říct holce, aby zhubla. tak když se mu nelíbí jak vypadá, proč s ní teda začínal chodit? Shocked


No právě...jak říkám, první týdny jsem byla nejkrásnější a teď začíná hledat chyby...jenže mně to bude strašně trápit, j se znám, ráda bych se řídila Kyovou radou a vysrala se na to, jenže já prostě taková nejsem Confused .
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:05    Post subject: Reply with quote

nejkrásnější si určitě nebyla, nebuď naivní.. Smile pak se vyvaruješ takovejmhle zklamáním. prostě musíš brát sama sebe takovou jaká jsi a musej tě tak brát i ostatní.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:06    Post subject: Reply with quote

le chat, uplne te chapu. Vim, ze Kyo ma v tomhle asi pravdu, ale zas nevidi poc citlivou holcici slupku, co se tyce postavy. Zrejme nemas zas tak pozitivni vztah ke svemu telu, proto te to tak rozhodilo. Urcite by to chtelo na to zapracovat a jedine mu rict, co se mu na tobe nelibi, ze ty jsi spokojena.
Jinak tohle znam moc dobre, sice to na me vykrikuje ze srandy, pac pry se mu libi, jak se pak certim, ale taky se me to dotyka. Hlavne vim, ze ma pravdu...pac jsem za nas vztah fakt pribrala, ale i tak nam nemaj chlapi co vycitat. Oni tloustnou taky. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:07    Post subject: Reply with quote

Kyo ty seš zase jednou jedovatě upřímnej,co Laughing Laughing

zeptej se ho co konkrétně se mu na tvé postavě nelíbí a jestli mu opravdu dost záleží na tom, abys zhubla...pokud se z toho nějak vykecá, tak na to prď Smile
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:21    Post subject: Reply with quote

Arrow Rage On mi taky teď řekl, že to myslel za srandy, ale víš co, ten červíček tam hlodá...
Arrow Agnes On se z toho vykecal, jenže já jsme tak strašně na tohle téma citlivá, že na to budu myslet ještě hodně hodně dlouho.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dreamgirl
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 14 Feb 2008
Posts: 2411
Location: In my dream :))

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:34    Post subject: Reply with quote

le chat Arrow určitě s tebou není kvůli postavě!! Souhlasim s Agnes, taky bych se ho narovinu zeptala, co konkrétně se mu na tvé postavě nelíbí. Uvidíš co ti na to řekne, když to přejde a bude se vykecávat, taky bych to nechala plavat.. nemyslel to špatně. Kluci to neberou tak, jak mi holky.. nás se to dotkne Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:39    Post subject: Reply with quote

No ja mam na toto jednoznacnu odpoved.
"Nepaci sa ti? Najdi si inu..Ja som so sebou spokojna."
Predpokladam ze tvoj priatel tiez nie je Brad Pitt 2.
Je pravda, ze baby vacsinou beru tieto vtipky a narazky dost vazne...a muzi radi podpichuju...Preto nie je od veci mat rada svoje telo a pacit sa hlavne sama sebe.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37792
Location: Praha

PostPosted: Mon 22.9.2008 18:49    Post subject: Reply with quote

ja vidim zaklad v tom jestli ty sama jsi se sebou spokojena.jestli ne a jsi treba jen lina zkusit na sobe zapracovat tak bych to brala jako vybornou provokaci a motivaci v jednom Wink a jestli jsi sama spokojena a menit se nechces tak bych mu rekla presne to co napsala fantagiro,pripadne mu sdelila co on by na sobe mohl vylepsit Very Happy ja jsem zazila s ex podobnou situaci,jen s tim rozdilem ze ja jsem se sama tak blbe zeptala co by na me slo vylepsit a on okamzite rekl ze postava
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)


Last edited by spanish.eyes on Mon 22.9.2008 20:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 22.9.2008 19:08    Post subject: Reply with quote

ale vždyť on ji neřekl, že je tlustá. Jen řekl, jestli by trochu nezhubla. Mi to prostě přijde normální, já nevím. Embarassed Mi to přijde podobný jako kdybych řekla příteli, jestli by si nenechal narůst vlasy, že mu delší střih sluší - říkám tím snad, že teď vypadá jak blb? Ne! Jen by se mi prostě líbil ještě víc, kdyby měl jiný účes.

Quote:
určitě s tebou není kvůli postavě!! Souhlasim s Agnes, taky bych se ho narovinu zeptala, co konkrétně se mu na tvé postavě nelíbí
To tedy nedoporučuju, kor když je La chat na tohle téma citlivka. Já se jednou zeptala a zjistila jsem, že se mi kalhotky zařezávají do boků a že mám rozblemcané břicho. (byla to pravda, jen jsem holt doufala, že mi řekne, že jsem úžasná, tak ať neblbnu Laughing ) Prostě na divnou otázku divná odpověď. Měla jsem, co jsem chtěla.

A Spanish.eyes má pravdu. Nemrzí Tě to proto, protože třeba na tom něco bude? Nechci být nezdvořilá nebo netaktní, ale prostě když to vezmu zas ze svého příkladu, tak vím, že když mi chlap v době mé krásné postavy, kdy jsem fakt dřela, řekl něco divného, tak jsem ho slušně poslala do háje a dál to neřešila, protože jsem byla se sebou spokojená. Jenže když jsem věděla, že má pravdu, tak mě to o to víc štvalo, že si toho všiml i on. Já si říkám, že když už mi chlap (tedy alespoň můj) řekne něco takového, tak už je to asi blbý.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37792
Location: Praha

PostPosted: Mon 22.9.2008 19:16    Post subject: Reply with quote

mne to prijde uplne prirozeny ze mi chlap rekne ze bych se mu treba libila s mensim zadkem,konec koncu ja sama sobe taky a kdyz tim udelam radost hned dvema lidem tak je to pro me vetsi motivace nez pohled do zrcadla ktery bych nejradsi rozflakala Laughing (jo a fakt mluvim z praxe,mam temer totozny fyzicky parametry jako la chat).a navic bys tim jemu i sobe ukazala ze mas pevnou vuli a to je nakonec mnohem dulezitejsi nez nejakych par kilo sem nebo tam
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)


Last edited by spanish.eyes on Mon 22.9.2008 20:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 22.9.2008 19:18    Post subject: Reply with quote

spanish.eyes wrote:
ja vidim zaklad v tom jestli ty sama jsi se sebou spokojena.jestli ne a jsi treba jen lina zkusit na sobe zapracovat tak bych to brala jako vybornou provokaci a motivaci v jednom Wink a jestli jsi sama spokojena a menit se nechces tak bych mu rekla presne to co napsala fantagiro,pripadne mu sdelila co on by na sobe mohl vylepsit Very Happy ja jsem zazila s ex podobnou situaci,jen s tim rozdilem ze ja jsem se sama tak blbe zeptala co by na me slo vylepsit a on okamzite rekl ze postava


souhlasím, nevím prčo se do něj tak opíráte, neřekl v podstatě nic strašného. On nemlže za to že jsi v tom citlivka a asi ti tím ani nechtěl ublížit. M8 tě rád takovou jaká si ale holky která z vás svého příteloe nějak nevylepšuje, nepodstrkuje mu nenápadně co má nosit atd. Chce to mít jen pozitivnější vztah sama k sobě a pak tohle přejdeš.
a říkat někomu aby si našel jinou je blbost, protože by vás mohl vzít za slovo, takže tenhle argument nedoporučuju.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms