sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neměla jsem první lásku a moc mi chybí
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9466

PostPosted: Tue 26.8.2008 6:12    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Velveta on Sat 18.10.2008 11:57; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 26.8.2008 7:52    Post subject: Reply with quote

Tu gratulaci k miminku si Milísek asi nepřečte když nevidí skryté příspěvky Cool
Ed.Aha, už vidí.


Last edited by waxeipahdeth on Tue 26.8.2008 7:54; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43099

PostPosted: Tue 26.8.2008 7:52    Post subject: Reply with quote

tak ja si vedu denik, od nejakych 13ti, 14ti... a tam mam vzdycky to obdobi do koho jsem byla zamilovana je vyzdobene v "jeho styllu" .. treba jeden ma nejakou prezdivku tak tam jsou z pismenek ty prezdivky skladane, obrazky vztahujici se k jeho jmenu, nebo neco podobneho... proste blazen uplny, prepsane treba smsky, apod. a ten denik nevyhodim, takze to mam schovane a rada na to vzpominam. Jinak ale takova opravdodva prvni laska je muj nynejsi pritel. jsem s nim tri roky, ted uz je to samozrejme poradny vztah a ne nejake zamilovane prochazky, ale na nase uplne zacatky taky rada vzpominam, cely nas prvni rok byl naivne krasne zamilovany a uzasny... a myslim, ze at se stane cokoliv rada na nej budu vzpominat dal...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 26.8.2008 13:09    Post subject: Reply with quote

Taky si vedu deníček, kde mám zápsiky o klukách, který prošli mým životem. Někdy je docela vtipný si to pročítat... Smile ale moje první opravdová láska proběhla teprve když mi bylo 21.Byl to expřítel. Věci, který mám od něj nebo nějak souvisí s naším vztahem mám schovaný v krabici pod postelí. nějak mi bylo líto to vyhodit...ale nehrabu se tím, vlastně od tý doby, co jsme se rozešli (tj. skoro před rokem), jsem tu krabici neotevřela.
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20132

PostPosted: Tue 26.8.2008 13:12    Post subject: Reply with quote

Já jsem si taky dřív psala deníky, ale nějak jsem je povyhazovala. ALe vzpomínám že když jsem si je pročítala tak jsem se smála sama sobě jak jsem se to chovala. Těch deníků je mi asi víc líto než vyhozených fotek a dopisů od bývalých.
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Fri 29.8.2008 8:18    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Milisku a jake byly zacatky s manzelem?
To nebyly zadne polibky, prochazky v parku, vylety a kina?


S manželem byly, to jo Smile to je krásný a moooc si toho vážím. Já si nestěžuju a jeslti to tak vyznělo, tak to tak nebylo myšleno Smile Ale já sjem myslela, že až budu stará, tak nebudu mít na co z mládí vzpomínat (myslím SŠ a VŠ)... vnoučatům budu max vyprávět, jak sjem byla blbá, že sjem se jen učila, bála se chlapů a radši seděla doma, jen abych si nemusela s nikým povídat Rolling Eyes


jinak je to fakt zajímavý, sms jsem taky žádný nedostala Smile s manželem sjem spolu skoro hned bydleli, tak nebylo co řešit. A od bývalýho sjem dostala tak leda sms o tom (tak jednou za 14 dní, že si uklidil a při tom našel nějakou ponožku, hru nebo kondom... no debil). Ale vidím, že spousta lidí nemá "romantickou krabičku" Smile jenže já sjem to ani neprožila....
Back to top
View user's profile Send private message  
Milísek
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 25 Nov 2007
Posts: 743

PostPosted: Fri 29.8.2008 8:19    Post subject: Reply with quote

a děkuju za gratulace k miminku, to je tak krásný pocit, že jsem nikdy nečekala, že to může být takové... ale to sem naptří, pardon Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6830

PostPosted: Fri 29.8.2008 13:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 29.8.2008 16:26    Post subject: Reply with quote

No ja mam spomienky "len" s mojim manzelom terajsim... mame spolocne pohladnice, darceky co sme si davali, fotky... s nikym inym som nechodila, takze mi to ani nechyba. Jedine co mam z obdobia predtym si stare denniky plne toho aka som nemozna a chcem niekoho, kto mna nie (pravdepodobne) a ako sa neviem rozpravat s ludmi atd. Takze asi kusok podobne.

Dolezite je to, cim zijes teraz. Teraz mate moznosti si utvorit pamiatky a spomienky, ku ktorym sa budete vracat povedzme o pat, desat rokov... Smile
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms