sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zrada
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 8.7.2008 10:23    Post subject: Reply with quote

no a hlavně ten jeho "velký zájem" o dítě Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 8.7.2008 10:48    Post subject: Reply with quote

Já si myslím, že ten chlap je prostě nezralý Confused Nezáleží na tom, jak dlouho spolu byli, na dítě prostě asi ještě psychicky nemá. Otázka je, jestli kdy vůbec bude mít.
Asi bych navrhla, aby to s ním kamarádka ještě jednou zkusila. Ne teda, aby se k sobě rovnou nastěhovali, ale aby se začali vídat, chodit na rande, a hlavně aby trávili čas jako rodina. Aby on měl možnost ukázat, že se změnil a že o ně o obě opravdu stojí a ona aby si pozdějc třeba nevyčítala, že tomu ještě nedala šanci. Jasně stanovit pravidla, co jo a co ne.
Upřímně řečeno ale pochybuju, že chlap, který se ukáže na návštěvě jednou za týden, bude nějak moc překypovat zájmem. Nejspíš si vůbec neumí představit, co péče o mimino obsahuje a jakmile ho do toho kamarádka zasvětí, zdrhne znova Confused Jestli tady ten zájem není jenom na oko, aby nevypadal jako úplný hajzl. Takhle bude aspoň moct říct, že se snažil, ale ona nechtěla.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8852

PostPosted: Tue 8.7.2008 10:49    Post subject: Reply with quote

a hlavne lidi se nezmeni. ne v takhle zasadnich vecech. myslim, ze kdyz se sama bude v klidu a podle svyho starat o malou, bude to ve vsech smerech prospesnejsi nez samy hadky, trapeni, plac a ke vsemu i to nasili. ön si to totiz clovek tezko pripousti, ale samota NENI nejhorsi mozna varianta
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37847
Location: Praha

PostPosted: Tue 8.7.2008 11:12    Post subject: Reply with quote

ja bych nic nedelala na miste X a vratila bych se k nemu jen v pripade ze by se HODNE snazil.a hlavne dlouhodobe..coz uprimne neverim ze se stane,stejne jako mexxie na me pusobi jako nevyzraly individum ktery jeste potrebuje delat vlny,coz neni pro zakladani rodiny uplne stastny.a jak pise lolita-verim sice ze X ho miluje ale silny faktor tady bude strach ze samoty,zvlast po 5 letech,clovek to vidi vsude kolem sebe..takovych vztahu drzi IMHO pohromade jen diky nemu Embarassed
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 8.7.2008 13:26    Post subject: Reply with quote

Ja by som asi neverila, ze sa zmeni, je to absolutne nezrely a nezodpovedny ani nie MUZ. Radsej byt sama, ako s debilkom, ktory si ma nevazi. Urobila chybu, ze ho ihned neopustila, ked ju udrel a bol agresivny.Myslim si, ze aj dieta vyciti, ked je jeho matka nestastna a je napatie medzi rodicmi.
Z tohto pribehu by sa mali ale poucit hlavne baby, ktore su vo vztahu s podobnymi agresivnymi polointeligentmi a porozmyslat, co potom ked s takymto otehotneju...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 8.7.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

Nemyslím si, že by to vyřešilo nebo zlepšilo občasný "randění". Zezačátku to může být v pohodě, protože právě tenhle způsob života s ní by mu vyhovoval. Žádná velká zodpovědnost za rodinu, volnej čas strávenej podle jeho gusta... Párkrát do týdne se překoná a bude se chovat mile, ona z něj bude nadšená, ale jakmile by spolu zase začli žít, bude za čas opět zklamaná... a další zklamání, další ztracenej čas s ním Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
PIGGGY
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 584

PostPosted: Tue 8.7.2008 17:19    Post subject: Reply with quote

Ty holky mi je lito kor toho ditete, ktery uz odmalicka nebude zit s otcem. Ale prijde mi to v soucasne dobe jako nezodpovednost privist na svet dite aniz by si zene nebyla natolik jista, ze ON je ten pravý. Myslim ze po roce, po dvou se uz kluk pozna jaky je povahy. Je to natolik dlouha doba aby nedoslo k nejakym hadkam popr. k nasili Rolling Eyes Nebo jak se zachova ve stisneny situaci kdyz se musi narychlo rozhodnout. A timhle se predved Rolling Eyes Nerikam, ze je to chyba slecny, spis je mi ji lito. A takovy chlapy no spis ubozaci by se meli strilet Evil or Very Mad
Nedokazu si predstavit co bych delala na jejim miste Confused
_________________
I don't want to fall in love
Just want to have a little fun
Then you came and swept me up and now I'm done so done
Falling madly deeply I
Surprise myself enough to find
That what's become this love and now I'm done so done, I'm done
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 8.7.2008 21:11    Post subject: Reply with quote

Hyenečka: no jasně, tak s těmihle dalšími informacemi už to nevypadá nijak pozitivně. Jasně, že mi to nepřijde v pohodě. Já chápu, že ženský maj (nejen v těhotenství) vinou hormonů výkyvy nálady... ale holky, řeknu vám, někdy je to peklo. Zejména ve chvíli, kdy se na to dotyčná ráda vymlouvá a bez skurpulí si vybíjí své momentální nálady na partnerovi. Zažil jsem to jednou a to bylo fakt k nevydržení. Jekyll a Hyde hadr.

Zpět k tématu: za těchto okolností to opravdu vypadá na zcela nevyspělého jedince, který očividně není připraven být polovinou partnerského svazku. A pokud jí mlátil, nechápu, jak ho po tom všem ještě může milovat. Jo, vím, že se to stává, ale já to prostě nechápu.
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26274

PostPosted: Wed 9.7.2008 5:37    Post subject: Reply with quote

Já taky ne..

Kamarádka se rozhodla, že to s nim zkusí, že si pak aspon nebude vyčítat, že mu nedala šanci. Zatim se budou jen scházet, jako na začátku, pak se uvidí.

Pocity z toho mam rozporuplný, štastná z toho nejsem, myslim, že na to dojede. Ale je to její věc. Myslim, že sama je nevyzrálá. Necení si sama sebe. V osmnácti, devatenácti, bych se možná zachovala taky tak. Byla jsem naivní. Ale dneska už ne. Jen nechci, aby pak trpěla třeba ještě víc a dítě to vnímalo.. Ach jo.

No každopádně jsem jí řekla, že to respektuju, ale on pro mě přestal existovat. Kdysi mě slovně bezdůvodně napadnul (byl nalitej a nasranej, že Káta chce zůstat v hospodě se mnou, dlouho mě neviděla, tak si to vybil na mě, že za to můžu, já tomu přitom jen mlčky přihlížela, byla to jejich věc) a to jsem překousla. To prakticky nic nebylo. Ale tohle už je moc, skončil. Nepřijmu ho a komunikovat s nim nehodlám. I když to bude těžký, když s Kátou chci fungovat normálně. Ale neumim se přetvařovat a ani to nehodlám dělat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:43    Post subject: Reply with quote

Hyenecka je to tazke davat niekomu rady, kto "to" nevidi. Mam tiez jednu taku kamaratku, ktora zije s alkoholikom, debilkom ktory je agresivny, nastastie nie voci nej ale aj to pride.
Po rokoch zbytocnych rad ohladne jej priatelov, vzdy si nasla nejakeho, ktory sa k nej choval ako ku handre, som sa na to vykaslala.
Niektorym zenam to vyhovuje byt v takejto pozicii, mozno si tym nieco riesia z detstva, alebo neviem.
KYM SAMA NA TO NEPRIDE, NEMA ZMYSEL JU PREHOVARAT.
Tak isto ta moja kamaratka, asi caka, kym jej ten chlap jednu vypali, dovtedy sa nespamata....
A pritom je to pekna baba s vs, dobrou robotou, sebestacna, len bez sebavedomia a sebaucty.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 9.7.2008 8:55    Post subject: Reply with quote

Přesně tak, kamarádka může jen poradit, podržet a nic nevyčítat. Rozhodnutí je na ní, musí na to přijít sama. Snad se stane zázrak a ten chlap dospěje, ale moc tomu nevěřím, vzhledem k tomu co jsi psala.
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Wed 9.7.2008 16:02    Post subject: Reply with quote

Já naprosto souhlasím s Mexx. Je to nezralej typ, kterej potřebuje od života trochu omlátit, aby se naučil zodpovědnosti předně k sobě. Takže být tou maminkou, stýkám se s ním hlavně kvůli tomu, aby se nenarušil vztah mezi miminkem a otcem úplně. Možná, že až otec pobere rozum, nakonec jim to vyjde, nebo se alespoň bude starat. Ale zcela určitě je nerozum uvazovat si ho na krk teď, kdy veškerou její energii potřebuje miminko a on by jí měl maximálně pomáhat a ne naopak...Takže, jestli to udělá naopak, šup s ním ze dveří! Wink
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Adelka-
Guest





PostPosted: Wed 9.7.2008 16:33    Post subject: Reply with quote

Nevracet se k němu, jeslti je agresivní, později by mlátil i vlastní dítě..
Back to top
 
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 9.7.2008 20:50    Post subject: Reply with quote

Jenze na tohle si kazdy musi prijit sam a tusila jsem,ze se k nemu vrati,a mozna je to dobre,protoze ac se to blbe chape,kazdy si tak nejak musi sahnout na dno,aby vnitrne pochopil,ze takhle uz dal nemuze,musi nastat nejaky ten zlom,kdy si clovek rekne:Tak a to byla posledni kapka. A pokud to rika pouze rozum a srdce jeste vaha,nedivim se,ze do toho sla.Jen ji preji,aby ji neublizil nejak vazneji a aby co nedrive pochopila,co v nem je. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Adelka
kytky 1, meta: 225
kytky 1, meta: 225


Joined: 08 Jul 2008
Posts: 206

PostPosted: Wed 9.7.2008 20:54    Post subject: Reply with quote

No ono pak se jí od něho nebude chtít hlavně no.. Takhle přivezli kamarádovi zmlácenou holku s rozdrcenou čelistí, ten její kluk jí tloukl hlavou o topení. No a jen co se ona probrala z narkózy, tak už u ní byl ten její a už se tam pusinkovali. Tohle asi nepochopim, každej by snad měl vědět, jakou má hodnotu. Rolling Eyes Sice chápu, že tady ta slečna má do toho s ním ještě dítě, ale podle mě je lepší žádnej chlap než takovej hajzl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms