sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Práce nebo vztah
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 20.4.2008 20:00    Post subject: Reply with quote

bajo, vidis ja myslela, ze uz letos koncis..to jsem nejak predbehla Wink to je skvely, ze spolu budete bydlet. zaslouzite si to po tom vsem odrikani. a i kdyz budete mit oba hodne sve prace, tak se aspon vedle sebe budete probouzet a usinat spolu, vis:) To se musite moc tesit.

my jsme meli nejakou krizi, ale zda se, ze je zazehnana. a myslim, ze oba jsme si toho dost uvedomili. tak uvidime, jak to bude dal. u nas je to strasne slozite.. Confused
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 20.4.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

tak to je hlavni, kdyz na tom budete pracovat ted oba Smile /kdesi jsem od tebe cetla, ze te necim pritel ohledne otazky vaseho vztahu moc potesil Razz /
a on je ted zas nekde mimo CR, nebo v jinem meste? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 20.4.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

no, snad... kdyz ono to moc ovlivnit bohuzel nejde Sad
v jinem meste, tam u vas na morave Wink
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Tue 22.4.2008 21:42    Post subject: Reply with quote

Quote:
Popravde receno, mne osobne pripada prace letusky jako ta z kategorie "ne moc narocna" .. sice casto nespi doma, ale zase pak ma zas volno, kdy je doma nekolik dni v kuse... Jiny lidi pracujou v miste bydliste od nevidim do nevidim, domu se chodi jenom vyspat, jsou stresovany z prace, delaj na smeny treba...
Proste mi to nepripada tak dramaticky.

chtěla jsem napsat, že tady s tim souhlasim, ale nevěděla jse, že třeba měsíc není doma, mám kamarádku letušku a většinou je k dispozici, chodili jsme i pravidelně cvičit...jasně občas měla práci, tak nešla, ale zase ne tak často...a taky myslim, že se pokaždý lítá s jinym pilotem, ne? Teda zase tolik jich není, ale točí se to...já bych řekla, že třeba zdravotní sestry a doktoři- to je větší riziko
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 23.4.2008 14:10    Post subject: Reply with quote

Ono totiž dost záleží, jestli jsou to chartery nebo pravidelný lety. S pravidelnýma jde leccos naplánovat, ale plán charterů je k dispozici třeba jen týden předem, takže se ani volno moc plánovat nedá Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 23.4.2008 14:17    Post subject: Reply with quote

Ja o tom teda moc nevim, ale mam kamaradku, ktera pracuje jako letuska a pri tom studuje dost narocnou VS. Tim chci rict, ze kdyz ma ona cas na studium (pritele ma btw taky), tak si myslim, ze bys na pritele mela mit casu dost. Ale mozna si to predstavuju moc jednoduse Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 23.4.2008 14:22    Post subject: Reply with quote

Chocolate Arrow tak to má ale určitě individuální plán, ne?Já bych musela mít asi individuální, dálkový by mi do toho asi moc lezlo. Ale záleží jak je často, to je jasný....tak to se kámoška má Smile Asi moc dám na přítelův názor Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 23.4.2008 14:35    Post subject: Reply with quote

jj, ona ma spis tak nejak domluvu s profesory, protoze oficialne u nich kombinovane/dalkove studium mozne neni.

ty jo, jdi do toho, jestlize je to tvoje vysnene povolani, tak bych nevahala Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 23.4.2008 14:40    Post subject: Reply with quote

Chocolate Arrow no když to půjde, tak do toho určitě půjdu Laughing Ale měla bych to až od srpna nebo září, takže času mám na rozmyšlenou dost. Ted jde hlavně o školu, chci si dodělat rok na bakaláře, abych neměla jen Dis Laughing Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Tue 21.10.2008 13:44    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Tue 21.10.2008 15:38    Post subject: Reply with quote

Hmm, jak to ted vidím, byla jsem blbá, že jsem to nezkusila. Sice to bylo i kvůli škole, ale kdybych tušila, že se rozejdem a škola mě nebude bavit, tak bych tu práci vzala. Vtipný je, že kurzy začínaly od září, a my se rozešli 30. srpna Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms