sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Práce nebo vztah
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Fri 18.4.2008 7:41    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 8.5.2008 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Fri 18.4.2008 7:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:00    Post subject: Reply with quote

já bych vzala práci, v mým případě by to nemohlo být časově náročnější než přítelova práce..

Ono hodně záleží na tvým příteli shar, kolik on má volného času, já to vidim na našem vztahu, zatím co já jsem poflakující se studentka a on tráví celé dny v práci.. mě když se nechce do školy, tak si klíďo zůstanu doma.. což si pracující člověk dovolit nemůže..
V tom má muj přítel částečně pravdu, že až budu pracovat na plno, zjistim co to je..
Prostě já, v naší situaci bych určitě volila práci..

(nečetla jsem celou diskusi)

MO Pusnik
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:02    Post subject: Reply with quote

Asi tak. Urcite by som to v tej praci vyskusala, pretoze viem ze by ma to potom skrelo, ze som mozno nieco prepasla. Ale na druhej strane, ak by mi to ohrozilo vztah-ktory proste potrebuje "byt ziveny", mat nejake spolocne zazitky, nieco co vas spaja a a tesi kym nie ste spolu a z coho vtedy mozete cerpat. Myslim, ze ak obaja budu chciet , ide to, napokon je vela vztahov, ktory funguju napriek tomu, ze jeden ma pracu pri ktorej musi byt urcity cas mimo domova.Ale isteze kazdy vztah je specificky a nie kazdy to dokaze uniest.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:04    Post subject: Reply with quote

Souhlasim s tim co napsala Mo, ten dvoji metr tu zkratka je a kazda mince ma dve strany.

Ja osobne bych praci asi taky vzala, pokud by to bylo neco, co jsem vzdycky chtela delat. Ale kdybych videla, ze mi to nici osobni zivot a vztah, zaradila bych zpatecku, zkusila preorganizovat cas, a pokud by to neslo, volila bych vztah.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:07    Post subject: Reply with quote

Já bych to asi udělala jako navrhovala max v prvním příspěvku. Prostě by mi nedalo to nevyzkoušet, třeba by se to nakonec s tím vztahem dalo skloubit... a kdyby to přece jen nešlo, tak bych se na to vykašlala (a 30 000 není zas taková hrozivá částka)
Taky si myslím, že najít vyhovující práci je daleko jednodušší než najít vyhovujícího partnera (teda aspoň pro mě Laughing )
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:33    Post subject: Reply with quote

Přítel sice říká ať to zkusím, ale prý jen proto, že je to můj sen a on by si svůj sen chtěl taky splnit Laughing Ale asi je nejlepší řešení to jak jste navrhovaly, prostě to zkusit a kdyžtak odejít. Těch 30 tisíc se dá sehnat vždycky. A zatím jsem to brala tak, že bych tu práci dělala třeba 2-3-4 roky. Občas mě napadne, že by to bylo jednodušší kdybych přítele neměla, to je strašně hnusný Embarassed Embarassed Laughing Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:43    Post subject: Reply with quote

to mě napadá denně.. ale pak mě jednou obejme...
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:49    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Koogi wrote:
Shar-, ja bych volila urcite praci. jestli se dlouhodoby funkcni vztah kvuli tomu rozpadne, tak za to asi nestal.
Ja si tohle nemyslim.
I sebelepsi vztah dvou lidi se muze rozpadnout, pokud na sebe nebudou mit dlouhodobe cas.


no ja neznam pracovni vytizenost letusky, ale nemyslela jsem, ze by se vidali jeden den v tydnu... pokud by to tak melo byt a vidali by se fakt strasne moc malo, tak pak souhlasim s tebou (vzdyt ja mozna budu zarny priklad ze..), ale taky vim, ze pokud to neni na porad, ale jen na urcitou dobu tak se to zvladnout rozhodne da a naopak to muze byt pro vztah prinos

Lenore, urcite je spousta lidi, kteri by se pro vztah rozkrajeli a obetuji pro toho druheho vse. zatimco jini to takhle nedelaji. a chtela jsem tim rict, ze ti co delaji to druhe to maji ve finale lepsi.

To co psal nevelkej je sice pravda, ale podle toho jeho vzorce by pak clovek nemohl delat spoustu veci, protoze prece hlavni je vztah a nebudu delat cokoliv, cim bych ho jen trosku ohrozila. Kdyz je Shar sen pracovat jako letuska a dostala zivotni prilezitost, tak proc se ji ma vzdavat uz ted, kdyz to jeste ani nezkusila? protoze podle me je proste nesmysl si na vsechno rict "to mi znici vztah, to delat nemuzu".
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 18.4.2008 8:54    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
.. ale někdy je možná dobré se na věci podívat i z druhé strany, jak by bylo vám.. a taky hledat chyby i u sebe.

Btw. myslím, že člověk stejně nakonec pozná, že to štěstí není v práci, penězích atd. že je úplně jinde..


No ja bohuzel(?) tu reflexi z druhe strany mam a myslim, ze bohatou.

A prece vubec o penize a pak, to posledni co jsi napsala je prece individualni. nekdo je karierista, jinej zase ne (a nejde tady o penize... kdyz tomu cloveku vezmes jeho super praci a musi pak delat neco, co vi, ze ho nikdy nebude tolik bavit jako "tamto", tak ve finale v tom vztahu proste stejne stastnej nebude).
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Fri 18.4.2008 9:12    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 18.4.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

jasne, je to tezke a neda se to jen tak skatulkovat. hlavne, kdyz je to dlouhodobe.
ale v situaci shar bych se zachovala tak, jak jsem psala. myslim, ze by byla velka skoda to nezkusit. odejit muze vzdycky a i kdyby tam zustala ten rok, tak by to podle me mel silny vztah ustat
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 18.4.2008 9:22    Post subject: Reply with quote

já se řídim tim, že každá příležitost se má využít, nikdy nevíš kdy dostaneš další..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Fri 18.4.2008 9:28    Post subject: Reply with quote

Popravde receno, mne osobne pripada prace letusky jako ta z kategorie "ne moc narocna" .. sice casto nespi doma, ale zase pak ma zas volno, kdy je doma nekolik dni v kuse... Jiny lidi pracujou v miste bydliste od nevidim do nevidim, domu se chodi jenom vyspat, jsou stresovany z prace, delaj na smeny treba...
Proste mi to nepripada tak dramaticky.
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms