sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kosmetika z lékárny
Goto page 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 7.1.2007 11:04    Post subject: Kosmetika z lékárny Reply with quote

Vichy, La Roche Posay, Dr. Hauschka, Avéne, ...

Povídejte, jaké máte zkušenosti Wink Co vám pomohlo a co byly vyhozené peníze?
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 7.1.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Tue 23.12.2008 13:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 7.1.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

Zkoušela jsem Dr.Hauschku, testovací sadu pro problematickou pleť. Skvělej je pleťovej olej a bahenní maska. Čistící krém, napařovací lázeň, tonikum a maska Revital jsou podle mě vyhozené peníze.

Od Vichy jsem měla denní krém Normaderm - už nikdy víc Rolling Eyes Dělal žmolky, vůbec se na něj nedal dát make-up a pleti nijak nepomohl. Pak jsem zkoušela vzorek make-upu Aera Teint (snad to píšu dobře) a ten byl super Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sun 7.1.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

s LRP effaclar mám zkušenosti, že hodně vysušuje, Vichy je dobrá, ale ne lepší než Loreal Pure Zone nebo Garnier. Avene je dobrá, ale na citlivou ?i suchou pleť, kterou nemám. Dr.Hauschka je dobrá, ale na mě moc drahá, třeba Salus má podobnou filozofii a vyjde mnohem levněji. Vichy opalovací krémy jsou hrozný-lepí, dělají fleky, blbě se roztírají a na obli?eji mi po nich vyskákaly pupínky Rolling Eyes

z lékárny jsou nejlepší tyhle krémy:

CITROGREP denní krém 50ml
Cena:
123.00 K?
Charakteristika:
Je příjemný ú?inkem a ovocnou vůní. Díky vitamínu E a aloe vera hydratuje a udržuje přirozenou hladinu vlhkosti, uklidňuje, zjemňuje a vyhladzuje pleť. Kyselina hyaluronová a přírodní antiseptické látky, které Citrogrep Denní krém obsahuje, zvyšují přirozenou ochranu pokožky před vlivy po?así a civiliza?ními faktory.



CutisHelp Konopný krém no?ní při akné 50 ml
Cena:
150.00 K?

Parenteral a.s. uplatňuje výsledky dlouholetého výzkumu a praktické využití revolu?ních poznatků v sestavě produktů se zna?kou CutisHelp nové generace s obsahem zušlechtěného konopného oleje, které dosahují vědecky i lékařsky ověřené unikátní a výlu?né ú?inky při řešení kožních problémů

olej ze semen technického konopí je nejbohatším zdrojem přírodních mastných kyselin v optimální kombinaci lé?ivých i dalších bioaktivních látek

Parenteral a.s. pracuje s nejkvalitnějším přírodním olejem na světě, a to z hlediska jeho vlastního složení i z hlediska jeho technologického zpracování, které zaru?uje získání super?istého produktu bez přítomnosti nežádoucích příměsí a nutnosti jeho stabilizace prostřednictvím nepřirozených chemických syntetických konzerva?ních sou?ástí aj. přísad

Charakteristika produktu:

* vysoce ú?inný dezinfek?ní výživný krém představuje dokonalejší a komfortnější provedení dřívější Konopné masti pro no?ní ošetření při akné a prokazuje výrazné protimikrobiální schopnosti
* napomáhá regeneraci buněk kůže, vyhlazení a ?ištění pleti a rychle se vstřebává
* obsahuje unikátně bohaté množství 10% patentovaného zušlechtěného oleje ze semen technického konopí, který se získává nechemickou extrakcí prostřednictvím zkapalněného inertního plynu a vyzna?uje se přirozenými protialergickými, protibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi, optimálně vyváženým objemem a poměrem esenciálních mastných kyselin i přírodních látek na bázi koenzymů Q a filtrem UV záření
* obsahuje navíc přidanou tradi?ní přírodní práškovou síru v originální kombinaci s retinolem (vitamín A) a extraktem aloe
* je bez parabenů, není parfémován a neobsahuje psychotropní látky ani žádné nepřirozené příměsi a konzerva?ní látky
* je obohacen vitamíny A, C, D, E
* je vhodný pro denní pé?i i pro těhotné i kojící ženy
* při dlouhodobé aplikaci v případě těžších forem akné omezuje zjizvení kůže

Použití:

* na postižená místa obli?eje i celého těla se krém lehce vtírá kdykoliv podle potřeby, nejlépe však ve?er před spaním
* viditelný efekt působení produktu se v případě pravidelné pé?e projevuje během týdne; dlouhodobá aplikace zabraňuje zhoršení stavu pleti
* krém vytváří pro zajištění delšího působení na pleti ochranný film, aby nezůstávala suchá
* pro docílení komplexního ú?inného efektu v případě těžších forem akné je doporu?eno kombinovat ošetření CutisHelp Konopným krémem denním pro ošetření při akné


nebo
Australian Bodycare active face cream 50 ml tuba (Skute?ně aktivní krém pro denní i no?ní ošetření. Olej Tea Tree prokrvuje pokožku, tím se zlepšuje její vyživovací a regenera?ní schopnost. Obsahuje olej z jojoby, výtažek z aloe a vitaminy A a E. Pleť zanechává pružnou, hebkou a hladkou.)



Vincentka hydrata?ní krém 75 ml (Kosmetický krém Vincentka? obsahuje až ze 70 % koncentrovanou lé?ivou minerální vodu Vincentka?. Právě vysoký obsah přírodních minerálů ?iní tento výrobek zcela výjime?ný.



Přírodní minerální sůl Vincentka po nanesení a rozetření pozitivně ovlivňuje přirozené funkce, vlastnosti kůže a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry, udržuje mladistvý vzhled a dobrou kondici kůže. I zdravá kůže je totiž běžně vystavena negativnímu působení různých stresů (například povětrnostním vlivům), které mohou být pří?inou jejího unaveného a vrás?itého vzhledu. Takto ohroženou je obvykle kůže dekoltu, krku nebo paží, lýtek a stehen.

Pravidelnou aplikaci krému lze také doporu?it osobám, jejichž kůže je suchá, šupinatá a má zjevně narušenou přirozenou kožní bariéru. Díky přírodní minerální soli Vincentka lze krému přisoudit obdobné pozitivní vlastnosti a ú?inky na kůži, které jsou známé např. u mořské soli.

Návod k použití: Tenkou vrstvu krému aplikujte na pleť a krk ráno a ve?er. Krém je velmi vhodné použít k ošetření celého těla.)

a Nivea má skvělou lékárenskou kosmetiku: Laughing
http://www.pharmdata.cz/pages/novinky/novinky.php?v=7300016&co=kod07


Last edited by Ruth A. on Sun 7.1.2007 12:39; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sun 7.1.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

V lékárně by si měl každý vybrat celkem slušné věci za slušné peníze. Třeba já už celkem mám zkušenosti a tak mi většinou ty přípravky, co si koupím, sednou. Nejsou nejlepvnější (kus cca 150k?-250k?) ale jsou ú?inné a na každý kosmetický problém.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 7.1.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

make-up LRP Unifiance - ten byl dobrej, takovej prirozenej a celkem pekne kryl, urcite se k nemu nekdy vratim Very Happy

krem Hydraphase XL - vybornej na suchou plet, krasne voni a staci ho malinko.

Vichy Normaderm - neco, co mi dost nesedi a navic si myslim ze zadny zazrak to neni

Vichy make-up - ten hodne kryci, Dermablend? - naprosta katastrofa, nastesti jsem mela jen vzorek

Opalovaci krem Vichy - byl ve spreji a sel spatne strikat, ale az na tu aplikaci byl suprovej Very Happy
Tycinka na opalovani SPF 60 Vichy taktez, neucpavala pory kdyz jsem si ji mazala oblicej...
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11243

PostPosted: Sun 7.1.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

chystám se koupit si ten konopný no?ní krém.. Snad zabere (nějak se mi ta pleť kazí Sad )
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 7.1.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

A co tenhle krém, nemáte s ním někdo zkušenost?



Výživný denní krém s vitamínem E 50 g
Udržuje rovnováhu v hydrolipidické (ochranné) vrstvě pleti. Chrání před působením volných radikálů a omezuje tvorbu vrásek. Krém je ur?en pro ošetření normální, smíšené a citlivé pleti.
Aktivní látky: syrovátka a máslo z kozího mléka, vitamín E, B6, B5, glycerin, PP faktor, vápník, draslík, hoř?ík.

Ú?inky:

udržuje rovnáhu v hydrolipidické vrstvě pokožky
omezuje tvorbu vrásek
pleť je prosvětlená, zářící a jemná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sun 7.1.2007 15:33    Post subject: Reply with quote

mexx-ta řada le chaton je ale na starší pleť, tak 30+, být tebou, tak zkusím spíš tu hydratační řadu
Back to top
View user's profile Send private message  
kkaaa
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Sun 7.1.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by kkaaa on Tue 20.5.2008 13:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 7.1.2007 18:09    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 7.1.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

kkaaa wrote:
Vichy se sice prodává v lékárně ale oproti těm ostatním značkám v sobě nemá...to lékárenské nebo jak to napst. Byla sem překvapená když sem to četla, ale jen má smlouvu s lékárnama.

taky si myslim, ze kosmetika z lekarny neni zadny zazrak a na mnoho lidi to asi pusobi placebo efektem jakoze je to z lekarny Very Happy

za vylozene kosmetiku z lekarny bych povazovala Jarishuv roztok, treba...
Back to top
View user's profile Send private message  
kkaaa
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Sun 7.1.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

JJ...Jarish je podle mě ta lékárna, a taky všechyn mastičky co může předepsat doktor
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 8.1.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

A k čemu je dobrý Jarishův roztok Smile ?
Back to top
View user's profile Send private message  
sarik
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3524

PostPosted: Mon 8.1.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

já ho jeden čas používala místo pleťové vody, dá se používat i na hodně citlivou pokožku, která nesnese moc ani mytí obyčejnou vodou
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Next
Page 1 of 38

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms