sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Oznámení všem z aorty
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 311, 312, 313  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 19.6.2008 19:48    Post subject: Reply with quote

PRO VSECKY PEJSKARE
DNES NA CT1 V 21.40 BUDE ZAS DISKUZE S NAKYM DEMENTEM OHLEDNE NOVEHO PSIHO ZAKONA
uz ted su vytocena Laughing Evil or Very Mad
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 19.6.2008 19:49    Post subject: Reply with quote

Cože? Nový psí zákon? To slyším poprvé, o co se jedná??
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 19.6.2008 19:52    Post subject: Reply with quote

LEA: no,trebas ze pokud te nacapaji ze mas psa navolno tam,kde je to vyhlaskou vyhlasene,dostanes flastr 50 000 a predpokladam ze budou v kurzu i bojova plemena,takze uz se tesim Evil or Very Mad
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 19.6.2008 19:54    Post subject: Reply with quote

A sakra, já mám psa skoro pořád navolno (i když je to york Laughing ).. Díky za tip, spíš tady ale bude jiný problém, mamka mě asi nepustí k TV, protože se tady dívá na jakousi kriminálku.. Confused Mad Tak pak kdyžtak piš do tématu Hafani.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Thu 19.6.2008 19:57    Post subject: Reply with quote

v dusledku je preci jedno jestli bojovy plemeno je nebezpecny proto, ze ma bojovy geny a je to od prirody zabijak nebo proto ze je narocny na vychovu a lidi je casto nezvladaj. at tak nebo tak, by se v rukou spousta lidi nemely vubec vyskytovat.. takze na tom anti postoji k bojovejm plemenum je "neco" pravdy.. ja kdyz vidim ty dementni ovecky v rukou vsech tech povlu co snad ani nemaj strechu nad hlavou tak si rikam, no ze fakt jako dobry..

skoda ze to neuvidim Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 19.6.2008 20:03    Post subject: Reply with quote

LEA: aha..no to si pis ze budu informovat Laughing

Kyo: to souhlasim ze v rukou nekterych lidi by se nemely vyskytovat..ale trebas NO taky spousta lidi nezvlada,pokousani je od nich nejvic,ale zakazat je nezakazou ani do bojovych a nebezpecnych nezahrnou..proc asi Cool tato psi diskriminace me toci..
ted meli dobry navrh ve Finsku/Dansku/Svedku nebo tam nekde...ze KAZDY pes bude met nejaky "trestni rejstrik" a kazde napadeni,agrese tam bude zaznamenana a podle toho pak odvijen postih pro majitele...to je podle me ok,nemam proste rada psi diskriminaci Cool
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13192

PostPosted: Thu 19.6.2008 20:05    Post subject: Reply with quote

jé, to já jsem náhodou pro..fakt mám chut ty lidi pověsit na nejbližší borovici, když si jdu do lesa zaběhat a proti mě se vyřítí pes, bez obojku nebo alespon košíku!! chápu, že je pán chce nechat vyběhat, ale košík jim přece nic neudělá...a jen slyším "nebojte, on je hodný, on vám nic neudělá" no kua Evil or Very Mad to říká každý pán
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Thu 19.6.2008 20:24    Post subject: Reply with quote

Laura Tak tohle se stát mě, tak se z toho dlouho vzpamatovávám, psů se docela bojím, těch malinkých ne, ale jak je trochu větší a začne štěkat, tak se bojím. Jednou jsem jela ve vlaku a přes uličku byla paní se psem, samozřejmě bez košíku, ten mu volně visel po krkem. Jakmile se příblížil průvodčí, tak mu ten košík "jako" nasadila, to mě docela vytočilo, teď zpětně lituju, že jsem jí nic neřekla.
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 19.6.2008 20:51    Post subject: Reply with quote

Já si nemyslím, že je nějaký pes od přírody zlý a nebezpečný. Samozřejmě někteří potřebujou pevnější ruku a to je pak problém když si takové plemeno pořídí namachrovaný blbeček, který se psy nemá zkušenosti. Pak to odnášejí slušní pejskaři i chudáci pejsci Rolling Eyes

Náš pes taky nenosí náhubek v buse nebo vlaku Embarassed Ale my s ním jezdíme naprosto výjimečně. Navíc můžu odpřisáhnout, že by fakt nikoho nekousl, to prostě vím Embarassed I když chápu, že některým lidem to může být nepříjemné. Jako o naší Eli si skoro všichni myslí, že je zlá a vrčí na ně, přitom ona tak jen chroptí a dýchá, nikdy na nikoho snad ani nezavrčela Rolling Eyes

rohypnolka Arrow Malí pejskové tě můžou kousnout snáz než někteří velcí, třeba čivavy a krysaříci jsou většinou protivní, ale zas je fakt, že aspoň mají malé zoubky : ))))
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 19.6.2008 20:53    Post subject: Reply with quote

jenže Exi to víš ty, ale když se s ní potká někdo poprvé, tak to nemůže vědět a do hlavy jí nevidí.

Já už jednu jizvu od psa mám...v obočí a to mi myslím k životu stačí. Ale já jsem kočičková a někdo zas nemusí čičinky
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 19.6.2008 21:05    Post subject: Reply with quote

keci, no jasně, ale přitom je to tak hodnej pejsek : ) Tuhle se dívala na nějakou paní a strašně chroptěla (ona nám dělá samý takový trapasy Laughing ) a paní Ježišmarja a ještě se na mě tak škaredě podívala jako kdyby si říkala, proč ten pes nemá náhubek a stahovák : )

Já mám taky jizvu, na ruce, kousl mě u kámošky malamut, ale to byla moje chyba, byla jsem ožralá a šla za ním přitom mě vůbec neznal Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Thu 19.6.2008 21:06    Post subject: Reply with quote

tak nahubky se snad davaji mimo jine pro pripady, kdy dopravni prostredek cukne, nekdo psovi dupne na nohu a pes se proste reflexne ozene.
jinak chapu, ze je to lidem neprijemny; mne je taky neprijemny, kdyz ke mne jde cizi pes. obzvlast super jsou lidi, co nechaji psy volne, oni se hrabou do kocarku a majitel to komentuje 'on je hodnej, nic neudela' Rolling Eyes
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 19.6.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

muj pes nikdy na vodítku nebyl a náhubek měla asi 2x když jela budem a metrem..

podle mě je jedno jestli je to plemeno bojový.. ta naše má problém s blond ženama co mají něco na hlavě čelenku, čepici, klobouk.. a neudělám nic.. a nevim ani proč..
Asi jí bylo v mládí někým podobným ublíženo..Prostě nikdo nikdy neví kterýmu psovi co kdy přelítne přes nos.. a ukousnout dítěti hlavičku by zvládl i ten muj vořech..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 19.6.2008 21:21    Post subject: Reply with quote

Tak na vodítku ho mám pořád, i venku před barákem (stejně hned vedle máme silnici) ptž od tý doby, co Megi vletěla pod auto mám hrůzu. Btw, tehdy zrovna kolem jeli policajti a hodili nás k vetovi...ještě, že jsme nenarazili na takového debila jak to bylo nedávno ve zprávách, že mu policajti přivezli ošetřit pejska a on ho nechal umřít a nepomohl mu, že prej jemu zas dali policajti pokutu nebo botičku kdysi tak je to kvit Zvracik
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Fri 20.6.2008 11:45    Post subject: Reply with quote

rohypnolka Arrow Malí pejskové tě můžou kousnout snáz než někteří velcí, třeba čivavy a krysaříci jsou většinou protivní, ale zas je fakt, že aspoň mají malé zoubky : ))))

Já vím, ti malí jsou většinou uřvanější a vzteklejší, ale takový pes když proti mě vyrazí, tak si říkám, že (omlouvám se milovníkům pejsků) v nejhorším ho nakopnu, vlčákovi bych se tak lehce neubránila...
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 311, 312, 313  Next
Page 312 of 313

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms