sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod po 4 letech....
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 7:11    Post subject: Reply with quote

Asi jsem chtěla vědět, jestli je fakt takový, že po čtyřech letech vztahu kterej byl i moc hezkej i když jsme se hádali, dokáže napsat nějaký holce po prvním rande, že ji má rád...to nenapsal ani mně Crying or Very sad Já jsem chtěla čekat až se ozve on, ale je to těžší když si píše s ní, já můžu čekat až se ozve a ona mu zatím bude psát a tak Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 10.9.2008 7:18    Post subject: Reply with quote

Jo, je to těžký, ale s tím se nedá nic dělat. A proč jste se vlastně rozešli?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 7:51    Post subject: Reply with quote

Protože jsme se poslední dva roky skoro pokaždý když jsme se viděli hádali, ale to jsem začínala já a hlavně kvůli úplným hloupostem. Několikrát mi napsal že by bylo třeba lepší se rozejít, ale po čtvrt hodině mi zase psal jak mě nechce nikdy ztratit, tak jsem to nebrala tak vážně s tím rozchodem...no a teď si prý uvědomil, že to nemá cenu že se nezměním. Ani jsem neměla moc důvod se měnit, když mi to vždycky odpustil tak lehce, ale těch deset dní co tohle už trvá bych řekla, že mě změnilo. Jenže asi pozdě Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:04    Post subject: Reply with quote

Shar ja som si tiez uvedomila svoje chyby az po "rozchode", takze po 2 mesiacoch pauzy sme sa nastastie dali dokopy....
Mozno tvoj ex robi taketo triky na inu mozno naschval a z trucu...niekedy chlapom nerozumiem, no nezda sa mi ze by sa po rozchode po vztahu chcel hrnut do dalsieho.
Mozno len flirt, odreagovanie...
Kazdopadne ak ho chces spat, chcelo by to rozhovor.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:05    Post subject: Reply with quote

On se s ní asi v tu sobotu nebo neděli hned vyspal Crying or Very sad A ona mu hned píše, jak ho má ráda, a on jí taky....jak je to možný, potom, co se viděli dvakrát???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:09    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
On se s ní asi v tu sobotu nebo neděli hned vyspal Crying or Very sad A ona mu hned píše, jak ho má ráda, a on jí taky....jak je to možný, potom, co se viděli dvakrát???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

tak sice neviem preco sa s nou vyspal, ale po tomto by u mna uplne skoncil!
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:14    Post subject: Reply with quote

nojo, jenže já na něj byla tak protivná a doslova jsem ho vehnala do její náruče Crying or Very sad Crying or Very sad Proto bych mu to odpustila Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:15    Post subject: Reply with quote

ale tak co ma delat, truchlit?
nejsme prece uz maly deti, abychom museli prvni sex oddalovat nejakou "slousnou" dobu. kdyz se proste pritahuji..
ty bys to, shar, hlavne asi mela prestat resit. udelat tecku za vasim vztahem a nechat to byt, i kdyz to asi nebude tak snadny. ale jinak se budes akorat trapit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:26    Post subject: Reply with quote

Už spolu nejste, tak si můžete dělat oba, co chcete. A jak píše Lolita, sex na druhym randeti je dneska normální jev. A proč by jí neměl mít rád? Je mu s ní dobře, stejně jako tobě by mohlo bejt s jinym, tak to tak ber.. Vim, že to bolí, mě taky bolelo, když si ex někoho našel, ale co jsem měla dělat. Neni na tom nic špatnýho.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:29    Post subject: Reply with quote

A nenapadlo tě, že on nechce, abys mu něco "odpouštěla" (i když teda nevím co jako, vždyť spolu nechodíte, tak proč by nemohl spát s jinou)? Upřímně, z toho co tu popisuješ, to nevypadá, jako že to byl moc pěkný vztah, nebo alespoň on to tak asi necítil. Možná se mu teď spíš ulevilo, má někoho, s kým to není komplikovaný, žádný hádky, nemusí nic řešit. Pochybuju, že tě teď bude chtít zpátky.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:30    Post subject: Reply with quote

No prostě proto, že tohle byl pro nás první vztah, mně se někdo třba po prvním rande moc líbí, ale nemůžu říct, že ho mám ráda ne....
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:31    Post subject: Reply with quote

No já o tom taky pochybuju. Ale nechápu, proč mi říká že je na něj milá a hodná tak....to je snad každej na prvním rande, on dělá, jako by už teď věděl, že s ní se nikdy hádat nebude a tak Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:32    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
No prostě proto, že tohle byl pro nás první vztah, mně se někdo třba po prvním rande moc líbí, ale nemůžu říct, že ho mám ráda ne....


Proč? Mně se to stalo nejednou.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Wed 10.9.2008 9:32    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms