sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak se pro chlapa udělat vzácnější?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 19.1.2008 18:54    Post subject: Reply with quote

já se dost bojím, že nakonec něco "podělám" a upnu se na něj, ale to je tou mou povahou, která by pořád chtěla něco řešit, a když zrovna nemá s něčím v přítomnosti problém, tak myslí na černou budoucnost. (myslím si, že mu tak dlouho budu říkat, že nechápu oproč se na mě nevybodne, až se na mě jednou vybodne. mno.)
ale shodli jsme se oba na tom, že v rámci oddálení znudění se dál budeme oslovovat víceméně kamarádsky a nebudeme na sebe dělat moc cukrbliků. za těch půl roku mi ani jednou nezavolal, pokud se nejednalo o telefonát typu ,,kde jsi?"-,,v čítárně"-,,tak za pět minut ahoj", a mě to docela vyhovuje - pořád se snažím aspoň částečně žít tak jako bych byla sama. když je mi blbě tak vím, že se mu můžu vybrečet nebo vynadávat, ale docela často mu radši napíšu ,,jedu domů, promiň ale dneska se mnou neni žádná sranda", aby to s takovou hysterkou jako jsem já ještě chvíli vydržel Smile

a miluju tě mi řekl první on. a taky řekl, že to nebude dělat moc často, aby se to neopotřebovalo. já jsem mu to řekla až za měsíc a dodala jsem, že se to nebude mockrát opakovat, ptž nepiju zas tak pravidelně a za střízliva na tyhle citový výlevy nemam.

teď to podle toho popisu vypadá, že se vlastně vůbec nemáme rádi Laughing
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:

Občas zrušit schůzku, nemyslim, jako jen tak preventivně, ale my holky máme sklony k tomu podřídit vztahu všechno..všimněte si, že Myslim, že trik je v tom mýt naplněnej svůj život něčim jiným než chlapem a nečekat na sms ráno v poledne a večer..


Přesně moje řeč Wink

Vidím to na lidech kolem sebe, jak holky když někoho mají, tak soukromý život, který vedly před NÍM, odsunou do pozadí a věnují se jen JEMU. Ale málokterý chlap udělá to samé. Přesně jak psaly holky, na nic si nehrát, mít svůj vlastní život, svoje přátele atd a nedělat se uměle vzácnější.

Ale na druhou stranu ho ani nebombardovat textovkama a telefonátama, nepověsit se mu na krk, nechtít pořád vyznání lásky a tak. Prostě se chovat normálně. Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:34    Post subject: Reply with quote

to já vyznáni chci a pořád.. jenže dostanu z něj tak maximálně "ty moje pičko romantičko.."
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:36    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:
to já vyznáni chci a pořád.. jenže dostanu z něj tak maximálně "ty moje pičko romantičko.."


Ale dyť to je hezkyyy Twisted Evil
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11967

PostPosted: Sat 19.1.2008 19:36    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Sat 2.2.2008 18:01    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:
to já vyznáni chci a pořád.. jenže dostanu z něj tak maximálně "ty moje pičko romantičko.."


no co, ciny jsou dulezitejsi nez slova Laughing
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 2.2.2008 18:16    Post subject: Reply with quote

no jo činy.. nemiluju tě, ale já tě chci milovat Laughing
ted mi tu něco zpívá předělal si jen tak z hlavy slova.. něco o tom, že by mě šukal celý den a tak a ze všech stran.. zpívá to anglicky a rodiče( jeho) jsou ještě hrdý že hezky zpívá.. Laughing Roflnik

výhoda je, že se vzácnější dělat nemusim..od tý doby co se vzbudil má erekci a neví co s tim a zabvit ho toho nejde, neni možná..snad v noci, ale to se bojim, že už mu ten penis upadne.. no nic
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.2.2008 22:01    Post subject: Reply with quote

*jiva* wrote:
já se dost bojím, že nakonec něco "podělám" a upnu se na něj, ale to je tou mou povahou, která by pořád chtěla něco řešit, a když zrovna nemá s něčím v přítomnosti problém, tak myslí na černou budoucnost. (myslím si, že mu tak dlouho budu říkat, že nechápu oproč se na mě nevybodne, až se na mě jednou vybodne. mno.)

Já tohle docela chápu..cítím něco podobnýho, nikdy jsem k nikomu ve vztahu necítila to, co teď, vždycky jsem byla já ta, co byla nad věcí a ta, co "miluje míň"..vždycky jsem si podvědomě říkala, že ten vztah může skončit..ale když si to představím teď, sevře se mi krk, nemůžu se nadechnout. Mám strach, že ho ztratím, protože pozná, jak mi na něm uáleží, jak jsem na něm citově závislá, což jsem..ale úplně nevědomě. Takový to-zachovej si svoje přátele, buď nezávislá...je jsou sice fajn rady, ale když člověk potká někoho, kdo mu rozumí víc, než všichni jeho přátelé dohromady a se kterým se cítí naprosto nádherně..Je to těžký.
Back to top
 
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Tue 17.3.2009 12:56    Post subject: Reply with quote

Vzácnější...

když se zamyslím vidím jasnou odpověď která se nedá jasně popsat...
Princezna je pro mě nejvzácnější na celém světě a je to tak už od počátku našeho nádherného vztahu.
Většina z vás to přejde bez povšimnutí,ale je mi vzácná každá chvíle kdy můžu být s ní,povidat si,nebo jí jen být na blýzku a koukat jak krásně spinká.

Myslím si že vzácnost je vlastnost která je přiřazena už od počátku vztahu a lze ji nějakým jemným způsobem doladit,ne však změnit .

a Udělat se vzácnější tomu svému princi? recept na to není ( není to jako kuchařka ) ale opravdu to lze a je to velice snadné, nebude vás to stát ani zbytečné strojení,krásné oblékání a tak ( samosebou že pohled na Vás ženský když jste opravdu načančané je upa nádherný ),stačí jen být výjmečnou ( kterou bezpochyby pro svého prince opravdu jste ) , svou povahou vedenou "princeznou" a věřte že vzácnost se opět opráší z pár tun prachu Wink
_________________
Podpis je něco jako otisk palce
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 17.3.2009 23:55    Post subject: Reply with quote

OMG! WTF? Laughing Laughing Laughing
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 17.3.2009 23:59    Post subject: Reply with quote

Poni a máš nějaký tip jak tu vzácnost jemně dolaďovat? Laughing Jak vyladit ty drobné nuance?

Pro mě je zase nejvzácnější Sněhurka. Z pohádek. Jo a ten kdo je pro mě poslední dobou dost vzácnej, tak ten je nejhodnější když spí, to je fakt Very Happy Pak je i roztomilý Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hecate
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 27 Feb 2009
Posts: 725

PostPosted: Wed 18.3.2009 8:41    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Hecate on Tue 18.5.2010 8:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Wed 18.3.2009 9:55    Post subject: Reply with quote

ježíš Poni, kdyby si nepsal to šílený "upa" tak je to skoro poezie Laughing
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Poni
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Mar 2009
Posts: 185

PostPosted: Wed 18.3.2009 10:03    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Poni on Wed 18.3.2009 20:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 18.3.2009 10:05    Post subject: Reply with quote

Poni wrote:
Mno řekl bych že dolaďovat to takovýma malýma překvapeníma by nebylo od věcy Wink jednou az čas překvapte svou druhou polovičku něčím příjemným.
Treba doucenim jak psat i/y. To je idealni doladeni. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms