sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Čím zrovna žijete? (virtuální deníček)
Goto page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 20.6.2007 0:20    Post subject: Čím zrovna žijete? (virtuální deníček) Reply with quote

Cool


Last edited by Shrew on Sun 29.6.2008 16:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 20.6.2007 3:32    Post subject: Reply with quote

Styska se mi po byvale, myslenkama jsem se upnula na to, co se musim doucit o prazdninach, travim cas povidanim s prateli o vsem moznem a nemoznem [coz jsem driv nedelala, takze je to dobry pokrok], premyslenim, kde si na posledni chvili hodlam sehnat brigadu a jak to vlastne zaridim o prazdninach, docitam knizky co jsem mela vratit uz pred mesicem a jinak kreslim, pisu, predelavam uz vytvorene a bavim se.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 20.6.2007 7:02    Post subject: Reply with quote

V současný době si užívám pohody ve vztahu (znovu nabytý), ale trochu se bojim budoucnosti. Plánujeme koupi bytu a časem rodinu. Tak o tom hodně přemejšlim. Těšim se na mimčo. Jednou.. Užívám sluníčka, kamarádek, co maj rodinu, opejkaček.. Těšim se na dovolenou, i když neni jistý, jestli se tam dostanem mojí rachotinou.. Bojim se těhotenství.

Už fakt nesnášim bolesti hlavy, ty migrény hnusný!!! Trochu mě zlobí močák.. Dlouhodobě. Často se mi to vrací. Oči mě bolej. Musim si pořídit děti dřív, než budu invalida Laughing

Chci domeček se zahradou, chci dobrý auto, Passata Varianta nejlíp, nebo aspon Peugeota 407. Takže chci prachy Laughing Chci bydlet u lesa, na velký louce, v přírodě, s potůčkem, vyžitím pro děti i zvířata, sluníčko, opejkačky, pohoda Crying or Very sad No nic. To by stačilo Laughing Jo a stejská se mi po mamce Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 20.6.2007 7:03    Post subject: Reply with quote

To je hezký téma Smile

Takže já teď žiju vlastně jen tím, že se strašně moc těším na dovolenou s M., jedeme za 14dnů a pak asi na konci července.

Mám už skoro měsíc prázdniny, ale zatím se pořád flákám, doma rekonstruujeme horní byt po babičce (okna, podlaha, koupelna, kuchyň, topení .... Rolling Eyes ) takže je tu veselo, občas mám dojel, že mám prach i v puse. Ale to nejhorší už je za náma, teď snad přijdou ty příjemnější práce.

Naši jsou oba dva kvůli tomu doma, takže soukromí taky moc nemám, ale naštěstí jsou oba pořád nahoře, tak to jde, ale za pár dnů jedou do rakouska a pak hned za bráchou do anglie, takže budu skoro měsíc sama doma - jenomže je to poprvé, co se netěším - sice máme alarm, ale stejně se tu budu šíleně bát, takže si sem někoho nastěhuju, nebo se nastěhuju k někomu já Smile

Taky musím poslat přihlášku na tu školu a budu doufat, že se tam v sprnu dostanu, ale nijak připravovat se asi nebudu,koupila jsem si knížku s tématy všeobecného přehledu, tak si ji asi pročtu, ale jinak nic. Tak mi na konci srpna držte palce Smile

Vlastně mi je teď hrozně fajn, nemůžu si na nic stěžovat, akorát by se mohlo trochu umoudřit počasí, na tyhle vedra nejsem stavěná.

A taky mám mega strach, že jsem mamina, no ale to snad taky bude v pohodě - musí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 20.6.2007 7:12    Post subject: Reply with quote

zijem hlavne pracou kedze mi zabera cely den od rana az do vecera do osmej...medzitym/resp.potom/ si samozrejme najdem cas na priatela, s ktorym si planujeme na august bulharsko, pravdepodobne last minute, obcas zajdem niekam zaparit, ale poslednu dobu mi byva potom desne zle, takze sa vzdy bojim nasledkov
zijem aj tym ze mam este jednu skusku, ktora bude snad brnkacka, ale pre pokoj duse sa tesim na to ked ju budem mat za sebou a budem oficialne druhacka
dlhdobo riesim to ze by som sa mala zacat o seba vaic starat, strasne by som chcela schudnut, viac sa venovat sebe a to nielen po tej vonkajsej, ale aj vnutornej- zdravotenj stranke - okrem toho sa bojim ze niesom celkom zdravotne ok, trapi ma "nieco" na mojej kozi, pichne ma tu, tam, ale ist k lekarke na tom som samozrejme makka a zbabela...o chrbate ani nevravim
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Wed 20.6.2007 7:13    Post subject: Reply with quote

Ja ziju momentalne jen prestavbou naseho bytu. Nic jineho me nebavi, nic jineho me nezajima.

Uz mi z toho zacina slusne hrabat a vsechno je problem. Neumim se rozhodnout, jestli chci umyvadlovou skrinku 40 nebo 50 cm od zdi, protoze kdybych chtela 50 cm (coz by bylo idealni, musi se tam vejit kos s pradlem), tak bychom muzeli zbytecne rezat kachle. Jinak totiz vyjdou presne a na tak male koupelne by to vypadalo mnohem lepe.

Taky nam vcera delali plyn a i kdyz jsem pritel psala, at ten vyvod udelaji kratky, at se sporak muze prirazit az uplne ke zdi. Tak nam tam couha 7 centimetrova trubka.

O vikendu snad uz dodelame elektrinu v obyvaku a zbavime se tech 10 pytlu stavebni sute, ktere mame uz 14 dni v kuchyni. A taky bych mela oskrabat ten pitomy variopaint na zachode, kterej ti piiiip dali i na strop. Ze stropu to budu skrabat nevim jak.

O vikendu jsme meli jet s bandou na Oravu, ale jelikoz ten dalsi vikend uz bourame jadro, tak musime pracovat doma.

chjo, uz mi to leze na nervy. Vsechno. V praci me to prestava bavit, pritel je taky nejaky podrazdeny.

A venku je tak kraaasne... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 20.6.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

Tak já momentálně žiju tím, že za 2 týdny jedem na vodu a mám z toho dost velkej strach. Jednak z toho, že nic neupádluju, že mně z toho budou šíleně bolet ruce, ale hlavně z toho, že si třeba rozrazím hlavu o nějakej šutr nebo se budu topit nebo mě bude unášet proud Laughing No ono to moc vtipný není, já se fakt moc bojim Sad

Pak se taky strašně těším do Tuniska, ale zároveň si pořád řikám, proč musíme jet zrovna tam. Ale už to není tak hrozný a už se fakt tešim Smile

Další je to, že myslim na to jak začnu chodit na VŠ. Jaký to bude a tak, jak to zvládnu...

Potom mě dost trápí moje migréna a řeším, jestli půjdu k neurologovi hned a nebo až budu mít znova ten stav, kterej sem měla asi před týdnem, kdy sem špatně viděla na jedno oko a mrtvila mně ruka a půlka obličeje. Mamčina doktorka řikala, že mně může hrozit ochrnutí nějakých obličejových svalů a že to asi způsobuje HA a že tu, kterou beru vůbec brat nemám, protože je blbá. Rolling Eyes

Ale čím žiju od rána do večera je jeden takovej problém s psychikou, kterej řeším už několik měsíců, ale až poslední dny mám pocit, že už to začínám zvládat, že už to nabralo dobrej směr a že sem už udělala velkej pokrok Viteznik


A jinak su momentálně hrozně zamilovaná Love Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Wed 20.6.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Tak do dneška jsem ještě trošku žila tím, jaký budu mít známky na vysvědčení, ale dnes jsem ve škole byla naposled, známky už mám uzavřený a teď už se jen chystám na tento pátek, kdy letíme na Tenerife. Těším se tam moc, i když mě mrzí, že maminka kvůli té rakovině nemůže jet s náma a tudíž pojedeme "jen" já, brácha a taťka .. máma ale chtěla, abysme někam vyrazili, takže alespoň nemáme "výčitky", že jedeme bez ní a ona bude muset být doma ... ale moc se těším na to, že už snad příští rok s náma pojede ..

taky už asi od Vánoc žiju těšením se na fesťák, takže čím víc se to blíží, tím víc se těším .. těším se na minimálně 3 filmy denně, budem chodit se sestřenicí plavat, těším se na tu atmosféru tam, na čajovnu, na restauraci Venezia a taky hrozně moc na Villetku a snad i greenwood ...

a třetí nejaktuálnější věc je divadelní workshop, který začne hned 8.7, v den, kdy se vracím z Varů .. miluju těchto 14.dní, miluju to nacvičování od rána do večera, tu naši partu i následující premiéru a derniéru ... poprvé jsem tam byla jako malá holka (necelých 12.let) a rok od roku si to užívám víc ...

a jinak, moc se mi líbí jeden kluk, ale už tím přemýšlením o něm a "co by kdyby" nežiju, tak jak před pár týdny .. co má se stát, stane se
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Wed 20.6.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

netěším se na prázdniny, protože z nich mám strach...z toho, že budu mít jen týden volna a zbytek práce po fabrikách a hospodách. nečekám od toho nic dobrýho, vážně.
takže se to snažím kompenzovat teď......Našla jsem pár lidí, na kterých mi strašně rychle začalo záležet ....momentálně žiju sluncem a vínem a pizzou, protože s těmihle věcmi a tamtěmi lidmi jsem trávila celý den od rána až doteď. Ještě jsem vynechala noviny Dnes. (já jsem v parku neležela na trávě, ale na ministrovi, víte? Laughing )
a taky žiju tím, že jsem dostala příležitost. dvě, dokonce.
Nevíte někdo jak se paspartuje? (ne, zpět, nejdřív se zeptám strýčka googla). budu totiž vystavovat fotky. jenom malinká výstava v čajovně, ale...nemít vtíravou kamarádku, tak by ty fotky zůstaly navždycky v mým zaprášeným albu....
a tak druhá...no, přesně práce pro opačnou povahu než jsem já.proto jsem ji vzala. chodit za cizíma lidma a navazovat kontakty. a mluvit s lidma. brrr, to jsem nikdy nedělala..naučit se bejt, ehm, vtíravá? Laughing

...a těším se na to.

vezme mi to jen asi 4000 Kč, což mě momentálně háže solidně do mínusu, ale snad se to vyplatí.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 20.6.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

dneska ze me spadlo posledni skolni bremeno. znamky uzavrene, jen musim odevzdat laborky z biologie. uhrala jsem to klasicky- dve trojky a pak vojky a jednicky

ted planuju tridni vylet, ktery jsme si sami zorganizovali. nas posledni...akorat me zase boliva hlava, takze nevim, jak ustojim to piti...navic se kvuli poranene noze nesmim koupat. ale stejne tak citim v kostech, ze to bude super.

prazdniny si nemuzu zatim nijak pevne naplanovat, protoze nevime co a jak bude s tatou mojeho milyho...a chcem byt spolu, takze planujem max dva dny dopredu. ale asi se bude konat nejaka chata a pak chceme jet do chorvatska- jen ve dvou. + antifest a jeste nejaky mensi festival a zbytek budeme vydelavat. jsem zvedava no

no a musim se pustit do poradneho uklidu v pokoji....ale ted snad bude vsechno jenom fajn. klep klep
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 20.6.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

zítra mam dvoje zkoušky, těch se ani moc nebojim ale největší mazec příjde 25.1. toho se bojim jako čert kříže takže momentálně žiju fakt školou a stresem z ní.njn když jsem lempl a nechávám si to na poslední chvíli tak si to taky musim vyžrat.

pak jsem se rozešla včera dost drsně s Lukym, ale fakt to nemělo budoucnost.je mi to moc líto a furt brečim, ale je to lepší než se s nim trápit Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 20.6.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 20.6.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

takžejá žiju v podstatě tim abych se udělala šťastnou..přes léto to znamená vydělávat prachy z kterých nic neuvidim..makat na sobě a opalovat se, páč se mi líbí jak mi všichni závidí už ted.. a užít si léto se sportem s kámošema a pařit a bavit se..

docílit toho aby přítel přestal hulit a zhubnul Bicovnik
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Wed 20.6.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

ziju tim ze fakt ziju.

\Dneska me zas zprcal (pardon, ale jinak se to rict neda) za neco co vubec jsem neudelala ja, ale on.

Ale mam tu rodinu ..kamaradku a jejiho pritele... a tak trochu jednoho Reka... jsem silena ..mam pocit, ze kdyz me hned nechce zatahnout do postele, tak se mu nelibim Laughing Laughing Laughing Ale on je se mnou kazdej den, povidame si o hvezdach. Jestli u nas tak zari.. pijeme spolu.

A jsem stastna ... opravdu .... mozna pujdu pracovat jinam, ale .....

uvidim.

nemam ted na aortu moc cas ..
Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 21.6.2007 0:31    Post subject: Reply with quote

Zitrejsim divadlem, faktem ze nemuzu najit nekolikery klice a dluzim knizky v knihovne bez toho, abych mela prukazku, premyslenim o hre Kingdom Hearts, ctenim knizek o chronicke unave a naprave vztahu, zabavovanim ikonek Rena kdekoliv na nejake narazim, dotvarenim pribehu do komixu, ctenim si o totemech v podobe pavouka a matenim prodavacu. [Dneska si jeden myslel ze slavim narozeniny, protoze jsem se dvakrat vratila pro sladkosti. Na jednou mi to nestaci.]
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next
Page 1 of 24

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms