sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
On a problemy s peniazmi
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 17:58    Post subject: On a problemy s peniazmi Reply with quote

Tak zalozim novu temu, nech sa nenudime Smile

Ide o to, ze je v niecom v nasom vztahu, co nenapadne sa skryva, ale viem, ze z toho moze byt v nasom vztahu velky problem....samozrejme, zalezi ako sa s nim popasujeme.
Ja mam docela dost penazi+vyplatena poistka 10 000. Takze celkom fajn Smile On...plat cca 12000. Ma pozicane z banky, splaca domace kino, plati telefon, internet, obedy v robote, bla bla bla. Proste jednochu povedane. Nema nic. Ked si ideme niekam sadnut, platime si bud kazdy sam, alebo to ja zaplatim (beriem to tak nejak v pohode, ked za dva kavy zaplatim 80sk, tak stale je to menej, ako ked v Grecku som zaplatila 120sk). Vzdy v noci ho veziem domov, je to dokopy asi 30km dokopy. Robim to rada, aspon sme dlhsie spolu, ale benzin nie je lacna zalezitost, ze?
Ale jedno viem, keby ma tie peniaze, tak mi da. O tom to nie je, ze by ma vyuzival.
Zase kolko chalanov plati holkam vsetko, na vsetko ich pozyvaju, to teda tiez poriadne lezie do penazi...no tak my to mame vymenene Laughing
Ale ide skor o buducnost. Takto sa predsa zit neda.
No ale mame vybavene ubytovanie. U nich prerobia pivnicu a budeme tam byvat. To by bolo. U nich v zapadakove so svokrou ala "musi byt vsetko po mojom, inak vas postrielam".....fakt sa mi taka buducnost nepaci Rolling Eyes keby ho nelubim....

Mam sa na to vykaslat co?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

asi 3 roky Rolling Eyes

Neviem, on vravi, ze o tom moc nerozmyslal ale ze preco nie?Ze co je na tom zle....ja mu vravim, ze ja rozhodne so svokrou (a hlavne s takou) byvat nebudem, ja sa chcem osamostnit a byvat si po svojom.
On: Ved to bude oddelene, ty budes mat svoje poschodie a ona svoje, preco by sa ti do toho mala starat.
Ja: Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:13    Post subject: Reply with quote

neviem ako vela splaca, na to sa radsej fakt nepytam Rolling Eyes ledva som z neho dostala, ze co vsetko plati z tej vyplaty..

on je celkovo taky lahkovazny, moc nemysli dopredu, ale zase ja to nechcem moc unahlit, zase este je cas...byt, dieta, svadba a pod....nie sme spolu az tak dlho....ale pri takej situacii proste premyslas, ako dlho sa da takto zit...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

a jak dlouho spolu jste?
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

9 mesiacov
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

já bych se asi ještě k sobě nestěhovala vůbec. Jak se k sobě nastěhujete, tak pak už se vždycky špatně z toho vztahu oschází a jsou problémy.. ale to je samozřejmě na tobě.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

tak teraz to fakt vobec neplanujem, este studujem, ziadne peniaze nemame, sme spolu kratko...ja len obcas premyslam, ci sa to unho niekedy zmeni
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

josie, prosimtě, má 12000 čistýho? Dává něco domů? mě přijde nemyslitelný, že by neměl nic.. prostě to musí nějak rozházet..
muj přítel je na tom celkem podobně, bere sice víc, má nějaký splátky, bydlí teda u rodičů. těm dává 3000,každej den jezdí do práce autem, často jezdí za mnou a pro mě..zaplatí co musí, plus cigára a hulení, no a taky mu nic nezbyde, ale aspon s tim vyjde..
Zase ale vim, že umí ušetřit když potřebuje, takže se o budoucnost nebojim..

Nevim jestli se o tom s tebou přítel baví oteřeně, nebo je mu tohle téma spíš nepříjemný.. ale asi by sisi měla zjistit, kam ty prachy cpe..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:53    Post subject: Reply with quote

Souhlasim s Mo, jakmile spolu bydlite, je pripadny rozchod tezsi. Navic bydlet s tchyni, kterou moc nemusis, zadelava na problem.
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:56    Post subject: Reply with quote

Já úplně nechápu lidi, co si bezmyšlenkovitě půjčují na ptákoviny jako domácí kino, dvdčko apod...
Ale co, máte se rádi? Buď šťastná, takové maličkosti jsou nic proti opravdovým problémům, ve všech důležitých věcech vám to klape, tak co, určitě to není důvod se na něj vykašlat Smile

TarTar... 12 tisíc, ještě k tomu slovenských a splátky... vždyť to je skoro nic, kam by ještě měl cpát peníze?
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 7.12.2007 18:57    Post subject: Reply with quote

3tisic banka, asi 800sk domace kino, 1000-2000sk za telefon, do 1000sk internet, kazdy den obed v robote(neviem kolko to stoji)...teraz si kupoval topanky na zimu, lebo mal iba roztrhane tenisky...to bolo 2000sk....tiez mi kupoval prsten min 500sk....+ este aj ten vlak ked ku mne chodi
z tohto sa fakt setrit neda
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 7.12.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

12 000 je malo. Je to malo aj ked nesplacas. Zaplatis si telefon, cetovne, jedlo, byvanie a to je cele.Ziadne ine veci.Chce tuto pracu robit na furt? ze teda nema perpspektivu lepsieho zaorbku? nechceli by ste ist trebars spolu von po tvojej mature?Do byvania so svokoru, ani s vlastnymi rodicmi by som nesla v ziadnom pripade, robi to trable, poznam par kde maju mladi vlastne poschodie v krasnom dome, ale ked svokre pridu hostia, nanuti neveste nech si poriadi lebo ide hostom ukazovat SVOJ dom, cize aj jej poschodie...citila by som sa tam ako votrelec a myslim ze mnohi svokrovci ti to patricne vedia dat najavo..ja trebars aj u nas vidim jedinu prihjatelnu buducnost v tom, ze spolu pojdeme von a budeme mat nejake NASE peniaze a budeme sa trochu mcot postavit na vlastne
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Fri 7.12.2007 23:24    Post subject: Reply with quote

já vim že je to málo, stejně tak vim, že to domácí kino neni tolik, proto jsem se ptala, protože přítel ho splácí taky..a taky playstation Rolling Eyes ale co jsou to jeho prachy..
Josie, v tom případě neni problém v něm, ale prostě v tom, že bere málo.. a tenhle problém máme všichni..
A s tim bydlením nespěchej.. i když kdyby se mě naskytla možnost bydlet s přítelem a vidět se s nim jako normální lidi neváhala bych..
Ale za a) náš vztah je někde jinde a za b) tchýně mi sice pije krev, ale je normální a vycházim s ní..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms