sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak moc pro vás znamená přítel?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 19.9.2007 15:31    Post subject: Re: Jak moc pro vás znamená přítel? Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Mám pár dotazů, jen tak pro zajímavost.
Je pro vás přítel všechno na světě, nejvíc pod sluncem, že byste se kvůli němu vzdaly rodiny, kamarádů, práce a tak? (Hodně holek říká, samozřejmě, že ne a pak to udělají Laughing ).
Kdybyste si musely zvolit mezi nejlepší kamarádkou, kterou znáte já nevím, od malička a přítelem, kterýho znáte nanejvýš pár roků, koho byste zvolily? Já vím, blbá otázka, ale upřímně Wink
Říkáte příteli úplně všechno, i to, co vám někdo (zrovna kamarádka třeba) pověděl jako tajemství?


vzdycky jsem byla hrda na svoji "nezavislost" a jakysi odstup, ktery jsem mela. zachovavala jsem si chladnou hlavu...

ale s timhle to je jinak. ted uz. je pro me neuveritelne dulezity. ale nastesti se kvuli nemu nemusim niceho vzdavat. moje kamaradky ma rad, rodinu taky a praci zatim neumim rict. ale i kdyz se mu ani trochu nelibi, na jakou skolu chci jit, tak se me snazi podporovat.

kdybych si mela vybrat mezi kamaradkou a pritelem, asi bych si vybrala pritele Embarassed ma totiz v nasem vztahu i funkci kamaradky

jo, rikame si s nim vsechny veci, ktere se dozvime. at uz jse o banality- jako co se deje ve skole, co kdo rekl apod. nebo o veskera tajemstvi. takze nez jsem poznala jeho dobruo kamaradku, tak jsem se krasne orientovala v jejim osobnim i sexualnim zivote. ale je samozrejme zaruceno, ze dal uz to putovat nebudu.

shrnuto a podtrzeno pro me znamena moc, asi vic nez je zdrave Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 19.9.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

To mi přijde dost blbý, vykládat mu všechno, i když to je nějaký tajemství nebo něco "mezi námi děvčaty" po čem mu nic není.
Tím jako nic proti nikomu tady, jen mě to tak napadlo Cool Nevím, proč bych mu měla vykvákat všechno jen proto, že je to můj chlap.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30736

PostPosted: Wed 19.9.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 19.9.2007 20:12    Post subject: Reply with quote

Já kdykoli sem měla přítele,taky jsem mu vykecala všechno.prostě když s tím člověkem trávím hodně času ..tak postupně (a asi až příliš brzo) se mu začnu automaticky svěřovat a v podstatě mu ventiluju svoje myšlenky.Což je špatný,já vím. Confused
Takže pokud kdy ještě navážu nějakej vztah,budu si nato dávat sakra majzla. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8195

PostPosted: Wed 19.9.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
nesnášim se vzbudit v prázdný posteli, když jsem v ní usínala s nim jen tak bez ničeho. z toho chytnu vždycky záchvat úzkosti a pak ho seřvu, že mě nevzbudil

to me by teda obcas nevadilo probudit se sama, on me totiz vzdycky budi, protoze nechce snidat sam a schvalne mi macka bricho abych musela vstat a jit curat Confused - protoze pak uz automaticky postavim na caj a nachystam snidani
ale ted o vikendu se opravdu prekonal, ani nedutal a koukal do stopu abych mohla spat (protoze kdyz vstane, tak mi to nakonec neda a vylezu taky)
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 19.9.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
E.x.i.l.i.a wrote:
Nevím, proč bych mu měla vykvákat všechno jen proto, že je to můj chlap.
Treba mu to muzes vykvakat proto, ze je to tvuj nejlepsi pritel, clovek tobe nejblizsi a ne proot, ze je to tvuj chlap.


přesně, já zas nemám potřebu říkat věci někomu jinýmu než jemu..

k tomu usínání.. já jsem nemocná, normálně mám plyšovýho pejska od přítele a s tim každej večer usínám a celou noc ho držim, všichni se mi smějou, prostě bud musim mít v posteli chlapa, nebo aspon plyšovou hračku..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 19.9.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 22.12.2008 1:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 20.9.2007 11:36    Post subject: Reply with quote

Jenže já jsem tím nemyslela, že mu neříkám věci, které se týkají MĚ. To mu samozřejmě taky říkám. Mluvím o tom, že mi připadá hloupý, abych mu vykecala všechno o čem se bavíme s kámoškama nebo spolužákama ve škole nebo dokonce něčí tajemství. Jo, drbem spolu známé Laughing ale kdyby mi někdo řek svoje tajemství tak to přece neřeknu chlapovi jen proto, že s ním chodím a že by měl vědět ÚPLNĚ všechno Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 20.9.2007 11:58    Post subject: Reply with quote

Já třeba příteli říkám všechno, ale ne proto, že mám potřebu "slepičit". Přijde mi to přirozený, normální a zajímá mě jeho názor. Smile
Asi je to i tím, že moje vztahy s kamarádkama už nejsou takový "puberťácký" jako dřív. Rozhovory typu "teď ti něco řeknu a je to tajemství, slib, že to neřekneš svýmu mladýmu..." už nevedem, nemáme tu potřebu. Myslím, že každá si je vědoma toho, že existuje možnost, že se to partneři prostě dozví. A podle toho se může i rozhodnout, jestli se svěří.
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Sun 14.12.2008 16:39    Post subject: Reply with quote

Asi to bude znít jako klišé, ale je pro mě mým nejlepším kamarádem se kterým můžu popovídat, rozmlouvat a debatovat, partnerem se kterým bych chtěla strávit život starat se o něj a milovat ho, milenec, a budoucí otec mých dětí(doufám)...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 14.12.2008 16:50    Post subject: Reply with quote

včera jsem o něj asi na 2 hodiny přišla Embarassed Laughing jako zní to vtipně..ale jako už to nikdy zažít nechci,prostě o něj přijít nemůžu a nechci, je pro mě opravdu vším, jako obětovala jsem tomu vztahu hodně, ale to on taky, tím, že jsme každej jinej a každej jinde, tak se od sebe strašně moc učíme, oba pronikáme do věcí, ke kterým bychom se nikdy nedostali..
A neni nikdo víc než on, každej průser i každou radost ví první on (no, někdy máma a nebo jim to posílám v sms najednou)
On je chlap, kterýho jsemsi přála, a i když se někdy chová jako debil, nebo jako prase, je to prostě on a já vim, že se na něj můžu spolehnou ve všem.
Včera když zavolal a omlouval se mi brečela jsem,nevim jestli dojetím nebo štěstím nebo proč..
No jsem zamilovaná trubka no, jako rodiny a kamarádů bych se nevzdala, ale práce klidně Mr. Green
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 14.12.2008 17:51    Post subject: Reply with quote

znamená pro mě hrozně moc,čim dál tim víc.....
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14013

PostPosted: Sun 14.12.2008 19:05    Post subject: Re: Jak moc pro vás znamená přítel? Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Mám pár dotazů, jen tak pro zajímavost.
Je pro vás přítel všechno na světě, nejvíc pod sluncem, že byste se kvůli němu vzdaly rodiny, kamarádů, práce a tak? (Hodně holek říká, samozřejmě, že ne a pak to udělají Laughing ).
Kdybyste si musely zvolit mezi nejlepší kamarádkou, kterou znáte já nevím, od malička a přítelem, kterýho znáte nanejvýš pár roků, koho byste zvolily? Já vím, blbá otázka, ale upřímně Wink
Říkáte příteli úplně všechno, i to, co vám někdo (zrovna kamarádka třeba) pověděl jako tajemství?

Není pro mě všechno na světě. Rodiny ani kamarádů bych se v týhle fázi nevzdala.
Mezi nejlepší kamarádkou a přítelem bych dala přednost příteli. A nebo střídavě. Nemyslím jako vzdát se kamarádky, ale jít třeba večer někam s ním a ne s ní.
Říkám mu úplně všechno. Protože on ani polovinu osob, kterých se nějaký "tajemství" týkají, nezná, takže to ani nevyslepičí dál a já mám klid, že jsem to ze sebe dostala. Když mu řeknu, že tahle holka spí s tim a tim ženatym chlapem, on mě poslouchá napůl ucha a hned to zapomene, ale já to řekla NAHLAS, uf Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Sun 14.12.2008 21:39    Post subject: Reply with quote

je pro mě všechno, ale třeba rodiny(mamky) bych se kvůli němu určitě nevzdala. a to ani třeba školy(jak to udělaly dvě mé kámošky ze základky, začaly studovat vš a kvůli "miláčkovi" se kterym chtěly bydlet, tak skončily studium- to mi přijde blbost)
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 14.12.2008 21:41    Post subject: Reply with quote

Pro mě znamená strašně moc, nikdy jsem si s nikým tak nerozuměla, nikdy jsem neměla někoho tak ráda a nikdy neměl někdo tak rád mě. Jsme spolu už přes 4 roky, ale pořád si připadám zamilovaná Laughing Laughing Doufám, že nám to vydrží už napořád, musím se teď snažit, ne o tom jen mluvit, jako dřív Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms