sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neupravené dívky a ženy...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

ruth, to jsi tak chlupatá, že tě to zahřeje? chjo, já chci taky kožich. mně je v zimě zima, i když se neholim. těch mých pět a půl chlupu je úplně naprd. Crying or Very sad
jinak o tom, jak se jsem schopná zjevit před přítelem, se radši nebudu zmiňovat, páč by to určitě předčilo všechny nejčernější prasečí sny. ale zas ani na něj nemám nějaký zvláštní požadavky. ať si klidně chodí doma se sepranýma trenkama na hlavě a sepranou ponožkou místo trenek. mně to je vcelku fuk.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:26    Post subject: Reply with quote

gigli-bohužel je to asi jen placebo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:26    Post subject: Reply with quote

jo, taky se nečešu když jsem celý den doma. nosim věci, které se už nikam jinamvzít nedají, ale jsou pohodlný. no a taky si nečistím zuby, když nikam nejdu. mám malou kazivost, takže mi to nevadí, tak ten smrad vždycky spláchnu třeba čajem, zuby si čistím u příležitosti občasného koupání. Kéž už ješkola, donutím se alespoň pravidelně mýt česat. jo a přítel tu není, takže to taky dělá svý. To si neholím chloupky, mě je děsně nepohodlný jak mi zarůstají, je lepší když je to dlouhý Cool
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
ale zase kdyz se pred nim nemusis stydet ani v roztrhanem pradle tak je to o to hezci ne? ze te ma rad a libis se mu i v roztrhanym bavlnenym spodnim pradle.............pro me to ma vyznam, ze nemusim vypadat porad perfektne.........


No, nevím jestli bych se příteli líbila v roztrhaném bavlněném prádle, troufám si říct, že ano, ale styděla bych se takhle před ním chodit. Jasně, že už mně viděl v situacích kdy jsem opravdu vypadala hrozně, třeba po nehodě, když jsem měla obličej jeden velký strup, rty jak kačer Donald a vymlácené zuby, to byl na mně fakt hrozný pohled. Ale když můžu, tak chci vypadat dobře. Taky bych nebyla ráda, kdyby předemnou přítel chodil v roztrhaných trenkách. Chci se mu líbit a i když jsme spolu nějaký ten rok a jak říkám, i když mně viděl v šílených situacích, tak to neznamená, že přestanu dbát na svůj vzhled ...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

Dellores, to je jasný, to chce skoro každý, ale mně třeba nepřijde divný se před ním každý den úžasně nenamalovat nebo mít na sobě nějaké obyčejné domácí, ale pohodlné oblečení když jsme spolu několik dnů doma a válíme se. O tom celou dobu mluvím, ale ne někteří to asi NEPOCHOPILI Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

ja ale nerekla ze tak budes chodit porad, ale treba se nekdy stane a neco se nepovede a budes vypadat fakt blbe, a pak je dobry vedet, ze se proste stydet nemusis, ikdyz stejne asi budes, ja se treba stydim kdyz nemam oholeny nohy, ale vim ze nemusism ze kdyz se to stane ze to nevadi
a vetsinou se taky necesu kdyz ven nejdu, na mych vlasech to stejne skoro nejde poznat Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 23.9.2007 19:09    Post subject: Reply with quote

a to sem si dycky myslela, ze ja jedina su prase, no jak to tu ctu, tak je nas vic Laughing Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 23.9.2007 19:26    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
no a taky si nečistím zuby, když nikam nejdu


Shocked tohle fakt nechápu
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 23.9.2007 20:23    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
ja doma treba nechodim v teplakach, ale ve vecech, ktere jsem vyradila, protoze se mi prestaly libit. takze to jsuo ruzne manzestraky a koskace. obcas s dirou na koleni Very Happy batikovana trika a pak ruzna reklamni. jo a kdyz jsem cely den doma, tak se necesu:)


já se nečešu téměř vůbec
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 23.9.2007 20:51    Post subject: Reply with quote

ja se teda cesu jen kdyz jdu do skoly nebo nekam mezi vic lidi, jinak spims culikem na hlave a rano ho ani nezdelam a vzdy si vlasy jen uhladim aby me moc netrcely na vsecky strany.
doma chodim vetsinou v teplakach a trikach na doma (takove ty velikosti xxl Laughing ), neni potreba se oblekat nak lip u nas na dedine, nikdo k nam ani moc nechodi a otevrit klidne chodivam aj v pyzamu a rozespala....ven se psem chodim taky ve starych spinavych hadrach.
cisteni zubu sem driv docela flakala, tedkom cistim pravidelne, ale mam po tatovi dost kazu a hnusne zuby, takze se tomu moc nevyhnu...
maluju se teda do skoly a to vyjimecne, kdyz rano stiham, coz je malokdy, a kdyz uz, tak cerne linky a rasenka.
holim se v lete skoro kazdy den, tedkom jen kdyz mame ve skole telocvik a v zime taky do skoly na telocvik, pac bych nemohla cvicit v dlouhych kalhotach, strasne me to otravuje.
jeste sem si vzpomnela, ze kdyz sem doma par dni, trebas kvuli nemoci, nebo o prazkach, tak flakam umyvani vlasu a koupani se, to az v krajnim pripade Rolling Eyes (booze, sem neskutecne lina se jit aspon osprchovat)
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sun 23.9.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Shrew wrote:
no a taky si nečistím zuby, když nikam nejdu


Shocked tohle fakt nechápu

já jo Embarassed
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 23.9.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

Ja teda ne. Urcitej standart hygieny proste dodrzuju, at jsem doma zavrena tejden, nebo kazdej den litam venku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Sun 23.9.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

když jsem sama doma, tak jaksi ze zvyku dodržuju své zažité hygienické návyky, sprchuju se každý den, čístím si zuby téměř po každém jídle, češu si vlasy a ráno a večer si čistím a krémuju si pleť. Plus stáhnu si vlasy do culíku a obléknu si něco pohodlného, ale zároveň hezkého, kupuji si oblečení na doma, domácí sportovní kalhoty nebo tepláky a infantilní trička. Ale zároveň by mě nenapadlo se na doma líčit nebo oblékat se nějak sexy pro partnera. Stejně se mu nejvíc líbím nenalíčená a oblečená do něčeho pohodlného Smile
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sun 23.9.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Shrew wrote:
no a taky si nečistím zuby, když nikam nejdu


Shocked tohle fakt nechápu

S tím nečištěním si zubů bych to taky nezvládla. Čistím alespoň 4-5krát denně, když jsem sama i když jsem nesama..
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sun 23.9.2007 22:52    Post subject: Reply with quote

*jiva* wrote:
Dellores wrote:
Shrew wrote:
no a taky si nečistím zuby, když nikam nejdu


Shocked tohle fakt nechápu

já jo Embarassed

ed
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^


Last edited by shuki on Fri 7.9.2012 14:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Next
Page 18 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms