sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neupravené dívky a ženy...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:54    Post subject: Reply with quote

*jiva* wrote:
Suny wrote:
To je to samý jako když jsem byla jednou u kamaráda, přišel mi otevřít v teplákách s vyboulenejma kolenama, na tričku měl kečup a palec mu koukal z ponožky ... tak si rázem pomyslím, že je to pěkný čuně.

Ty se znáš s Listerem? Mr. Green


nevím jestli je to náhoda nebo ne, ale člověka s tímhle nickem na ICQ opravdu znám - bohužel. Ale u něho doma jsem nikdy nebyla Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:55    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Suny Arrow No, to víš, když jste na mě s annyskem začaly vytahovat moje řešení postavy, což už dávno nedělám...Ale od vás dvou se to dalo čekat Wink
Neboj, svoje roztrhané trenýrky má jen na doma, hodně lidí nás dva vidělo na sraze a měli jsme na sebe něco roztrhanýho a škaredýho? Troufám si říct, že ne.


Exilion opět jsi nic nepochopila. Mluvím o DOMÁCÍM oblečení, ale koukám že nemá cenu něco vysvětlovat, zřejmě jsi to nepochopila jen ty. Když vám vyhovuje chodit před sebou v roztrahném spodním prádle, dobře, já bych se styděla ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 22.9.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

ale zase kdyz se pred nim nemusis stydet ani v roztrhanem pradle tak je to o to hezci ne? ze te ma rad a libis se mu i v roztrhanym bavlnenym spodnim pradle.............pro me to ma vyznam, ze nemusim vypadat porad perfektne.........
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 22.9.2007 22:00    Post subject: Reply with quote

Já roztrhaný prádlo nemám Laughing
Ale už se odcházím stydět do kouta, nejen, že jsem blbá, ale nikdy nic nechápu. Tak na mě Suny nereaguj, když jsem tak hloupá a nechápavá, sama vidíš, že to nemá cenu s mým IQ tykve Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sat 22.9.2007 22:46    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
To mě se jednou stalo, že jsem se stavila za bývalým přítelem domů...natěšená na sex a tak Smile On mi přišel otevřít ve vyloženě hnusných brčálově zelených teplácích potřísněných jakousi barvou, v přiléhavém tričku a ještě s odbarvenými vlasy, brrr. V tu chvíli mě jakákoli chuť na něj přešla.


Roflnik

Tak tohle bylo u mého ex úplné pravidlo - snad nikdy jsem ho neviděla v ničem jiném než v roztrhaných teplácích. Bleee Rolling Eyes

Domácí oblečení zas tak moc neřeším, občas si koupím tepláky v NY a nějaké jednobarevné tričko, momentálně letím na šedou, takže mám černé tepláky, šedé mango triko a šedé vlněné ponožky. Laughing Prostě něco, v čem můžu otevřít, pokud někdo zazvoní.

Na čem opravdu ušetřím, jsou pyžama a noční košilky, už pár let spím bez ničeho, tak je mi nejlíp.

Nohy si holím, ruce si holím, snažím se vypadat byznys Nevinnik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 23.9.2007 7:43    Post subject: Reply with quote

Exilio, já si budu reagovat na koho chci, to že to nechceš pochopit můj problém není, ale tvoje reakce mě zkrátka baví Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 23.9.2007 7:52    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
ale zase kdyz se pred nim nemusis stydet ani v roztrhanem pradle tak je to o to hezci ne? ze te ma rad a libis se mu i v roztrhanym bavlnenym spodnim pradle.............pro me to ma vyznam, ze nemusim vypadat porad perfektne.........


no jo, to je sice fajn.. mám i nechutnější stórky z partnerskýho života..ale já si teda nedovolim lehnout si k němu do postele neoholená a ve vytahaným prádle, navíc je na prádlo zatíženej..
Dokonce mu i vadí, že chodim ve sportovních hadrech..tak mu to vynahrazuju tim, že když jsme sami nosim krátký šatičky a podobně..A dost mi vadí když má třeba vytahaný trenky,sepraný triko.. to mu je radši svlíknu..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 23.9.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Tue 10.6.2008 17:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 23.9.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

Suny, no vidíš, a já zas můžu být blbá a nechápavá jak chci a jsem ráda, že tě bavím Very Happy
Hele, mně už spousta lidí na boardu napsala něco nepříjemného, ale jen od tebe mi to přijde vyloženě ZLÉ. Ale jen od tebe, od ostatních to skousnu, ale ty se v tom přímo vyžíváš na mě v jednom kuse posměšně reagovat. A já se sebou od takovýho člověka, který si na mě zvyšuje sebevědomí nebo co, zametat nenechám. Už doufám víš, proč bych radši nešla na sraz kdybys tam byla ty. S takovejma lidma se fakt vidět nemusím. A ty zas s blbýma lidma jako jsem já, takže jsme si snad kvit.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 23.9.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:



Nohy si holím, ruce si holím, snažím se vypadat byznys Nevinnik


to já taky vypadám byznys, když si vezmu normální boty, černý kalhoty a sáčko a kabelku a buh ví co ještě.. jenže většinou vypadám jako miss sporty..tak mi říká přítel, tak jsem si jednou z hecu koupila růžový tenisky a nosim je Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 23.9.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

koukám, že exi postupně rozšiřuje svůj seznam lidí, kvůli kterým nebude chodit na srazy Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 23.9.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

exi, aby tě to nemrzel ten vzhled, tak já jsem tady z vás špindíra největší a ještě na to budu hrdá, byli jsme včera na bramborách a koupat se budu až dneska, při t příležitosti po 14 dnech vyluxuju, pokusím se uklidit. mojedomácí trenky nosím už dtřetí den Laughing ještě nemám ostříhané nehty na nohou a chloupky na nohou i tam dole mám asi tak 3 mm dlouhé Laughing

ale když jdu ven, umyju se, obléknu se a dělám, že jsem hezká Laughing Laughing Cool
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 23.9.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
koukám, že exi postupně rozšiřuje svůj seznam lidí, kvůli kterým nebude chodit na srazy Laughing

Shocked Nechápu Myslik Právě, že o šlo a jde jen o Suny Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:01    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
exi, aby tě to nemrzel ten vzhled, tak já jsem tady z vás špindíra největší a ještě na to budu hrdá, byli jsme včera na bramborách a koupat se budu až dneska, při t příležitosti po 14 dnech vyluxuju, pokusím se uklidit. mojedomácí trenky nosím už dtřetí den Laughing ještě nemám ostříhané nehty na nohou a chloupky na nohou i tam dole mám asi tak 3 mm dlouhé Laughing

ale když jdu ven, umyju se, obléknu se a dělám, že jsem hezká Laughing Laughing Cool

a já se tam dole vůbec neholím, jenom zastřihávám, takže na mě pozor. a nohy si v zimě neholim vůbec protože by mi byla zima Laughing a koupu se obden Zvracik
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 23.9.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

ja doma treba nechodim v teplakach, ale ve vecech, ktere jsem vyradila, protoze se mi prestaly libit. takze to jsuo ruzne manzestraky a koskace. obcas s dirou na koleni Very Happy batikovana trika a pak ruzna reklamni. jo a kdyz jsem cely den doma, tak se necesu:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Next
Page 17 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms