sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak se zbavit žárlení?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bibi*
Guest





PostPosted: Mon 26.5.2008 6:24    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
až budete mít po porodu, doma dítě, do dvou do rána kojit, vstávat v pět a v intervalu tří hodin přebalovat, až začnete být nervozní, neupravené a kvůli únavě budete odmítat sex a vinit manžela že vám málo pomáhá, tak si povíme něco o tom, proč NĚKTEŘÍ muži na nějaký čas odcházejí k milenkám. Ale jo, odsoudit je hrozně jednoduchý.


škoda, že si i ta manželka prostě nemůže odskočit od toho řvoucího dítěte, od vroucí plotny a věnovat ještě nějakou energii (pokud ji nějaká zbyte) milenci. Rolling Eyes
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 26.5.2008 6:31    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Mon 26.5.2008 7:29    Post subject: Reply with quote

Mort - Jenže ta ženská vůbec nemusí bejt nervózní, neupravená a nevyčátala by manželovi že jí málo pomáhá, kdyby jí skutečně pomáhal. Tys to napsal tak, že to zní, že chlap je vlastně naprostej chudáček a na milenku má právo. Mě připadá, že spoustu chlapů si neumí představit, co je mateřská za záhul. Dovolená opravdu není ten správný název.
Back to top
View user's profile Send private message  
mord
Guest





PostPosted: Mon 26.5.2008 7:59    Post subject: Reply with quote

Tak v jejich případě to rozhodně nebylo tak, že by jí on nepomáhal, ba naopak, ani to už nebylo čerstvé nemluvně, ale bylo mu 9 měsíců a K. všechno zvládala, byla atraktivní, upravená a praktická žena...měli prostě úplně jiné problémy, oba jsou jiní, žádné zpřízněné duše...a on najednou takovou zpřízněnou duši našel a zjistil, že může žít i jinak, než tak jako nikdy nechtěl(rozuměj podle ní a jejích představ a instrukcí).

a Mort: není to můj manžel, kdyby byl, tak asi ani tolik nežárlím, oni ještě nejsou rozvedení, musí nejdřív žít půl roku od sebe...a on pořád v sobě bojuje a přemýšlí, že by přeci jen kvůli malému žil po zbytek života tak jak nechce...vůbec si nedokážete(ani já ne) představit jak šílený vnitřní boj a rozpolcenost to musí být.

Na druhou stranu kdyby ty zmatky v hlavě neměl a odešel od ní bez výčitek a všechno bylo jednoduché, tak bych si ho nemohla vážit....
Back to top
 
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Mon 26.5.2008 8:32    Post subject: Reply with quote

mord: to přejde


Lothorien + Velveta: citoval jsem Plzáka. ale samozřejmě být nevěrný není správné, já to také neschvaluji. Ale stát se to může. Jsou muži a muži.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Mon 26.5.2008 8:44    Post subject: Reply with quote

Tak to s tím, že je ženská po porodu nervózní a neupravená, takže se není co divit, že chlap odejde k milence, to je teda gól Laughing . To je jasný, tím se to všechno vysvětluje, co by ta ženská ještě nechtěla, aby jí třeba pomáhal, když může být v pohodě u milenky.

Ale jo, dokážu si představit situaci, kdy chlap odejde od ženy s dítětem a nemusí to být zrovna kretén. Kdyby se kvůli jiné ženské úplně vykašlal na vlastní dítě, tak to už by mi jako kretén připadal.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Mon 26.5.2008 8:45    Post subject: Reply with quote

a vem si kolik kreténů po světě chodí..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 26.5.2008 8:58    Post subject: Reply with quote

já jsem toho názoru, jako lenore
Zase třeba muj otec se prostě opravdu pral sám se sebou co má udělat.. 5 let byl v tahu..a jakmile mu ta jeho Gertrůda dala nůž na krk a řekla buď já, nebo ona a děti.. co myslíte, že udělal? Po 27ti letech manželství se vrátil domů a už tak rok se snaží všechno napravit..To samý jeho stejně starej kamarád, měl si vybrat mezi manželkou a dětma a 27ti letou holkou.. A to se v obou případech bavim o dospělejch dětech, kdy si ten táta od rodiny klidně mohl říct.. no co děti už jsou dospělý, postaraj se o sebe..
No je asi pravda, že se možná líp odchází od holky s miminem, než po 30ti letech manželství, kdy ty dva lidi spolu opravdu zvládli všechno..
A tohle je podle mě láska, člověk nemusí být fanaticky zamilován celej život.. prostě stačí vědět, že ten druhej člověk je ten správnej, že se ty dva lidi o sebe můžou opřít.. Kdyby táta odešel, neodsoudila bych ho.. každej má právo na šťastnej život.. a pokud by to pro něj nebyl tenhle, bylo by zbytečný se trápit..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:15    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
až budete mít po porodu, doma dítě, do dvou do rána kojit, vstávat v pět a v intervalu tří hodin přebalovat, až začnete být nervozní, neupravené a kvůli únavě budete odmítat sex a vinit manžela že vám málo pomáhá, tak si povíme něco o tom, proč NĚKTEŘÍ muži na nějaký čas odcházejí k milenkám. Ale jo, odsoudit je hrozně jednoduchý.

Doufám, že na takového nenarazím Wink Jsem toho (zřejmě poněkud naivního jak vidím Rolling Eyes ) názoru, že v těhotenství a po porodu by mi měl být muž největší oporou, měli bychom se na miminko a pak z miminka těšit společně a že mě bude milovat i když pár měsíců budu nevyspalá, neupravená a nebudu mít chuť na sex. A milovat tím myslím, že nebude mít potřebu chodit mezitím za milenkou.
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:31    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a. : já bych ti to moc přál. Jen ti řeknu..nikdy nechtěj vědět, kolik věcí jsi se za svůj život nedozvěděla a nikdy nedozvíš. A nesnaž se je dozvědět. Pak opravdu ten naivně ideální harmonický život mít budeš. Goodluck.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:42    Post subject: Reply with quote

Děkuji : ) Já taky nejsem svatá, ale co se týče těhotenství a mít malé dítě, tak vážně očekávám od chlapa podporu. Kor když ve svém okolí mám případ, že kámoš opustil svoji přítelkyni se kterou má malou holčičku (i když je fakt, že si ji neměli pořizovat tak brzo, znali se dva měsíce když otěhotněla-samozřejmě nechtěně, ale netvrdím, že měla jít radši na potrat, já bych taky nešla) ptž se zamiloval do nějaké holky z Brna (nevím proč, ptž ona jezdí vydělávat peníze jako společnice do Japonska) a teď bydlí v Praze, prej ho tu to nebavilo. Jeho ex s dítětem sice může dál bydlet v bytě jeho mamky, ale jestli jim dává peníze to pochybuju, páč nemá ani pro sebe co vím. I když do toho nevidím, jeho kamarádi tvrdí, že ta ex taky nebyla svatá (i když nevím, co mohla provádět tak hrozného když měla rizikové těhotenství a furt ležela doma-on zatím chodil s kámošema do hospody). No, tohle se mi prostě nelíbí Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:43    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
E.x.i.l.i.a. : já bych ti to moc přál. Jen ti řeknu..nikdy nechtěj vědět, kolik věcí jsi se za svůj život nedozvěděla a nikdy nedozvíš. A nesnaž se je dozvědět. Pak opravdu ten naivně ideální harmonický život mít budeš. Goodluck.


Proč by tahle přestava měla být naivní Shocked Jasně, že po světě chodí hodně takových kreténů, ale na druhou stranu znám HODNĚ chlapů, který se opravdu o rodinu starají. Naštěstí takový existujou...
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25334

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:45    Post subject: Reply with quote

Člověk asi nikdy neví, co s ním miminko udělá..je to krásná věc, ale stát se bohužel může všechno.. Confused A není to podle mě jen na chlapech..vždyť i ženská může odejít..nezvládnout to (i když to se asi stává málokdy)


Last edited by kika on Mon 26.5.2008 10:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 26.5.2008 10:50    Post subject: Reply with quote

bože, ale taky existujou ty co mlátěj svý ženy, chlastaj, týraj a znásilňujou děti..
Nic to nemění na tom, že od života musíš čekat všechno..jasně když máš štěstí seš v pohodě..Kolik holek už si myslelo, že má štěstí a úderem svatební noci se jim život proměnil v peklo..
Tak jako já jsem zase posedlá, nevěřim nikomu a ničemu, nevěřim tomu, že mi přítel neublíží, prostě čekám, že se zase stane to samý..a to si rozhodně nemyslim, že by byl přítel kretén a o ex jsem si to taky nemyslela a nemyslim..
Prostě pokud rozpory ve vztahu probíhaj ve slušný formě, tim myslim, bez týrání, facek a alkoholu a podobně.. vždycky za to můžou oba, na všechno prostě musej bejt dva..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms