sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
edit
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 22.10.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

Shar- Arrow no oni by mu to aj povedali, ale nevedia ako. Tak sú radšej ticho. Jedine náš taxikár sa ho v lete narovinu spýtal, či používa nejaký deodorant. A on že nie. Bolo to trochu kruté, ale mysleli sme si, že to možno zaberie. Hm, nezabralo. Ja viem, že niekedy za to človek nemôže, že sa nadmerne potí, ale existujú predsa prostriedky (aj z lekárne) proti poteniu, ktoré dosť pomáhajú... Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Mon 22.10.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

little_b Arrow hmm, to chápu že neví jak mu to říct Confused Tak třeba zavést řeč na téma, že naprostá většina žen preferuje vonící chlapi co se o sebe starají a používají deodorant Laughing Jako aby se bavili mezi sebou, ne rovnou to na něj vybalili, ale nějak nenápadně ho do toho hovoru vtáhli Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.10.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

Little-B: tak mi napada-budou vanoce, co se s oddelenim slozit a dat mu k Vanocum nejakou sadu-vonavka, sprchac a deodorant?Pak mu to dat jako darek... Smile od celeho oddeleni

Můj přítel je velmi cistotny.holi se tam dole, i podpazdi,pouziva pravidelne deodoranty, ma vsechny potreby v tasticce, kterou si nosi porad s sebou.trenky si taky meni nastesti kazdy den (alespon doufam)
ale co mi u nej dost vadi je ze mu ukrutne stale smrdi nohy a je líný se holit, takze mi vzdycky poškrábe celý obličej.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 22.10.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

tak mu přítel si na svý image dost zakládá, dlouhý vypelichaný vlasy, rádoby upravený vousy do všech směrů, ale daří se mi to ovládat, podle toho v jaký fazi zamilovanosti se on zrovna nachází..jeho péčo o zevnějšek zahrnuje uprava vousu 1x - 2x do týdne, koupe se teda každej den, občas na mě zkouší, že si večer nečistí zuby Laughing používá antiperspirant a nějakou vůni se kterou když to přežene tak je to k nevydržení, ale když vyprchá je to sexy..a děsně mu seknou džíny, dokud mě nepotkal, nechtěl je nosit..
jo a pak taky chtěl takovej přístrojek na odstraňování chloupků, tak jsem mu ho koupila, a on si okrouhal chloupky všude kam došáh, včetně prstů u ruky i nohy, jo a teda porostlou hrud si nechal páč jsem ho včas zastavila.. no záda jsem mu musela vzít já..
no nikdy jako nebyl nějak zarostlej..no a tenhle přístrojek někde ztratil, asi ho nechal na chalupě.. no a ted je zoufalej a pořád mi ukazuje ty chlopuečky na prstech.. Laughing Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Mon 22.10.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

Little_B Arrow tak toto mi právě řešíme taky, ale ve třídě, a není to chlap ale holka Rolling Eyes Když ji spolužačka minulý rok dala šetrně najevo, že by měla používat deodorant, tak dostala dvojku z chování za šikanu.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 23.10.2007 8:52    Post subject: Reply with quote

little, ja bych mu to asi taky nerikala...tedy navic, pokud nemate nejaky blizsi vztah...ale mozna by pomohlo mu to naznacit nejak nenapadne. On zrejme nema pritelkyni, ze?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 23.10.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Tornado Arrow no práveže on je dokonca ženatý Exclamation . A fakt nechápeme, či to jeho manželke nevadí... On si napríklad kľudne oblečie tú istú upotenú košeľu aj trikrát za sebou Shocked ...

Lady Arrow no to s tým darčekom nás to už tiež napadlo, ale keďže mi si nikdy darčeky nedávame, bolo by to strašne okaté a nápadné. Aj keď teda fakt neviem, čo iné by zabralo Myslik .

Ale inak sa mi celkom páči nápad od Shar-, baviť sa pred ním "akože nenápadne" o tom, aké je tu super, keď sa chalan o seba stará a pekne vonia a tak... Možno to vyskúšame, díky za tip Wink .
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 23.10.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Ale inak sa mi celkom páči nápad od Shar-, baviť sa pred ním "akože nenápadne" o tom, aké je tu super, keď sa chalan o seba stará a pekne vonia a tak... Možno to vyskúšame, díky za tip Wink .

No tak jestli je to případ jako u našeho kolegy, tak to nezabere... ten je taky ženatý a nějaké nenápadné narážky ho nechávají ledově chladným... ten náš se ale zřejmě ani nějak často nesprchuje, soudě podle toho že si po práci jen v umývárně umyje podpaží u umyvadla a jde domů to je vždycky puch až z toho štípou oči...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 23.10.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

on si meje podpazi v umyvadle v praci??? Shocked Laughing ufff...
Oni asi nekteri chlapi ztrati pud sebezachovy, kdyz se ozeni...i kdyz s nejvetsi pravdepodobnosti pred svatbou smrdeli taky...a mozna jejich manzelky jsou na tom podobne, kdyz jim to nevadi...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Page 15 of 15

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms