sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
RÁNO=)
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13225

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:28    Post subject: RÁNO=) Reply with quote

formou anketky Very Happy
1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat?
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=)
4. cvičíte ráno?
5. snídáte? (co? Laughing )..
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=)
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=)
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing

dalším vaším postřehům ohledně rána se meze nekladou Laughing
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17722
Location: VePř

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:34    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? pokud jdu do skoly na osmou, tak v 5:45; pokud na sedmou, v 4:45 - problem je to obrovsky, pochybuju, ze si nekdy zvyknu.
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? nemam moc na vyber; pokud zaspim, nestiham bus a skolu uz vubec
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) ne
4. cvičíte ráno? boze chran
5. snídáte? (co? Laughing ).. ne
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) vetsinou vubec nic, kdyz mam hodne casu, tak si loknu z lahve vody u postele
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) nejsou hekticka, posledni dobou to stiham za stale kratsi cas, ale po ranu jsem jak prastena palici a idealne bych potrebovala, abych mohla aspon pul hodiny jenom sedet a koukat pred sebe - vsechno mi strasne trva
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad ne, vsichni jeste spi; a i kdyby, koupelen mame vic a do kuchyne vubec nechodim; obcas ale jezdim s mamou/tatou autem, kdyz mam skolu pozdejc.. a tata je na tom podobne, takze svorne v klidu mlcime, ale mama si chce povidat a to je neco tak neuveritelne vycerpavajiciho
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing nikdy, vecer jsem prilis lina
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing ne, ale ted kdyz vim, ze to radi cosmo, mela bych si nejaky udelat.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:42    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? mám budík na 7:30, ale po zazvonění se rozhodnu, jestli teda vstanu, nebo ne Laughing když mám hodně práce, tak jo, ale jinak nemusim
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? v podstatě vstávám, kdy chci
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) ne, ani mě to nějak neláká, to se spíš sprchuju v průběhu dne, když se potřebuju odreagovat
4. cvičíte ráno? ne Laughing
5. snídáte? (co? Laughing ).. brzo ráno mi bývá špatně, tak nesnídám, jinak většinou jogurt, tvaroh nebo müsli.. dneska třeba kari Laughing
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) piju vodu, když je doma přítel, tak většinou dělá čaj
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) podle toho, v kolik vstanu
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad no potkávám se přítelem, většinou mě motivuje k tomu, abych teda vstala
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing nejsem schopná si nic nachystat
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing
ne

postřeh ohledně rána - když je venku hezky, vstávám radostně, když je hnusně, spím do poledne.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:47    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?
Přirozeně se budím mezi sedmou a osmou, do školy chodím až odpoledne, nebo ve čtvrtek na devátou. Ale jsem schopná vstát i v pět když je to potřeba
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat?
Vstávám, kdy chci, do práce chodím jenom v pátek od půl třetí do půl jedenácté a do té doby spát nevydržím
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=)
Nekdy ano, ale většinou se mi nechce
4. cvičíte ráno?
Měla jsem takové období, ale znám příjemnější způsoby jak rozlepit oči
5. snídáte? (co? Laughing )..
Bez snídaně nefunguju, většinou si dělám na pití kafe s mlíkem nebo zeleny čaj a k tomu minerálku (každé ráno mám prostě velkou žízeň a jeden hrneček pití mi nestačí) a k jídlu bud jogurt s ovocem, chleba s nečim nebo musli s mlikem. Snidane je muj ritual a radši vstanu dřiv než byt bez snidaně. To bych byla nepoužitelná cely den
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=)
Neberu to jako ztrátu času, jsou dny, kdy vařím kafe i čaj Laughing
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=)
Ráno potřebuju chvíli klidu a jsem schopná fungovat do noci. Když je ráno hektický, jsem celej den mimo.
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad
O víkendu doma naštěstí většinou vstávám později než naši, ale když už se s nima nedej bože ráno potkám stojí to za to. Já jsem ráno prostě blbá a oni si chtěji povidat Rolling Eyes Přítel je ráno blbej naprosto stejně jako já, takže se nám spolu vstává dobře
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing
Když mám jít na zkoušku tak si většinou aspon neco málo nachystám, ale obvykle se rozhoduju až ráno co s sebou. Tata si chystá i oblečení do práce, včetně trenýrek a ponožek a tedka si chystá i hrnek na kakao aby ušetřil deset vteřin Laughing
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing
Nevím, jestli je to rituál, ale prostě potřebuju snídani
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:47    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

Lillian wrote:
formou anketky Very Happy
1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? o 6.30, niekedy mi to robi problem,hlavne cez zimu
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? musim sa prisposobovat,inak nestihnem
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) nesprchujem sa rano
4. cvičíte ráno? Laughing ani poobede
5. snídáte? (co? Laughing ).. ranajkujem, kedysi som nejedla rano,ale teras si neviem predstavit rano bez ranajok
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) rano pijem bude mlieko, dzus alebo vodu, nevarim si kavu7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) tak hekticke niesu, mam to tak vypocitane aby som sa najedla, umyla, obliekla,namalovala a sla z domu8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad ako kedy, asi s otcom najcastejsie a to sa mi rano strasne nechce odpovedat na jeho ,,pubertalne" poznamky. a dakedy so sestrou.mama vacsinou spi ked odchadzam 9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing vecer si chystam akurat tasku do skoly10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing nemam ziaden Wink mozno pustit si oblubenu pesnicku
dalším vaším postřehům ohledně rána se meze nekladou Laughing
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:49    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

Jéé dotazník.. Mr. Green

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? V pondělí a úterý v půl sedmý...ve středu tak v devět, ve čtvrtek v osm nebo kdy chci, pátek sobota neděle kdy chci (= většinou tak 11 Laughing ). Problém mi dělá to pondělí a úterý, úterní odpoledne pak většinou prospim. Embarassed
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? viz 1.
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) Nestačim, to vůbec. A už vůbec nechápu lidi co si eště ráno myjou a sušej vlasy. To bych musela vstávat tak ve čtyři a to bych v tý sprše usla. Laughing
4. cvičíte ráno? omg...ne.. Laughing
5. snídáte? (co? Laughing ).. Jo. Pečivo s něčim nebo müsli s mlíkem.
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) Voda z kohoutku forever.
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) Hektický, na každou činnost jsou asi tak tři minuty.
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad Když jdu na osmou tak se vypravuju s mamkou, když pozdějč tak už je vzhůru taťka. Ale komunikovat mi nevadí. Pokud mi zrovna nevyprávěj děj filmu nebo tak..
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing Ráno se uvidí Laughing .
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing Ne. Akorát ráda vstávám když vim že mě čeká dobrá snídaně. Laughing
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

1> vstavam kolem 8, nekdy drive nekdy pozdeji
2> vstavam cca do hodinky co vstavaji ostatni. bohuzel nespi moc dlouho:)
3> nesprchuju se. neni moc casu.
4> necvicim. nekdy si zacvicim kdyz je zrovna cas, tak lehnu na stroj, a udelam par sklapovacek.
5> snidam, a vetsinou z meho talire nesnidam jen ja Laughing
6> vodu z kohoutku pit nemuzem, takze si bud naleju vodu, caj, ale kazde rano mam prichystane kafco vetsinou.
7> rano nikam nespecham, takze vsechno se deje v poklidu.
8> jo potkam se skoro se vsema, a jsem s nima cely den.
9> nikam se nechystam, a kdyz uz jedu pryc, do batohu to nahazim az ten den.
10> kafe a cigaretka.
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.3.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? Přes zimu v 6:15, přes léto v 5:15, na to si asi nezvyknu, a ve volný dny kolem 8. - 9. h, někdy spim co hrdlo ráčí Razz
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? Musim se přizpůsobit práci.
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) Nestíhám.
4. cvičíte ráno? Nestíhám.
5. snídáte? (co? ).. V práci, sladký pečivo, sušenky nebo Bobíky.
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) V práci mam čas si uvařit čaj.
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) Hektický.
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Přítel mě jen chodí vyprovázet, jinak mam klídek. Komunikace mi většinou nevadí.
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Druhá možnost.
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Neřídim se Cosmem, takže ne.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11514

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:01    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?
6:30 - 6:55, dělá mi to velký problém.
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat?
Musím se přizpůsobit škole.
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=)
V létě se někdy ráno osprchuju, jinak ne.
4. cvičíte ráno?
Kdeže.
5. snídáte? (co? Laughing )..
Snídám, toasty, musli s mlékem... podle chuti.
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=)
Mamka vždycky ráno uvaří čaj, jen si ho ohřeju.
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=)
Raději si přivstanu, i když mi to dělá problém, je to lepší než se pak honit.
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad
Potkávám se s bratrem akdyž mi vleze do koupelny, jsem neuvětitelně protivná a sprostá.
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing
Věci do školy si nachystám už večer a než usnu, přemýšlím, co si zítra obleču.
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing
Nějaká dobrá snídaně, jinak ne.

A další postřehy:
Jak se mi vstává, záleží na počasí. V zimě za tmy nejsem schopna vyhrabat se z postele, v létě, když svítí sluníčko, vstávám nadšeně 6:30, protánu se a dám si sprchu.
Na všechno ráno potřebuju dost času, vždycky vstávám minimálně hodinu předtím, než začíná do škola. Naprosto pačně to mám s chozením do školy, jelikož mi cesta trvá mi to 4 minuty rychlým tempem, vycházím na poslední chvíli, přibližně 7:49. Následná cesta by se vlastně jako rozcvička brát dala. Laughing
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
sarik
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3527

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:02    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?
Budík mi zvoní v 6:45, vždycky ho hned vypnu, protože nesnáším ten zvuk a pak se vždycky tak maximálně pět minut přemlouvám, že vážně musím z postele.
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat?
Vstávat musím do práce. Když ale jdu spát opravdu hodně pozdě tak není problém spát třeba o hodinu déle a do práce přijít později, zatím je to tu vcelku volné. Vlastně vstávám tak brzy abych pak v práci nemusela tvrdnout do večera, protože tu prostě musím být těch povinných osm hodin, takže čím dřív přijdu tím dřív můžu jí dom a užít si den taky jinak než prací.
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=)
Asi bych to stihla, ale nedělám to, protože ve sprše vždycky dostanu dojem, že je večer a spát teprve půjdu Laughing
4. cvičíte ráno?
Ještě to tak Rolling Eyes Laughing
5. snídáte? (co? Laughing )..
Snídat musím, ale tak brzy po probuzení nemám chuť k jídlu, takže snídám až v práci, nemám to daleko, takže akorát cestou dostanu hlad.
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=)
Doma nic nevařím, když mám žízeň napiju se vody a čaj si dělám zase až v práci. Miluju černý čaj s hodně (ale opravdu hodně) citrónem...
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=)
Nijak hektický mi to nepřipadá, prostě vstanu, spáchám hygienu, namaluju si řasy a jdu.
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad
Vstávám schválně tak, abych nikoho nepotkala, protože bývám po ránu strašně protivná a jakákoli komunikace s kýmkoli mě teda fakt vytáčí a dokáže mi zkazit celé ráno.
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing
Večer nechystám nic, nebaví mě to a stejně bych si ráno pak chtěla určitě vzít něco jiného.
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing
Žádný rituál nemám, snad jen že si vždycky vezmu hned na sebe župan aby mi nebyla zima a při čištění zubů se chodím dívat z okna jaké je počasí a kolik je stupňů Razz , ale nijak mi to ráno nezpříjemňuje Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?Vstávám jak kdy..když jdu do školy tak v 6:30, když do práce tak v 5 a stejně tak když jdu ráno na trénink.Občas se na všechno vykašlu a spim třeba do 10
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? přizpůsobovat
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) když jdu do školy tak se sprchuju téměř vždycky ráno
4. cvičíte ráno? jen když se dostavim na trenink
5. snídáte? (co? Laughing ).. snídám když si udělám volno, nebo vstanu brzo když jdu do školy, snažim se snídat, někdy snídám vločky, jindy třebya nějakou buchtu, štrůdlíček a tak:)
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) většinou si udělám čaj nebo kafe, když teda snídám..
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) radši vstávám dřív, tak hodku a pul před odchodem, když jdu do školy, ale když jdu do práce nebo na trenink, tak je to vstát vyčistit zuby oblíct a jít
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy?potkávám se se členy, raní komunikace mi nevadí, nikdo se mě na nic moc neptá..
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing Nechávám vše na ráno, maximálně když něco fakt nesmim zapomenout strčim to do tašky už večer
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing
Laughing maximálně si po ránu pouštim hudbu, at už ráno doma, nebo MP3 cestou..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli?
Já vstávám v 6.35, a dělá mi to velký problémy, vždycky zamáčknu mobil a spím ještě tak 15 minut, když se mě přítel zeptá proč teda nevstávám za 15 minut, tak to prostě nejde, potřebuju rezervu. Laughing
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat?
Musím se přizpůsobovat... Confused
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=)
ne nestíhám, mohla bych kdybych vstávala přesně v tolik kolik mám Laughing
4. cvičíte ráno?
ježiš neee Laughing
5. snídáte? (co? )..
ráno můj žaludek stávkuje, ale vzhledem k tomu, že pak do oběda nemám co jíst, tak to do sebe narvu
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=)
vařím si čaj, to stíhám, nestíhám ho už ale moc vypít, ale to je jiná věc Laughing
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=)
oblíkání mi trvá minutu, malování asi 3minuty, psa jen pustím na zahradu, telku mám zapnutou od vstávání, noviny nečtu a board zdržuje Laughing
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy?
Jsem sama doma, každý ráno, krom víkendů
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne , nebo to necháte vše až ráno se uvidí
jak kdy, ale spíš to nechám na ráno...no jo už jsem si zvykla na ten chaos ráno
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo?
ne, nějakej je, jak zpříjemnit ráno? Myslik

dalším vaším postřehům ohledně rána se meze nekladou
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:11    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

formou anketky Very Happy
1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? ked idem do skoly tak 6.45 a nie nezvykla som si ..doma okolo 9tej
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? musim sa prisposobit
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) mne by bola kosa, nikdy ani ked stiham sa rano nesprchujem, robim to vecer a rano jedine po parbe
4. cvičíte ráno?nie 5. snídáte? (co? Laughing )..cez skolu nie, doma vlocky, musli, ovocie, alebo tmave pecivo, syr, sunka, rajciny6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) pijem dzus, doma aj caj, 7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) doma mam cas, motkam sa dlho po byte, trebars aj visim na aorte, pocas skoly stihnem vsetko za 20 min8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Evil or Very Mad ano vytaci, 9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing ano vse si chystam 10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing nie..nemam obcas hudba
dalším vaším postřehům ohledně rána se meze nekladou
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:33    Post subject: Re: RÁNO=) Reply with quote

1. v kolik zhruba vstáváte? dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? do práce vstávám v 6.10, a když mám volno, tak vstávám okolo té 7, déle to nevydržím
2.vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? musím s přizpůsobovat
3. stačíte se ráno i osprchovat? prý to krásně osvěží,já ale nikdy nestíhám=) ne
4. cvičíte ráno?ne
5. snídáte? (co? Laughing )..doma nesnídám, až v práci....většinou jogurt
6. ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku?=) doma ráno nic nepiju, pitný režim mi začíná až v práci
7. jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..připadně zkouknete board?=) ani hektický ani klídek, prostě mám jen čas na oblečení se namalování a nakrmení zvířátek a hurá do práce
8. potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek?případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? občas vytáčí, ale jen málokdy někoho doma ráno potkávám
9. jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne Shocked , nebo to necháte vše až ráno se uvidí Cool Laughing přichystám si věci večer, aby jsem ráno neplašila, že nevím co na sebe. I když občas nějakou maličkost ráno třeba změním
10. máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Laughing ne
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Wed 28.3.2007 10:39    Post subject: Reply with quote

1. V kolik zhruba vstáváte? Dělá vám ranní vstávání problém nebo jste si už zvykli? V 6.20 pondělky, v 7,15 zbytek všedních dnů. O víkendu se snažím vzbudit před dvanáctou.
2. Vstáváte kdy chcete (flexibilní práce, škola) nebo se musíte přizpůsobovat? Přispůsobovat.
3. Stačíte se ráno i osprchovat? Já se ráno nesprchuju.
4. Cvičíte ráno? Já su rád že vstanu, natož se ještě hýbat...
5. Snídáte? (co?) Jo, většinou croissant.
6. Ztrácíte čas vařením čaje, kafe, nebo jen narychlo vypijete studenou vodu z kohoutku? Ne, neztrácím tím čas.
7. Jsou vaše rána hektický, jako rychle se oblíct, namalovat, a vypadnout, nebo si radši přivstanete, vyvenčíte psa, kouknete na telku, přečtete noviny..Připadně zkouknete board? Nooo většinou jsou hektický až když mám odejít, to hnedka "vypnul jsem televizi, zhasnul jsem".. Rolling Eyes
8. Potkáváte se ráno s dalšími členy domácnosti v kuchyni,koupelně nebo jste sami a máte klídek? Případně vytáčí vás brzo ráno když s někým musítě komunikovat/odpovídat na dotazy? Jen mě brácha vzbudí když odchází, jinak nic.
9. Jste typ co si večer všehcno nachystá,kabelku, věci, dokonce co si i oblíkne, nebo to necháte vše až ráno se uvidí? Samozřejmě si to nechávám až na ráno.
10. Máte nějaký rituál co vám ráno zpříjemní,jak vždy radí v cosmo? Ráno nejde zpříjemnit.
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms